Jump to content
trzyliterowe

LinieAutobusowe*pl

  

16 members have voted

  1. 1. Która domena lepsza?

    • LinieAutobusowe.pl
      9
    • LinieKolejowe.pl
      7


Recommended Posts

Przed chwilą do mojego małego portfolio trafiła domena LinieAutobusowe.pl

Oczekiwania sprzedającego były na poziomie x xxx zł a Wy co o niej myślicie?

 

A przy okazji dodam ankietę która domena się Wam lepiej podoba.

#LinieKolejowe.pl

Edited by trzyliterowe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie linie autobusowe :(

 

PS. Osobiście nie podawałbym cen zakupu - mogą zafałszować wyniki i uczynić je tendencyjnymi.

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
oczekiwania sprzedającego były na poziomie x xxx zł

Ten sprzedający miał ostatnio kilka sprzedaży za kwoty x xxx więc średnia im mimo tego wyjdzie dobra :(

Edited by AdamGl

Share this post


Link to post
Share on other sites

LinieAutobusowe.pl lepsze, chociaż samemu wolę pociągi :( Cena biletu w obie strony do jakiejś europejskiej stolicy, jak na mnie.

LinieKolejowe.pl - nie widzę szans dobrej sprzedaży, tylko dla pasjonata kolei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

myślę, że warte w okolicach tego co zapłaciłeś za domeny... Jakoś nie widzę odpowiednie KK który mógłby wydać pieniądze na takie domeny.

 

co innego kolej.pl / autobusy.pl etc.

 

co do tych Twoich.. sam bym nie rejestrował.

Share this post


Link to post
Share on other sites

LinieKolejowe.pl stawiałbym raczej w świetle cudu sprzedaży. Może znajdzie się jakiś ów "pasjonat" jak ktoś wspomniał.

 

LinieAutobusowe.pl tutaj wcale bym jej nie skreślał, bo może znaleźć się kupiec. Nie wiem czy idę dobrym tokiem myślenia, ale fajna pod własny portal, który skupiał linie autobusowe świadczące przewozy krajowe, a także międzynarodowe. I poprzez poprtal byłaby możliwość nabycia takiego biletu. Powiem szczerze, że ja bym z chęcią tak nabywał bilet, bo to prostsze. Tylko trzeba mieć komputer, Internet i umieć się tym obsłużyć:(

 

Ta druga jest wg mnie dobra, fajna i przyszłościowa, ale fajniej byłoby zrobić na niej własny portal.

Share this post


Link to post
Share on other sites
myślę, że warte w okolicach tego co zapłaciłeś za domeny... Jakoś nie widzę odpowiednie KK który mógłby wydać pieniądze na takie domeny.

 

co innego kolej.pl / autobusy.pl etc.

 

co do tych Twoich.. sam bym nie rejestrował.

Podpisuję się pod tym.

 

Wiadomo jednak, że AW raczej nie trzyma śmieci, więc liczę się z tym, że się mocno tutaj mylę -tego Ci życzę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zagłosowałem na Autobusowe, choć jak mam być szczery to oby dwie prawie wcale mi się nie podobają...

 

#RailRoad*pl

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raz po raz odwiedzam ten dział bo ciekawy :)

 

FYI, faktycznie jakieś tam sprzedaże za kilka tysięcy PLN były w tych tematach, ale mam dla Ciebie złą wiadomość - na LinieAutobusowe.pl liczylem mocno ze sprzedażą, bo to teoretycznie bardzo dobra domena (ładne statystyki keywordów, duzo w G). ALE - dość intensywnie starałem się przekonać do kupna domeny duzo firm w Polsce (kilkadziesiąt). Natomiast efekt tych prób i opinie po tej przygodzie były takie - choć domeny nie jest łatwy rynek, tych potencjalnych odbiorcow koncowych traktuje jako BARDZO ale to BARDZO ograniczonych. Były to spółki akcyjne, ktore kompletnie nie kumały po co miałaby im być ta domena, a dodam jeszcze, ze kilka z nich miało "linie autobusowe" w nazwie. Być może właśnie przez ten beton zdecydowałem się dać sobie spokój z tą domeną, a nadal uważam, że jest bardzo dobra i warto ją potrzymać. Może w "betonie" obudzie się myślenie, odmłodzi się kadra i zarobisz. Potencjał na 10-50k PLN, a za mniej to niech się gonią - tak bym radził.

 

~AW

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co tam zapytam :)

 

Dostałem ofertę na 300zł na linieautobusowe.pl nie nie pomyliłem się z zerami :P sprzedać czy trzymać ?

Twoja sprawa. Ja domen nie sprzedaje ponizej jakiegos tam procentu zalozonej ceny detalicznej (moze z wylaczeniem bardzo sporadycznych aukcji BCM), wolalbym wypuscic domene, dla zasady. Z kwota 300zl wyslalbym klienta po .org.pl. Poszukiwaczom jeleni mowie "nie" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ci od autobusów to rzeczywiście specyficzny rynek. Raczej są niechętni do wydawania pieniędzy na cokolwiek (czasami nawet na ogrzewanie dla pasażerów)

 

Domena dobra i życzę szybkiej i obfitej sprzedaży.

 

 

 

*rozkladjazdyautobusow.pl

*rozkladyjazdy.com.pl

*pkprozkladjazdy.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może mi ktoś wyjaśnić komercyjność nazwy linieautobusowe.pl?.

 

Sprzedawaj nawet za 300 PLN i zapomnij.

 

Może gdyby ktoś pokusił się o wyszukiwarkę samych połączeń autobusowych? Tylko czy w dobie e-podroznik.pl ma to jakikolwiek sens...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×