Jump to content
polmajk

styropian (dot) pl

Recommended Posts

Witam

 

Już dawno nic nie dawałem do wyceny.

 

Co sądzicie o powyższym adresie ?

 

Spory ruch, liczne zapytania o domenę jak i sam materiał :unsure:

 

edit: domena zarejestrowana nieprzerwanie od 1998 roku.

 

Z góry dzięki za wszystkie wyceny / opinie.

 

Pozdrawiam

Edited by polmajk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mocna (co rzadko się niestety zdarza ostatnio w tym dziale), poniżej 7-8k PLN nie ma chyba co schodzić...

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiu fiu... dobra nazwa.. dobre pieniądze z niej będą :unsure:

... a ile? to tylko wróżki domeniarki strypianki wiedzą ;)

 

(fajna domenka)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale rozpiętość wycen :unsure:

 

Domena topowa i na pewno warta powyżej min. xx xxx zł a na pewno zbliżałbym się do xxx xxx zł z oczekiwaną ceną dla KK

Share this post


Link to post
Share on other sites

6X to dużo, ale dla zdecydowanego KK myślę że realne, mógłbyś zdradzić na ile opiewała najwyższa oferta którą odrzuciłeś? pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] mógłbyś zdradzić na ile opiewała najwyższa oferta którą odrzuciłeś? pzdr

Też byłbym ciekaw...

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 98 K wolałbym kupić l.pl chodź i tak pewnie ta cena jeszcze zejdzie bo był 1M :unsure: - odnośnie styropian dot pl dla KK ja obstawiam realną cenę 10 - 15 K

 

Oczywiście szczerze życzę 100 K ;)

 

Domi

Share this post


Link to post
Share on other sites

100 000 zł byłoby odpowiednią medianą ceny za tę domenę - gdzie wyższa cena jest możliwa przy odpowiednio zdeterminowanym kupcu, a niższa - przy wystarczająco zdesperowanym sprzedawcy. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mocna (co rzadko się niestety zdarza ostatnio w tym dziale), poniżej 7-8k PLN nie ma chyba co schodzić...

 

Sebastian

alpine5

Podejrzewam, że dwu- trzy- krotności były odrzucane...

Bardzo ładna domena premium.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mocna (co rzadko się niestety zdarza ostatnio w tym dziale), poniżej 7-8k PLN nie ma chyba co schodzić...

 

Sebastian

alpine5

 

jesteś juz 3 lata na tym forum i wydaje się, że nie zauważasz w jakiej cenie sprzedają się naprawdę dobre domeny...

mącisz w głowie mniej doświadczonym! :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mocna (co rzadko się niestety zdarza ostatnio w tym dziale), poniżej 7-8k PLN nie ma chyba co schodzić...

 

Sebastian

alpine5

 

dam 9k PLN i biore dzisiaj :unsure:

Dobra branżowa domena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znajoma domena, już kiedyś podobną wyceniałem, a może to była ta sama. ;)

 

W każdym razie wycena się nie zmieniła i myślę, że jak trochę potrzymać to będzie z tego fura pieniędzy, duży rynek jest chyba na ten cały styropian (opakowania, izolacje, docieplenia). A w furze to i z xxx.xxx się zmieści, ale to pewnie kwestia dobrego dojścia do kupca (jak udało Ci się kupić taką domenę to pewnie jakieś dojścia w branży masz). :unsure: Cytując "bo jakieś domeny za xxx.xxx muszą się sprzedawać"....

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
poniżej 7-8k PLN nie ma chyba co schodzić...

 

Domena jest wystawiona za 400 000 pln więc jej właściciel chyba nie skorzysta z twojej porady :unsure:

Jeśli mnie pamięć nie myli to widziałem niedawno tę domenę w cenie ok 240 000, tak więc jej wartość szybko rośnie ;)

Moim zdaniem żaden z producentów styropianu tyle nie zapłaci. 100k to górny pułap.

 

Swoją drogą jeden z wiodących producentów styropianu, firma Termo Organika posiada Styropian.com ale nawet nie zadali sobie trudu by ją przekierować na swoją witrynę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena jest wystawiona za 400 000 pln więc jej właściciel chyba nie skorzysta z twojej porady :unsure:

 

No ja widzę inną cenę (chyba, że już zdążyła spaść). ;)

 

A jeśli cena spadła - to brawo właśnie udało Ci się utargować 200 tys. zł. ;-) Zostałbyś wtedy negocjatorem roku. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Moim zdaniem żaden z producentów styropianu tyle nie zapłaci. 100k to górny pułap.

 

Ot to. Zacytuję i dopiszę że 100k to, wg mnie, i tak już zawyżona oferta wyjściowa od sprzedającego. Nie przeceń domeny Polmajk.

 

#EkoStyropian*pl

#StyropianEko*pl

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×