Jump to content
Sign in to follow this  
michael44

Spotkanie z Danielem Dryzkiem

Recommended Posts

Witam,

 

Koło Naukowe Inwestycji i Finansów "Market Wizards" zaprasza na dyskusję poświęconą inwestowaniu w domeny internetowe, którąm poprowadzi Daniel Dryzek, ekspert w tej dziedzinie, obecny na rynku od 10 lat, twórca ddfund.eu, brokerdomen.pl oraz autor branżowego bloga danieldryzek.pl.

 

Podczas dyskusji zostaną poruszone następujące zagadnienia:

 

- Na czym polega inwestowanie w domeny internetowe?

- Jak wygląda ten rynek?

- Jak wygląda praca inwestora domenowego na co dzień?

- W jaki rodzaj warto domen inwestować i ile można na tym zarobić?

 

Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te i inne pytania, przyjdź na spotkanie i weź udział w dyskusji!

 

Czas i miejsce:

10 maja 2012 (czwartek), godz. 18:30

Wydział Nauk Ekonomicznych

Uniwersytetu Warszawskiego

Ul. Długa 44/50, Aula B

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Więcej informacji

pod adresem marketwizards małpa marketwizards.pl oraz na facebooku:

https://www.facebook.com/events/403932642961311/

 

Pozdrawiamy,

KNIiF Market Wizards

 

PS. Jeśli takie ogłoszenia powinny trafić do innego działu forum, prosimy o przeniesienie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Ponawiam pytanie: Wybiera się ktoś? Z czystej ciekawości bym się wybrał by zobaczyć jak sobie DD poradzi i może trochę pomóc w promocji rynku jako uczestnik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdybym pochodził z Wawy to bym się wybrał, ale z Trójmiasta za daleko jednak;) Szkoda, że moja podróż służbowa do Wawki przesunęła się, bo jak nic wypadała na jutro:/

 

Może innym razem mi się uda:) Mogliby nagrać i na youtube wrzucić, abyśmy mogli sobie zerknąć:blush:

Edited by saledomain

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdybym pochodził z Wawy to bym się wybrał, ale z Trójmiasta za daleko jednak;) Szkoda, że moja podróż służbowa do Wawki przesunęła się, bo jak nic wypadała na jutro:/

Popieram Trójmiejską inicjatywę. Jak będzie coś w 3mieście to ja się piszę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A kim właściwie jest ten Daniel D. ? :wacko:

 

Daniel Dryzek, ekspert w tej dziedzinie, obecny na rynku od 10 lat, twórca ddfund.eu, brokerdomen.pl oraz autor branżowego bloga danieldryzek.pl.

 

Patrząc na powyższe to chyba guru jakiejś sekty. :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daniel Dryzek, ekspert w tej dziedzinie, obecny na rynku od 10 lat, twórca ddfund.eu, brokerdomen.pl oraz autor branżowego bloga danieldryzek.pl.

serio? :wacko: pierwsze słyszę...

troche jak tłumaczyć użytkownikom forum piłkarskiego kto to jest Ronaldo :blush:

Edited by DM2009

Share this post


Link to post
Share on other sites
A kim właściwie jest ten Daniel D. ? :wacko:

 

 

szejkiem domenowym :blush:

 

 

apropo : jest kopalnia domena to jakby ktos chciał to na ten czas wolna jest rafineriadomen.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Śmiechy, chichy etc. ale tego że Daniel COŚ robi nikt nie pochwali.

Share this post


Link to post
Share on other sites
hahaahaa wymiękłam

Nie pisz tak proszę bo zaraz zacznie się jeszcze większy OT :wacko:

 

Daniel - gratuluję śledzenia wątków o sobie :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozumiem ,że wstęp wolny?

 

//edit

 

I tak przyjadę :blush:

 

Takie okazje nie zdarzają się zbyt często.

Edited by ceder

Share this post


Link to post
Share on other sites
Śmiechy, chichy etc. ale tego że Daniel COŚ robi nikt nie pochwali.

