Jump to content
Sign in to follow this  
michael44

Spotkanie z Danielem Dryzkiem

Recommended Posts

jeszcze troche i powstanie Katedra Domen i Domeniarstwa na SGH :wacko:

 

To wtedy o ile dobrze pamiętam administrator będzie sobie pluł w brodę, że puścił KatedraDomen*pl :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Wstęp jest oczywiście wolny. Spotkanie ma charakter dyskusji, a nie wykładu, dlatego każdy jest mile widziany. Zachęcam do uczestnictwa, zabraniu głosu i podzielenia się własnymi doświadczeniami i opiniami ze zgromadzonymi Uczestnikami :blush:

 

Trzeba się gdzieś zapisywać czy można po prostu przyjść na daną godzinę?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spotkanie ma charakter dyskusji, a nie wykładu, dlatego każdy jest mile widziany. Zachęcam do uczestnictwa, zabraniu głosu i podzielenia się własnymi doświadczeniami i opiniami ze zgromadzonymi Uczestnikami :)

 

DD

Błagam, niech ktoś to nagra :blush: Dla osób które nigdy nie były na podobnym spotkaniu to na początek się przedstawiasz a potem mówisz od kiedy pijesz :wacko: Prowadzący po tym spyta czy chcesz przestać rejestrować cybery i jak powiesz "Tak" to dostajesz brawa ;) Trzeba odrzucić też poczucie fałszywego wstydu wynikające z "efektu DD" i przepłacenia aukcji wiadomego użytkownika - przecież i tak wiadomo że było warto ;) Potem wyciągasz pocięte karteczki z kodami authinfo i rzucasz je w zgromadzonych ;) Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak z mojej perspektywy to trochę tak :)

au70k7.jpg

 

W moim przypadku 21:00 wymienił bym na jakiś ciekawy meczyk no i może więcej kaw a reszta jak wyżej :blush:

Co do spotkania to tak jak ktoś już pisał - gdyby spotkanie było w krk byłbym pierwszy w kolejce, jednak wawa... może innym razem :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Błagam, niech ktoś to nagra :) Dla osób które nigdy nie były na podobnym spotkaniu to na początek się przedstawiasz a potem mówisz ile pijesz :blush: Prowadzący po tym spyta czy chcesz przestać rejestrować cybery i jak powiesz "Tak" to dostajesz brawa :wacko: Trzeba odrzucić też poczucie fałszywego wstydu wynikające z "efektu DD" i przelicytowania aukcji wiadomego użytkownika ;) Potem wyciągasz pocięte karteczki z kodami authinfo i rzucasz je w zgromadzonych ;)

 

 

ostatnio byłem na festiwalu przedsiebiorczości w Krakowie i na jednym z wykładów Rafał Agnieszczak rozdawał za każde pytanie od publiki 10 zł dla pytajacego - pozbył się kilkadziesiąt złotych.

 

Może tutaj za pytanie -domena z portfolio Daniela do wyboru ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

Koło Naukowe Inwestycji i Finansów "Market Wizards" zaprasza na dyskusję poświęconą inwestowaniu w domeny internetowe ....

 

Ponawiam pytanie: Wybiera się ktoś? (...) może trochę pomóc w promocji rynku jako uczestnik.

 

Żarty żartami, ale myślę, że każda taka inicjatywa jest korzystna dla - nazwę ogólnie - domenowego środowiska.

Tak z ciekawości zapytam przy okazji - w Stowarzyszeniu (-niach) coś się dzieje, czy jak wino "leżakują" z biegiem lat nabierając wartości :blush:

 

PS. W pierwszej chwili źle spojrzałem (jakoś skojarzył mi się przyszłotygodniowy czwartek) i pomyślałem, że się wybiorę, ale z jednodniowym wyprzedzeniem trudno "na szybko" zmieniać swój kalendarz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Mimo wszystko uważam że warto przyjść, poznać kogoś z forum, zobaczyć jak Daniel promuje rynek i może się nawet czegoś nauczyć.

 

Ja mam pociąg o 14:05 z Krakowa. Jeśli się na niego wyrobię i moja noga nie spłata mi żadnego figla (jestem półtora tygodnia po zdjęciu gipsu) to będę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Podbijam. Właśnie wsiadłem do pociągu relacji Kraków-Warszawa. Jak ktoś się jeszcze wybiera to PW proszę.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×