Jump to content
Pan_Grzegorz

100 w home zarejestrowana

Recommended Posts

Czy ktos z was zarejestrowal juz 100 domen w home za 90 gr, czy moze jestem pierwszy z forum?? ;)

 

nawet ciesze sie ze koniec promocji - przerzucam sie na active, bo jak sobie pomysle ze nawet gdyby 20% z moich domenek bylo cos wartych

to i tak bede duzo do tylu za wykup authinfo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy ktos z was zarejestrowal juz 100 domen w home za 90 gr, czy moze jestem pierwszy z forum?? :)

 

Pytaj lepiej czy zmiesciles sie chociaz w pierwszej dziesiatce sposrod osob z forum ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pytanie powinno brzmieć czy ktoś już przekroczył 1000 ;)

 

przestraszyłeś mnie ze juz po promocji ale trzeba sie z tym w koncu liczyć szkoda ze teraz tylko 10

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mialem na mysli, ze koniec promocji dla mnie ;) A promocja dotyczyla pierwszych 100, tak ze nikt nie mogl zarejestrowac 1000 W PROMOCJI.

 

Od czego ma sie rodzine ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od czego ma sie rodzine ;)

Dobry pomysl, pozniej bezplatna cesja ;)

ale i tak to authinfo mnie dobija.

 

Cos czuje ze home zbije na nas niezla kaske, dobrze to sobie wymyslili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie zastanawia jedno, ta promocja nazywa sie identycznie jak poprzednio, wiec jesli skorzystalem z poprzedniej i zarejestrowalem 100 to czy moge teraz dorejestrowac kolejnych 10?

A po za tym troche to dziwne ze jeszcze przed koncem promocji gdy dla testu zarejestrowalem domene juz 101 to i tak zaplacilem za nia tylko 90 groszy, a nie 9 zloty. Czy bede musial doplacic roznice?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A mnie zastanawia jedno, ta promocja nazywa sie identycznie jak poprzednio, wiec jesli skorzystalem z poprzedniej i zarejestrowalem 100 to czy moge teraz dorejestrowac kolejnych 10?

A po za tym troche to dziwne ze jeszcze przed koncem promocji gdy dla testu zarejestrowalem domene juz 101 to i tak zaplacilem za nia tylko 90 groszy, a nie 9 zloty. Czy bede musial doplacic roznice?

 

Promocja jest inna. Tamta została zakończona, a ta z dniem 2 lutego wprowadzona (nie ma tu nic do rzeczy, że nazywa się tak samo). O przydzieleniu danego zamówienia do danej promocji mówi nam data jego złożenia. Innymi słowy jeśli 100 domen zamówiłeś przed 2 lutym to po 2 lutym możesz zamówić 10 (mówimy o cenie 90 gr netto). Jeszcze raz podkreślam: decyduje data złożenia zamówienia, a nie opłacenia czy rejestracji danej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale chamstwo ;) Polowałem na domenę dwa tygodnie, wreszcie się zwolniła więc zamiast lecieć do az.pl i zarejestrować domenę za 3.99 to zachciało mi się eksperymentować z home.pl . Wyszukałem domenę w home, potem zacząłem proces rejestracji( chciałem zobaczyć ile ta domena będzie kosztować w home.pl) wyskoczyła cena za domenę 0.90 więc pomyślałem że zarejestruje domenę w tej cenie skoro automat tak mi naliczył ale kiedy doszło do finalizacji cena końcowa to 12.08 brutto no z takim chamstwem i naciągactwem to się nie spotkałem! Pierniczę te 12 złotych ale sam fakt że home.pl stuknie frajera na 12 złotych bo wprowadzili mnie w błąd powoduje że zalewa mnie krew! Sprawdziłem drugą domenę i także najpierw wyskakuje 0.90 a potem ni z tego ni z owego 12 zł! Wciąż zapominam że w Polsce panuje model biznesowy "oszukać frajera niech płaci" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale chamstwo ;) Polowałem na domenę dwa tygodnie, wreszcie się zwolniła więc zamiast lecieć do az.pl i zarejestrować domenę za 3.99 to zachciało mi się eksperymentować z home.pl . Wyszukałem domenę w home, potem zacząłem proces rejestracji( chciałem zobaczyć ile ta domena będzie kosztować w home.pl) wyskoczyła cena za domenę 0.90 więc pomyślałem że zarejestruje domenę w tej cenie skoro automat tak mi naliczył ale kiedy doszło do finalizacji cena końcowa to 12.08 brutto no z takim chamstwem i naciągactwem to się nie spotkałem! Pierniczę te 12 złotych ale sam fakt że home.pl stuknie frajera na 12 złotych bo wprowadzili mnie w błąd powoduje że zalewa mnie krew! Sprawdziłem drugą domenę i także najpierw wyskakuje 0.90 a potem ni z tego ni z owego 12 zł! Wciąż zapominam że w Polsce panuje model biznesowy "oszukać frajera niech płaci" ;)

