Jump to content
Sign in to follow this  
Andro

Nowy panel Aftermarket

Recommended Posts

Nowy panel serwisu

 

http://beta.aftermarket.pl/dm_managed.php?reset=1

 

Była informacja, że panel ma wejść w życie. Widać korzystne zmiany, ale panel nie działa jeszcze poprawnie, jest to faza beta.

 

Pierwsze wrażenia:

 

- panel udoskonalony, dużo funkcji, ale od razu jest pytanie czy nowy użytkownik nie zgubi się, czy nie przydałaby się także wersja panelu light,

- szybkość działania: poprzednia wersja szybsza,

- czcionka: zdecydowanie lepsza w poprzedniej wersji ,

- (edycja: to jest) istotne: brak przeglądania istotnych informacji dla domen na całej liście, typu cena, dns, ruch,

- na plus zmniejszona i uporządkowana liczba zakładek w menu,

- notatki nie wyświetlają się poprawnie,

- czy da się korzystać z tego panelu z telefonu

 

Najważniejsze jest to, żeby wprowadzić nowy panel dopiero po gruntownym przetestowaniu, nie tylko przez testera, ale większą grupę użytkowników, którzy wyrażą zgodę na testowanie.

 

Najlepiej jakby była możliwość pozostania przez jakiś czas przy starym panelu.

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
- istotne: brak przeglądania istotnych informacji dla domen na całej liście, typu cena, dns, ruch,

 

wez troszke pobaw sie panelem, to je zobaczysz masz checkbox-y

Tagi Wygaśnięcie Przekierowanie Kontakt Ceny

 

a ruch i zarobki sa widoczne bez zaznaczenia zadnego checkboxa

 

 

Pobaw sie tag-ami i filtrami, filtrow kiedys wogole nie bylo teraz, sa dosc rozbudowane........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie wygląda dobrze. Jest trochę przydatnych funkcji, co najmniej podsumy i filtry.

 

Co do ostatniego to z telefonu można korzystać, ale HTC Desire Z - brak polskich znaków, w nazwach domen też. :) Na poprzedniej wersji Aftermarket.pl są. No ale na pewno zauważone błędy będzie można zgłosić do supportu. ;)

 

Co do czcionki to mogliby jednak wybrać trochę wyraźniejszą...

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
większą grupę użytkowników, którzy wyrażą zgodę.

 

Czy to oznacza, że nie można sobie ot tak zmienić panelu? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czcionka domen do poprawy ! Powiększyć jej rozmiar minimalnie i może się poprawi, a jak nie to zmienić całkowicie.

 

bydgoszczf.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Coś Takiego jest nie do przyjęcia

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

No teraz elegancko, bardzo mi się podoba, wszystkie istotne informacje "na pierwszym planie". Przede wszystkim podobają mi się teksty "gwarantujemy jej przekazanie po otrzymaniu płatności" i wyjaśnienie co to za numer telefonu pod domeną - "Infolinia dla kupujących domeny". Świetne wyliczenie rat za zakup domeny. Jak dla mnie profesjonalnie to wygląda. Ale wydaje mi się że z tymi serduszkami troszkę przesadzili hihi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panel zapewne z czasem zostanie "ociosany". Ilość wysyłanych wiadomości to jakaś masakra! Mam nadzieję, że AM szybko zrezygnuje z tej "funkcjonalności"

Share this post


Link to post
Share on other sites
na holerę nowy panel, jeśli kasy nie wypłacają.....

 

A propos kasy:

 

57923441601647149583.png

 

Po najechaniu na "+" przy "Saldo" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego dostaję informacje o zmianach dla domen,które kiedyś obserwowałem ? Też tak macie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od około 2 godzin jestem zasypywany informacjami o aukcjach wystawianych w serwisie ( nie moich ) ... SUPER...

 

edit: poszło nie w tym dziale

Edited by polmajk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlaczego dostaję informacje o zmianach dla domen,które kiedyś obserwowałem ? Też tak macie ?

