Jump to content
Sign in to follow this  
CzarnyElo

nawrocki.pl

Recommended Posts

nawrocki.pl

Witam,

 

dzisiaj dostałem ofertę od KK - 300 PLN.

 

Dość popularne nazwisko, prawie 10k osób wg moikrewni, kilka firm.

 

Wystawiona za 2500 PLN, za ile byście ją puścili?

 

Najgorsze jest to, że nie wiem kto jest KK, czy któraś z firm, czy osoba prywatna tak dla posiadania adresu e-mail... Jak wrócę z urlopu poruszę głębiej ten temat na forum, bo przy negocjacjach wiedza z kim mamy do czynienia to podstawa...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem 300 PLN za taką domenę to bardzo, bardzo mało.

 

Nawet 2500 PLN byłoby całkiem dobrą ceną dla klienta, który prowadzi firmę pod takim popularnym nazwiskiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2500 brutto, bo tak widzę na Premium, to bardzo rozsądna/okazyjna kwota dla KK, taniej nie ma co sprzedawać domen z nazwiskami. Nie rozumiem, dlaczego tracisz czas i zakładasz temat przy ofercie na 300 zł. :blink:

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za Wasze opinie, szczerze przyznam, od początku czułem, że za nisko ją wystawiłem i nie ma z czego zejść przy negocjacjach... No ale nie będę teraz podwyższał ceny, bo KK weźmie mnie za niepoważnego. Zaproponuję 10% rabatu, skończę negocjacje i wtedy cena wzrośnie, no chyba, że kupi...

 

 

Panie_Grzegorzu dzięki za ofertę, ale nie sprzedaję D2D, no chyba, że w przybliżonej cenie do KK. W przypadku tej domeny KK - 2250, DD - 2000... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panie_Grzegorzu dzięki za ofertę, ale nie sprzedaję D2D, no chyba, że w przybliżonej cenie do KK. W przypadku tej domeny KK - 2250, DD - 2000... ;)

 

OK, z wcześniejszego postu wynikało jakbyś zastanawiał się nad sprzedażą za 300 zł ;) W sumie dobrze, że Ci takie myśli nie chodzą po głowie. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×