Dokladnie to samo spotkalo mnie ;) teraz musze czekac ponad 14 dni na zwolnienie domen (watek o rezerwacji w home)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm...

Mnie denerwuje fakt, że jeżeli ktoś kupi/zarezerwuje domenę: xxxx.pl w Home.pl i domena wygaśnie lub zostanie zwolniona nie można jej ponownie zarejestrować ;)

Za każdym razem otrzymuję komunikat: "Domena xxxx.pl jest już zarejestrowana w sieci home.pl!" - pomimo tego, że tak naprawdę jest wolna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zadne chamstwo i wszystko jest w porzadku. Prawdopodobnie wyczerpaliscie ilosc domen jakie mozna zarejestrowac w promocji.

 

Ale to nie ma nic do rzeczy! Po pierwsze nie wykorzystałem limitu 100 domen a po drugie zostalem wprowadzony w błąd! Przy rezerwacji wyskakuje cena 0.90 i w tym momencie jestem przekonany że w takiej cenie zarejestruje domenę dlatego godzę się na przeprowadzenie rejestracji w home.pl aby domena została zamrożona na dwa tygodnie gdy tymczasem zupełnie bez ostrzeżen cena końcowa to 12 zł! Nie mam w tym momencie wyboru bo gdyby od początku wyskoczyła cena 12 zł to przerwałbym proces rezerwacji domeny u tego rejestratora i zarejestrowalbym domenę gdzie indziej gdy tymczasem nie mam wyjścia i muszę zarejestrować domenę za cenę która bez ostrzeżeń nagle mi wyskoczyła. Czy ktoś mnie rozumie? No wkur.... mnie coś takiego ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minus jest taki, że cały czas jest cena 90 groszy, dopiero później przypisujemy domenę do istniejącego konta, ale system nie weryfikuje tej ceny - robi to dopiero po finalizacji zamówienia, czyli kiedy rezerwacja już jest złożona.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zadne chamstwo i wszystko jest w porzadku. Prawdopodobnie wyczerpaliscie ilosc domen jakie mozna zarejestrowac w promocji.

 

zadne w porzadku, nie dosc, ze nas wprowadzili w blad co do ceny, to jeszcze mamy zablokowane wykupienie domen przez ponad 2 tyg u konkrencji

Share this post


Link to post
Share on other sites
Promocja jest inna. Tamta została zakończona, a ta z dniem 2 lutego wprowadzona (nie ma tu nic do rzeczy, że nazywa się tak samo). O przydzieleniu danego zamówienia do danej promocji mówi nam data jego złożenia. Innymi słowy jeśli 100 domen zamówiłeś przed 2 lutym to po 2 lutym możesz zamówić 10 (mówimy o cenie 90 gr netto). Jeszcze raz podkreślam: decyduje data złożenia zamówienia, a nie opłacenia czy rejestracji danej domeny.

