Jump to content
Alexei

kafelki.pl

Recommended Posts

Domena fajna ale z zachwytu nad nią nie mlaskam...:) Kafelki już dawno zostały zastąpione płytkami i glazurą. Piecowe i kominkowe są kafle. Gdyby znalazł się klient w przedziale 4-5 k to bez mrugniecia okiem bym puścił.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czasem jeszcze się mówi "położę kafelki" .. ale faktycznie coraz rzadziej.

Ale jak pisze Bazyli - za 3-5K bym sprzedał ( o ile się w ogóle znajdzie )

Share this post


Link to post
Share on other sites

wydaję mi się, że trochę jej nie doceniacie. I moja wyceną byłaby na poziomie niskiego xx.xxx

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się bardzo podoba, dawno (w moim odczuciu) nie widziałem tutaj tak ciekawej domeny. Znam wielu ludzi, którzy dalej wszelkiego rodzaju płytki, flizy (jak mówią w Krakowie) itd. nazywają kafelkami :). Myślę, że wysokie X XXX

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po opiniach wyżej mam wrażenie, że jestem nie z tej planety. Ktoś pisał o sprzedaży takiej domeny za 3k? :blink:

Oferuję te 3.000zł w transakcji D2D jeżeli jeszcze dziś kolega Pytanka.pl zgodzi się na transakcję.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem 10K to całkowity max dla tej domeny, oferty D2D w przedziale ~3-5k wcale nie oznaczają, że ta domena faktycznie będzie zwrotem i znajdzie swojego KK, czy tez będzie dalej się tułać wśród inwestorów. Za 5k bym sprzedał.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 4k PLN spokojnie bym sprzedał, z 5k PLN byłbym niesamowicie zadowolony.

 

Domena niezła, ale moim zdaniem nie ma potencjału na sprzedaż za wysokie X.XXX PLN (nie mówiąc już o wyższych kwotach).

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

skoro taką domenę wyceniacie na średnie x.xxx to śmiem napisać, że większość moich domen jak i wielu z was są nic nie warte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena fajna ale z zachwytu nad nią nie mlaskam... :) Kafelki już dawno zostały zastąpione płytkami i glazurą. Piecowe i kominkowe są kafle. Gdyby znalazł się klient w przedziale 4-5 k to bez mrugniecia okiem bym puścił.

 

Czasem jeszcze się mówi "położę kafelki" .. ale faktycznie coraz rzadziej.

Ale jak pisze Bazyli - za 3-5K bym sprzedał ( o ile się w ogóle znajdzie )

 

Z całym szacunkiem Panowie.

 

Wiem, że macie dużo większe doświadczenie ode mnie w kwestii domen oraz macie więcej dobrych domen niż ja, jednak chciałbym się dowiedzieć skąd pomysł wycenienia tytułowej domeny na tak niskie kwoty?

 

Jestem ze Śląska i przynajmniej spora większość moich znajomych mówi kafelki, mimo, iż jak wiemy zwrot ten jest przestarzały i ustąpił z tronu na rzecz płytek.

Mało tego zadzwoniłem do znajomego z województwa małopolskiego (Olkusz) i potwierdził, że u niego również "kafelki" są często używanym słowem.

 

Osobiście uważam, że domenę tę warto trzymać i oczekiwać ofert w okolicach przynajmniej nisko-średniego XX.XXX.

Nawet jeśli takie przez dłuższy czas nie będą napływać, domena ta będzie świetną ozdobą każdego myślę portfolio.

 

PS. Jeśli nie takie domeny mają się sprzedawać za XX.XXX to jakie? ;-)

 

Edit: Z góry przepraszam za błędy, ale dopiero wróciłem do domu :-p

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bartxx...gdybym miał ją w portfolio to bez żalu puścił bym ją za kwotę wymienioną wyżej. Wiesz dlaczego? Bo za te 5k kupiłbym bardziej przyszłościową domene, np. Suplement.pl i jeszcze by mi reszta została...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

PS. Jeśli nie takie domeny mają się sprzedawać za XX.XXX to jakie? ;-)

 

Też mi się wydaje, że większość wycen z wątku jest mocno zaniżona - domena spokojnie zasługuje na xx.xxx zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Bardzo dziękuję za liczne wypowiedzi.

Cieszę się, że domena wzbudziła spore zainteresowanie, choć nie spodziewałem się aż tak rozbieżnych opinii.

 

Osoby wyceniające ten adres na mniej niż XX.XXX uprzejmie proszę o przesłanie na PW ofert na własne generyki .pl :)

Edited by Pytanka.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajna domena. Myślę, że około 15 000 zł to całkiem sensowna cena.

 

Z jednej strony mamy bowiem prostą, łatwą do zapamiętania domenę, którą bardzo łatwo wymówić. Efektem jest duży potencjał wirusowości domeny - "kafelki pe el" zapamięta każdy, czy to słysząc, czy też widząc na bilbordzie.

 

Z drugiej strony natomiast jak wspomnieli inni Forumowicze, słowo to powoli wychodzi z użycia, choć ma silną pozycję w języku potocznym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×