Jump to content
Sign in to follow this  
tomekpl

terro.pl

Recommended Posts

Na ile wyceniacie domenę terro.pl??

 

Chciałbym zaznaczyć ze terro - skrót od terroryzm lub od gry counter strike - terro

 

terro - terrorist, terrorism itp...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałbym zaznaczyć ze terro - skrót od terroryzm lub od gry counter strike - terro

 

wybacz, ale nie znam takiego skrotu, masz moze jakis dictionary of abbreviations? Nie wiem skad ci glowy przyszedl taki skrot.

 

a skoro sam sobie wymysliles jak mozna sie domyslac, to 0 PLN niestety

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sam sobie tego nie wymyśliłem ;)

 

Używa go za pewno kilkaset graczy Counter Strike'a

 

wybacz nie mam pojecia co to jest counter strike, ale coutner strike ;) mniemam ze to nie wikipedia ani zadna inna encyklopedia, a ze tak sie mowi grajac w gre, nie znaczy, ze milion ludzi na swiecie wie co to terro jak im zapodasz to slowo, rozumiesz? W nazwie domeny jak chcesz sprzedac nie mozesz kierowac sie tym, ze ty wiesz, co to znaczy, tylko ludzie inni mouwsza zrozumiec co to znaczy i z czym to sie je (w wiekszosci przypadkow) ;)

 

0 PLN

Share this post


Link to post
Share on other sites
wybacz nie mam pojecia co to jest counter strike, ale coutner strike ;) mniemam ze to nie wikipedia ani zadna inna encyklopedia, a ze tak sie mowi grajac w gre, nie znaczy, ze milion ludzi na swiecie wie co to terro jak im zapodasz to slowo, rozumiesz? W nazwie domeny jak chcesz sprzedac nie mozesz kierowac sie tym, ze ty wiesz, co to znaczy, tylko ludzie inni mouwsza zrozumiec co to znaczy i z czym to sie je (w wiekszosci przypadkow) :P

 

Chyba naprawdę mało wiesz ;) Z kolei ja nie mam bladego pojęcia co to jest, jak piszesz, "coutner strike". Znam za to "Counter Strike" jak to napisał tomekpl.

I popraw sygnaturkę bo myślę, że jest błąd. Chyba, że tam miało być "oline".

 

Co do samej domeny to z pewnością lepszy byłby terror.pl ;) Nawiązuje jeszcze ona do "terra", niestety to zupełnie nie to samo.

Ale zawsze możesz spróbować sprzedać na Allegro, promując ją właśnie słowami jak to napisałeś tutaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sam pomysl z wystawianiem domen zwiazanych z grami na allegro nie jest zly, jednak wynikow w polskim google dla "terro" malo - tak, ze kokosow to z tego nie bedzie, co do skrotow to juz dzisiaj pisalem, musza byc zrozumiale i bardzo powszechne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Terro.pl. Na serwis o CS jak najbardziej. Cały czas bardzo *popularna gra. Sama domena warta mało. Ludzie cały czas szukają map, skinów, podmianek, jak skonfigurować serwer itd.

 

*zapraszam na cs.pp.rzeszow.pl

Lipa na Chuja 2!!! cs 1.5

Lipa na Chuja 3!!! cs 1.6

 

Pzdro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×