 

Niestety tak :) Info o wystawieniu na giełdę, pojawieniu się na listach domen do przechwycenia, zmianach ceny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od około 2 godzin jestem zasypywany informacjami o aukcjach wystawianych w serwisie ( nie moich ) ... SUPER...

 

edit: poszło nie w tym dziale

ja usunąłem wszystkie domeny z listy obserwowanych :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja usunąłem wszystkie domeny z listy obserwowanych :)

 

To chyba nic nie da - domen, na których temat dostałem takowe informacje nie mam w obserwowanych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To chyba nic nie da - domen, na których temat dostałem takowe informacje nie mam w obserwowanych.

 

Podobnie.

 

A teraz mi się nie chce zaglądać do tych maili, bo je chyba nawet przesunąłem do spamu. ;) Jak będę chciał kupować domeny to wolałbym sam zadecydować kiedy i jakie.

 

Ale na pewno gdyby było takie podsumowanie w jednym mailu i linki do dodania do obserwowanych to kompletnie nie widzę przeciwwskazań. :) W obecnej formie jest to jednak zapychacz dla skrzynki pocztowej - dostałem 65 takich maili.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podobnie.

 

A teraz mi się nie chce zaglądać do tych maili, bo je chyba nawet przesunąłem do spamu. ;) Jak będę chciał kupować domeny to wolałbym sam zadecydować kiedy i jakie.

 

Ale na pewno gdyby było takie podsumowanie w jednym mailu i linki do dodania do obserwowanych to kompletnie nie widzę przeciwwskazań. :) W obecnej formie jest to jednak zapychacz dla skrzynki pocztowej.

 

Uzasadnienie:

 

Otrzymujesz ten email, ponieważ w przeszłości składałeś ofertę kupna tej domeny. Jeśli nie chcesz już obserwować tej domeny, kliknij tutaj:

 

Wynika z tego, że dopiero po otrzymaniu każdorazowo takiego maila będzie można usunąć domenę z obserwowanych i zapobiec otrzymywaniu go w przyszłości.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wynika z tego, że dopiero po otrzymaniu każdorazowo takiego maila będzie można usunąć domenę z obserwowanych i zapobiec otrzymywaniu go w przyszłości.

 

No w sumie, ale jakby mi 65 nowych domen dodało do obserwowanych to jeszcze bardziej bym się pogubił niż na skrzynce.

 

Ja się potrafię na prostej ulicy zgubić - lubię proste rozwiązania i nie lubię kruczków, haczyków i wpychania czegoś na siłę do kieszeni. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
na holerę nowy panel, jeśli kasy nie wypłacają.....

Dokładnie. Myslałem ze tylko ja mam ten problem, od soboty czekam na kasę, która "z pewnością zostala wypłacona" tylko ze na moje konto nie wpłynęła. Na maile nie ma odpowiedzi nawet od samego Pana Michała. Wypłata ma status "Zrealizowana" ale co z tego jak brak kasy. Czy ktoś z Was ma podobny problem, ew. jak mozna go rozwiazać?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od około 2 godzin jestem zasypywany informacjami o aukcjach wystawianych w serwisie ( nie moich ) ... SUPER...

Jeszcze trochę takich informacji otrzymam a dodam adres AM do filtra antyspamowego.

Panowie - nie denerwujcie użytkowników - i tak już jestem zalewany dużą ilością różnych śmieci.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dokładnie. Myslałem ze tylko ja mam ten problem, od soboty czekam na kasę, która "z pewnością zostala wypłacona" tylko ze na moje konto nie wpłynęła. Na maile nie ma odpowiedzi nawet od samego Pana Michała. Wypłata ma status "Zrealizowana" ale co z tego jak brak kasy. Czy ktoś z Was ma podobny problem, ew. jak mozna go rozwiazać?

u mnie niestety to samo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlaczego dostaję informacje o zmianach dla domen,które kiedyś obserwowałem ? Też tak macie ?

Też :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×