Jump to content
saledomain

Dobre posunięcie firmy Wojas.

Recommended Posts

Zauważyłem dzisiaj reklamę firmy Wojas. Jestem trochę spaczony przez domeny więc wszedłem w komputer i co widzę:

 

.pl

.com.pl

.eu

 

Zajęte przez firmę Wojas. Brawa dla Działu Marketingu:) Chciałem tak tylko upublicznić nowość;) A Wy co sądzicie?

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale .com nie maja.

 

To fakt, ale co inne lepsze zabezpieczyli.

 

co to za posunięcie?

 

Tyle się pisze, że firmy nie zabezpieczają rozszerzeń więc fajnie spojrzeć jak firma się reklamuje i posiada zajęte inne końcówki. Znaczy się mają jakieś pojęcie o Internecie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyjatek jakich malo ;) Poza tym, to w miare znana marka.

 

Wszystko tez zalezy w jakiej branzy dziala firma. Znam takie, ktore sa S.A. lub sp. z o.o. a nawet namiary na telefon trudno trafic ;-) Jednakze sa to przypadki niszowe, gdzie nie liczy sie kontakt z jak najwieksza iloscia potencjalnych klientow, tylko sa to po prostu albo pralnie pieniedzy, albo dzialaja w takiej branzy, ze o klienta nie trzeba sie starac, bo sa to glownie znajomi jeszcze z PRL, a spolka dziala poprzez zaufanych posrednikow...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Być może podszedłem zbyt emocjonalnie, bo do tej pory firma Wojas kojarzyła mi się z moimi wojskowymi butami tejże firmy z racji służby w wojsku:)

 

Ja nie mniej uważam, że dobrze zrobili. Zwłaszcza zabezpieczając .eu, bo tak mi się wydaje iż zastępuję ona często niemożność posiadania .com-u

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wojas to nie tylko buty wojskowe ;)

Jakby ktoś potrzebował to mam w rozsądnej cenie opinacze wojasa nr 42 :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wpiszcie w wyszukiwarce przeglądarce aciddrinkers.pl ;) To też można nazwać posunięciem :lol:

 

witam,

ta domena powróciła do nich (czyli na swoje miejsce), chyba po dwóch lata błąkania się. Inna sprawa, że nie zmienili dnsów.

P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

czasem takie zabezpieczanie domen bawi, zwłaszcza jeśli chodzi o startup'y, gdzie nic się nie dzieje, a domeny są przedłużane i nie są to wcale chwytliwe nazwy (nie będę podawał nazwy bo jeszcze to google zaindeksuje :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×