 

Wielkie dzieki za cenna odpowiedz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
zadne w porzadku, nie dosc, ze nas wprowadzili w blad co do ceny, to jeszcze mamy zablokowane wykupienie domen przez ponad 2 tyg u konkrencji

 

Taki maja system. Przed zmiana regulaminu na limit 10 domen wszystko bylo w prozadku.

 

Moim zdaniem nie mozna narzekac na Home pod tym wzgledem, bo prawdziwe szopki pod tym wzgledem robi nazwa.pl , domeny.pl i wiele innych "cwaniaczkow" gdzie nawet stiosujac sie do regulaminu ciezko zarejestrowac po tych "promocyjnych cenach"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale chamstwo ;) Polowałem na domenę dwa tygodnie, wreszcie się zwolniła więc zamiast lecieć do az.pl i zarejestrować domenę za 3.99 to zachciało mi się eksperymentować z home.pl . Wyszukałem domenę w home, potem zacząłem proces rejestracji( chciałem zobaczyć ile ta domena będzie kosztować w home.pl) wyskoczyła cena za domenę 0.90 więc pomyślałem że zarejestruje domenę w tej cenie skoro automat tak mi naliczył ale kiedy doszło do finalizacji cena końcowa to 12.08 brutto no z takim chamstwem i naciągactwem to się nie spotkałem! Pierniczę te 12 złotych ale sam fakt że home.pl stuknie frajera na 12 złotych bo wprowadzili mnie w błąd powoduje że zalewa mnie krew! Sprawdziłem drugą domenę i także najpierw wyskakuje 0.90 a potem ni z tego ni z owego 12 zł! Wciąż zapominam że w Polsce panuje model biznesowy "oszukać frajera niech płaci" ;)

To się do UOKiK nadaje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nieźle wykombinowali...

Ja teraz nie mogę opłacić domen zamówionych w jeszcze poprzedniej promocji(po obniżonej cenie). Teraz każda domena kosztuje: 9.90 zł netto - pomimo tego, że nie przekroczyłem limitu. Co ciekawe na fakturze którą otrzymałem kilka dni temu podczas składania zamówienia widnieje kwota 0,90 PLN ;)

Faktura:

fakturagu2.th.jpg

 

Panel:

panelqg7.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nieźle wykombinowali...

 

No coz, ja wczoraj zamowilem jedna domene w Home.pl, przypisalem ja nawet do konta, na ktore zarejestrowalem kilka dni temu kilka domen jeszcze w tej poprzedniej promocji (z max. 100 domen) i zaplacilem 1,10 PLN, czyli normalnie. ;)

 

Aczkolwiek przyznam, nie podobaja mi sie takie praktyki stosowane u wielu rejestratorow, piekna promocja, a potem cena normalna ukazuja sie do ostatniej chwili i ostatnim rzutem na tasme przed przyciskiem "zakoncz" rejestracje mozna zmienic i zmienicna cene promocyjna w nadziei, ze kto zauwazy, zarejestruje w promocji, kto nie, ten bedzie mial domene po normalnej cenie. Tez takie dzialanie uwazam za SIEJACE ZGORSZENIE, parafrazujac nazwe promocji w Home.pl i uwazama, ze UOKiK powinien sie blizej przyjrzec takim praktykom, gdzie klient nie wie tak naprawde co kupuje i za ile placi ostatecznie . Nie jest to dzialanie co prawda przestepcze, ale i uczciwe i krysztalowe tez nie jest i jak dla mnie, tylko szkodzi wizerunkowi firmy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym zauważyć ze teraz jest tylko 10 domen za 90gr !!! ;/

 

Nawet nie poinformowali o zmianie, a jak ktoś sobie zarezerwował w czasie tamtej promocji 100 domen to musi zaplacic za pozostałe 90 normalną cenę ;/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×