Jump to content
Bazyli

CenyDomen.pl

Recommended Posts

Musisz kupić drugiego smartfona :)

 

Poza kwestiami bezpieczeństwa, bo nie wiadomo gdzie te dane są przesyłane...

 

Nie wiadomo tez, kiedy zgubimy smartfona, a wtedy... oj, lepiej nie myslec ;) Zlodziej/znalazca mialby niezla pozywke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miał ktoś coś takiego?

 

"Dostęp do tego konta Rublon z tej komórki został dezaktywowany. Skontaktuj się z Rublon Support na www.rublon.pl"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miał ktoś coś takiego?

 

"Dostęp do tego konta Rublon z tej komórki został dezaktywowany. Skontaktuj się z Rublon Support na www.rublon.pl"

 

spróbuj ściągnąć nową wersję z rublon.com ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miał ktoś coś takiego?

 

"Dostęp do tego konta Rublon z tej komĂłrki został dezaktywowany. Skontaktuj się z Rublon Support na www.rublon.pl"

obserwowałeś niewłaściwe domeny...

 

A Wielki Brat patrzy i Cię upomina ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do tego rublona, to mimo iż korzystam z ceny domen, to takie rozwiązanie zupełnie mnie nie przekonuje. Nie każdy ma smartfona z iOS lub Androidem i też nie każdy ma na nim dostęp do internetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ja i wielu innych nie mają i nie chcą mieć smartfonów. Smartfon to narzędzie do którego potrzebny jest internet. Czym jest smartfon bez internetu ? Niepotrzebnym bublem.

 

Odpowiedźcie sobie, czy każdy chce dzisiaj oprócz tego, że płaci rachunki za telefony, internet w stacjonarnym komputerze- płacić jeszcze dodatkowo "abonament" za internet w komórce ?

 

Rozwiązanie logowania się na stronę stronę- typowo komercyjne.

 

Wystarczy spojrzeć co jest na samym dole strony...

 

Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o ... ;)

 

Szkoda tylko , że te korzyści nie idą w parze z zadowoleniem wielu domeniarzy, którzy tak jak ja nie mogą zobaczyć żadnej ceny ... <_<

Edited by mlm

Share this post


Link to post
Share on other sites

ie_lt_9_not_supported

 

Nie dosc, ze trzeba smartfona, to jeszcze IE9 trzeba posiadac ;) Tak, wiem wiem, ale nawet banki nie maja tak restrykcyjnych wymagan ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ie_lt_9_not_supported

 

Nie dosc, ze trzeba smartfona, to jeszcze IE9 trzeba posiadac ;) Tak, wiem wiem, ale nawet banki nie maja tak restrykcyjnych wymagan ;)

 

Tu się mylisz kolego :-p

 

<placio93> Straciłem szacunek do banku xxxxx

<placio93> zgłosiłem problem z certyfikatem ssl na stronie płatności on-line

<placio93> babka po drugiej stronie powiedziała mi, że to musi być problem z moją przeglądarką Firefox i kazała mi skorzystać z Internet Explorer =|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu się mylisz kolego :-p

 

No przeciez potwierdziles to, co powyzej napisalem ;) W ING, mozliwe ze do dzisiaj, wewnetrznie korzystaja z IE6 ;) Ale nie o to mi chodzilo.

Caly ten Rublon ma sluzyc do logowania sie na inne strony, czyli powinien docierac do jak najwiekszej liczby uzytkownikow, bo on jest TYLKO posrednikiem. Nie Rublon powinien wymuszac wersje przegladarki, tylko strona dostarczajaca kontent. Gdybym ja np wdrozyl Rublona u siebie na stronie i opieral logowanie tylko poprzez niego, pozbawilbym sie czesci klientow, glownie korporacyjnych, bo tam akurat nie ma pedu ku nowoczesnosci i wodotryskom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdybym ja np wdrozyl Rublona u siebie na stronie i opieral logowanie tylko poprzez niego, pozbawilbym sie czesci klientow, glownie korporacyjnych, bo tam akurat nie ma pedu ku nowoczesnosci i wodotryskom.

 

Z tą nowoczesnością to się zgadzam.

Skończy się też dopisywanie w stopce następnych redakcji co cytują cenydomen. Bo jak? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uważam, że optymalnym rozwiązaniem byłaby mozliwość logowania się na dwa sposoby - tradycyjny i rublon. Wilk syty i owca cała, jest promocja aplikacji i są zadowoleni użytkownicy. Z czasem kiedy smartfony będą standardem, mozna by odejść od starego modelu logowania ale na dzień dzisiejszy jest zdecydowanie za wcześnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

żeby chociaż dla starych użytkowników zapisanych na subskrypcję był dostęp..

moja nokia 101 nie ogarnie rublona..

 

bo zaproszenie na aukcje last minute dostałem ale wejsc na ceny domen nie mogę.

paranoja.

Edited by panh

Share this post


Link to post
Share on other sites

żeby chociaż dla starych użytkowników zapisanych na subskrypcję był dostęp..

moja nokia 101 nie ogarnie rublona..

 

bo zaproszenie na aukcje last minute dostałem ale wejsc na ceny domen nie mogę.

paranoja.

Również dostąpiłem tego wątpliwego - w kontekście potraktowania starych użytkowników rublonem, na którego nie mam na razie zamiaru ani ochoty "wsiadać", chociaż technicznie byłoby to dla mnie wykonalne - zaszczytu (spam z aukcjami LM od cenydomen.pl). Dlatego anulowałem subskrypcję w tym serwisie. Bye, bye ceny domen <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

moja nokia 101 nie ogarnie rublona..

 

bo zaproszenie na aukcje last minute dostałem ale wejsc na ceny domen nie mogę.

paranoja.