 

Widzisz Anubis, ja postrzegam tą prostą sytuację, a raczej niektóre wypowiedzi jako: "takie to polskie". Archaiczne podejście każdego Polaka, który ma gorzej, mniej lub w zasadzie mniej sobie radzi niż inny, ale nie pozwoli sobie tego wmówić. Upiera się w przekonaniu, że ten co ma lepiej, zrobił to w sposób nieetyczny. Jednak warto podkreślić, że czasami jest pewne wyolbrzymienie pewnych zagadnień, ale nie będę nawiązywał szerzej do tej teorii. Ja nie zazdroszczę, tylko klnę się, że tak późno się urodziłem lub raczej tak późno dotarł do mnie Internet, bo być może dzisiaj zamiast DD, byłoby ŁK :blush: To już takie nad wyrost stwierdzenie. Nie mniej, ja się cieszę, że DD robi coś w kierunku domen, w zasadzie najbardziej dla siebie, ale jednak również na nasze konto domainerów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda, że nie organizuje nic w Krakowie :wacko:

A z tym YouTube to dobry pomysł - też bym się dowiedział czegoś ciekawego a zwłaszcza jak wygląda dzień Inwestora Domenowego, bo ja jak wstaję rano do pracy to dostaję czasami mdłości na samą myśl :) a niektórzy pracują sobie w domku i zapewne śpią do południa a jeszcze na tym zarabiają :blush:

 

Ehh zazdroszczę bardzo.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzisz Anubis, ja postrzegam tą prostą sytuację, a raczej niektóre wypowiedzi jako: "takie to polskie". Archaiczne podejście każdego Polaka, który ma gorzej, mniej lub w zasadzie mniej sobie radzi niż inny, ale nie pozwoli sobie tego wmówić. Upiera się w przekonaniu, że ten co ma lepiej, zrobił to w sposób nieetyczny. Jednak warto podkreślić, że czasami jest pewne wyolbrzymienie pewnych zagadnień, ale nie będę nawiązywał szerzej do tej teorii. Ja nie zazdroszczę, tylko klnę się, że tak późno się urodziłem lub raczej tak późno dotarł do mnie Internet, bo być może dzisiaj zamiast DD, byłoby ŁK :blush: To już takie nad wyrost stwierdzenie. Nie mniej, ja się cieszę, że DD robi coś w kierunku domen, w zasadzie najbardziej dla siebie, ale jednak również na nasze konto domainerów.

Nie ma co narzekać ,że urodziłeś się w tych czasach.Mogłeś urodzić się za PRL-u.Nie miałbyś komputera i kilku innych technologi.

Edited by ceder

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mogłeś urodzić się za PRL-u.Nie miałbyś komputera i kilku innych technologi.

No popatrz jaki ze mnie szczęśliwiec - urodziłem się za PRL-u i mam komputer.

I to wcale nie Odrę trzeciej generacji :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites
No popatrz jaki ze mnie szczęśliwiec - urodziłem się za PRL-u i mam komputer.

I to wcale nie Odrę trzeciej generacji :blush:

oj ja zaczynałam na Atari 800Xl wysłał mi chrzestny za czasów jak były marki potem jeszcze stałam w kolejce za lodówą 2 tygodnie, gdzieś po drodze kupiliśmy telewizor Unitra (dwa kolory) ale i tak myślę że jestem szczęśliwa, a system był.... i nie będzie że był.

 

 

 

A w temacie bardzo chętnie przyjadę z mężem bo już od jakiegoś czasu się wybieramy i jakoś nam to nie wychodzi ;-(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
też bym się dowiedział czegoś ciekawego a zwłaszcza jak wygląda dzień Inwestora Domenowego,

 

Tak z mojej perspektywy to trochę tak :blush:

au70k7.jpg

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
A w temacie bardzo chętnie przyjadę z mężem bo już od jakiegoś czasu się wybieramy i jakoś nam to nie wychodzi ;-(

 

Aż tutaj słyszałem ten jęk zawodu Panowie :blush:

 

 

Ja niestety nie dam rady, po tym długim weekendzie ciężko się odkopać w pracy :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
No popatrz jaki ze mnie szczęśliwiec - urodziłem się za PRL-u i mam komputer.

I to wcale nie Odrę trzeciej generacji :blush:

Miałem na myśli życie w czasach PRL-u.Nie wiem czemu tak napisałem chyba ze zmęczenia.Na szczęście jutro dzień wolny.Wszystkie okoliczności sprzyjające,żeby pojechać na spotkanie.

Edited by ceder

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inicjatorem spotkania jest Koło Naukowe Inwestycji i Finansów "Market Wizards" i im należą się podziękowanie za zainteresowanie się tematem inwestowania w domeny internetowe :wacko:

 

Wstęp jest oczywiście wolny. Spotkanie ma charakter dyskusji, a nie wykładu, dlatego każdy jest mile widziany. Zachęcam do uczestnictwa, zabraniu głosu i podzielenia się własnymi doświadczeniami i opiniami ze zgromadzonymi Uczestnikami :blush:

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×