 

Moja Nokia 3110 classic też nie :(

 

 

Panowie, ja za 38 złotych zakupiłem CenyDomen.info - kwestia, jak to wykonać - ale Panowie:

 

CenyDomen.info - jak przysiądę, to ja mogę bloga napisać, dla każdego, bez żadnego logowania :)

Ale mój blog traktowałby jedynie o sprzedażach w AfterMarket. to byłby tylko ułamek handlu domenami, ale pozwoliłby się orientować, co i po ile możemy opychać w AfterMarkecie..

 

Do Zimy wykonam .... CENYDOMEN.INFO .

 

CenyDomen.pl ? Każdy z nas może napisać taką stronę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powracając do tematu, zauważyłem, że w tym serwisie ostatnio są publikowane sprzedaże tylko tych domen, które były sprzedane na Aftermarket/Dropped- czy wiecie dlaczego tylko z tych portali są podawane sprzedaże ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powracając do tematu, zauważyłem, że w tym serwisie ostatnio są publikowane sprzedaże tylko tych domen, które były sprzedane na Aftermarket/Dropped- czy wiecie dlaczego tylko z tych portali są podawane sprzedaże ?

 

Pewnie dlatego, że tak działa automat, że sczyta sobie raz dziennie (albo kilka razy pod wieczór jak jest więcej aukcji) taką listę z AM - http://www.aftermarket.pl/oldauctions.php i bardzo łatwo można to opublikować w CenyDomen.pl. Inne giełdy np. premium.pl nie publikują podobnej listy zakończonych aukcji, więc się tak nie da zrobić.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie dlatego, że tak działa automat, że sczyta sobie raz dziennie (albo kilka razy pod wieczór jak jest więcej aukcji) taką listę z AM - http://www.aftermarket.pl/oldauctions.php i bardzo łatwo można to opublikować w CenyDomen.pl. Inne giełdy np. premium.pl nie publikują podobnej listy zakończonych aukcji, więc się tak nie da zrobić.

 

Aha, czyli serwis leci na łatwiznę... ?

 

Swoją drogą, jeśli trzeba kupić smartfona z androidem aby się zalogować, to powinni się dogadać z producentem aby im odpalali działkę za nagonionych klientów :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swoją drogą, jeśli trzeba kupić smartfona z androidem aby się zalogować, to powinni się dogadać z producentem aby im odpalali działkę za nagonionych klientów :P

 

Na iPhone'a też jest Rublon - czyli na system iOS (iPhone nie ma Androida tylko iOS).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę dziwne, że ludzie którzy kreują się na wynalazców programów "chwała im za to" nie traktują należycie innych. Gdybym ja, zbierał emaile na potrzeby swojego jakiegoś tam projektu i tworzył bazy emaili, to na pewno traktowałbym poważnie swoich potencjalnych subskrybentów wysyłając im na bieżąco informacje o poziomie rozbudowy jakiegoś tam przedsięwzięcia.

 

Przypomnę, że na stronie widnieje od min. 2 lat następujący komunikat:

 

"Osoby zapisane do listy otrzymają na początku każdego miesiąca komentarz Michała Wendrowskiego na temat ubiegłego miesiąca na rynku wraz z polecanymi ofertami i aukcjami domen. Ponadto jako pierwsze otrzymają dostęp do nowej, bardziej rozbudowanej wersji portalu, która zostanie niebawem opublikowana"

 

Jestem ciekawy ile ludzi podało tam swoje emaile i czy choć jedna osoba z nich dostała kiedykolwiek dostęp do rozbudowanej wersji serwisu ?

 

Dokładnie w grudniu 2010 roku wpisałem tam swojego emaila z nadzieją, że naprawdę będę "coś" dostawał...

Mało tego, nie dość, że nic od tamtej pory nie dostałem, to jeszcze Pan Michał nie napisał przez ten czas żadnych, jakichkolwiek informacji.

 

Baa... Ostatnio nawet napisałem na 2 różne adresy emailowe do P. Michała emaile z prośbą o informacje. Niestety, ale żadnej odpowiedzi do dzisiaj nie dostałem.

 

Jeśli tak się traktuje ludzi, to nie ma co się dziwić,że w wielu przypadkach zarabianie pieniędzy w wirtualnym świecie- ma sie nijak z elementarnymi zasadami savoir vivre w internecie.

 

Panie Michale,

 

mam wciąż nadzieję, że w ciągu kolejnych 2 lat przeczyta Pan ten topik i odpisze na mojego emaila.

Nie jestem specjalistą od pr ale wydaje mi się, że czasami po prostu byłoby w dobrym tonie przynajmniej przesłać jakiekolwiek informacje subskrybentom /odpisywać na emaile bo w innym przypadku daje się jasny przekaz, że ma się wszystkich w d.... Słyszałem, że mieszka Pan w Niemczech i wiem też jaki Niemcy mają stosunek do Polaków. Wierzę jednak, że te plotki nie zburzyły Pana systemu wartości...

 

Apeluję ! Odpisujmy na wiadomości wszystkim, którzy do nas piszą niekoniecznie tylko wtedy, kiedy coś komuś chce się sprzedać, a wtedy z pewnością będziemy poważniej traktowani i będziemy mogli przynajmniej uniknąć kontaktowania się przez portale społecznościowe.

 

Pozdrawiam serdecznie !

Edited by mlm
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konieczność zalogowania się do http://CenyDomen.pl w celu uzyskania dostępu do kwot sprzedaży domen została usunięta.

 

Duża zmiana na PLUS.

 

Tak :)

 

CenyDomen.pl - Michał napisał:

 

Konieczność zalogowania się do www.cenydomen.pl w celu uzyskania dostępu do kwot sprzedaży domen została usunięta.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×