Jump to content
mlm

Zapraszam na moją prezentację biznesową w czwartek 20.00 !!!

Recommended Posts

Witam !

 

Zapraszam wszystkich zainteresowanych współpracą w branży mlm na prezentację biznesową, którą już w najbliższy czwartek będę miał przyjemność poprowadzić.

Na prezentacji dowiesz się wszystkiego o nowej i wyjątkowej firmie Synergy World Wide, która w październiku tego roku rozpoczęła działalność w Polsce.

 

Poznasz fenomenalne produkty zdrowotne firmy a także pokażę Ci w jaki sposób możesz wspólnie ze mną, zacząć od razu zarabiać niemałe pieniądze

( również przez Internet ).

 

Poniżej podaję link do konferencji, która odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 20.00 ( proszę logować się imieniem i nazwiskiem 10-15 minut wcześniej ).

 

http://konferencje.synergygo.com/

 

Nie zapomnij zaprosić swoich znajomych, przyjaciół !

 

Pozdrawiam, do usłyszenia i do zobaczenia :)

Edited by mlm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla jasności dopiszę dla tych, którzy nie mają kalendarza :-))) że czwartek wypada 15 listopada ;)

 

Zapamiętajcie kochani

 

Jeżeli chcecie mieć sukces i chciałbyś zarabiać więcej, to samo gadanie nie wystarczy.

Najpierw musisz wyjść ze swojej wygodnej strefy komfortu w której dotąd byłeś i zacząć robić rzeczy dla siebie niewygodne. A wiesz dlaczego ?

 

Bo dzisiaj większość ludzi chciałoby zarabiać pieniądze ale robią rzeczy, które są dla nich "bardzo wygodne" i tkwią w starych systemach pracy, które nie przynoszą im niczego nowego niż to, co do tej pory mieli.

 

Dzisiaj, żeby odnieść szybki, spektakularny sukces w biznesie zrozum jedno- najpierw musisz zacząć robić rzeczy dla siebie niewygodne w całym słowa tego znaczeniu a potem dopiero będziesz miał sukces.

 

Jeśli chcesz abym pomógł osiągnąć Ci sukces w mlm, posiadasz kredyty do spłaty, ledwo wiążesz koniec z końcem- wejdź na moją konferencję a zapewniam Cię, że podziękujesz mi za tą szansę, którą Ci pokażę.

 

Pozdrawiam.

mlm

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) nowej i wyjątkowej firmie

2) Poznasz fenomenalne produkty zdrowotne firmy

3) Jeżeli chcecie mieć sukces i chciałbyś zarabiać więcej, to samo gadanie nie wystarczy.

4) Dzisiaj, żeby odnieść szybki, spektakularny sukces w biznesie zrozum jedno- najpierw musisz zacząć robić rzeczy dla siebie niewygodne w całym słowa tego znaczeniu a potem dopiero będziesz miał sukces.

Jeśli chcesz abym pomógł osiągnąć Ci sukces w mlm, posiadasz kredyty do spłaty, ledwo wiążesz koniec z końcem- wejdź na moją konferencję a zapewniam Cię, że podziękujesz mi za tą szansę, którą Ci pokażę.

1) Ze strony wynika że założona w 1999r.

2) Witaminą C, D3, B6 i B12 (dostępną w ProArgi-9 Plus) nie wyleczy się żadnej choroby układu krążenia - w ogóle nic się tym nie wyleczy... Co jest właściwą substancją czynną tego produktu? Błędem jest oczywiście zakładanie że to lek a nie "suplement" ale konsument który uwierzy w wasze argumenty i będzie stosować to coś zamiast właściwych leków - pokroju Concor Cor czy Telfexo/Telfast może nabawić się przewlekłego nadciśnienia tętniczego - rozumiem że to jest ok? Sam akurat mam I grupę nadciśnienia i nie życzyłbym tego najgorszemu wrogowi - a do tego prowadzi złe leczenie.

3) ...

4) Pewnie żyję w innym świecie (z perspektywy MLM jestem zapewne uciążliwym świadkiem jehowy ;)) ale to co zawarte w punkcie czwartym wcale nie musi być prawdą! Nie po to ma się wolną ludzką wolę i ukształtowany charakter żeby ktoś go łamał i zmuszał cię do robienia rzeczy z którymi się nie zgadzasz - mówiąc że tak trzeba, że to jedyna metoda... Gwarantuje że jak nie ma się oporów ani żadnej moralności to można zarobić znacznie ciekawszą kasę niż sprzedawanie tombaku...

Z mojej perspektywy sukcesem samym w sobie jest już nie ściąganie innych do swojego (w tym przypadku niestety niższego) poziomu, tylko zrozumienie potrzeb klienta i faktyczna próba zaproponowania mu najlepszego rozwiązania - w tym przypadku odsyłałbym ludzi do kardiologów/alergologów.

Generalnie wstrzymałbym się z tym postem ale sposób w jaki prezentowana jest oferta, w jakich zdaniach jest sformułowana - to jest po prostu nieetyczne :( Rozumiem że inni robią jeszcze gorzej i generalnie sektor usług naszpikowany jest minami typu "Telekomunikacja witam" ale patrzmy na siebie Panowie a nie na innych - to jest mój sposób do wielkiego bogactwa o którym wam właśnie opowiedziałem, prześlijcie to w łańcuszku znajomym a wkrótce mi podziękujecie ;)

Edited by Adelard
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na powyższym przykładzie widać że wolny rynek ma dobre i ZŁE strony bo prezentacje "biznesowe" dotyczą łańcuszka sprzedaży placebo. Szkoda, że tak delikatne branże jak zdrowie i finanse są naszpikowane tego typu kombinacjami.

Babcię lepiej poprosić o 100zł niż dać jej niby mega cud za 300 z czego 100 będzie dla Ciebie - Ty będziesz miał tyle samo a babcia mniej straci. W tym przypadku dylematu nie ma bo mega cud swoim babciom wciskają inni a Ty masz z tego kasę. Tak czy owak moralność bliska zeru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, właśnie wróciłem z ważnej konferencji. Jutro odpowiem na wasze posty a tymczasem dobrej nocki życzę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wysłuchać zawsze można... Ale, żeby to było chodź w kilku procentach piękne tak jak jest opisywane.

 

 

Też wychodzę z założenia, że informacji nigdy za dużo. Piękne, to dopiero będzie jeśli zaczniesz działać i zastosujesz się do moich wskazówek bo w mlm nikt za nic robienie nie płaci a wiem, że wiele osób tak myśli z zasłyszanych plotek o branży, że tutaj jak się ktoś zapisze, to powinien spaść na niego od razu grad pieniędzy a on będzie sobie leżał :)

 

Czyli tak jak w każdej innej branży- i tu, trzeba pracować ale tu pracuje się bardzo miło, rozmawiając z ludźmi, pokazując im szansę a przy okazji nawiązuje się nowe znajomości, które akurat dla mnie są bezcenne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też wychodzę z założenia, że informacji nigdy za dużo. Piękne, to dopiero będzie jeśli zaczniesz działać i zastosujesz się do moich wskazówek bo w mlm nikt za nic robienie nie płaci a wiem, że wiele osób tak myśli z zasłyszanych plotek o branży, że tutaj jak się ktoś zapisze, to powinien spaść na niego od razu grad pieniędzy a on będzie sobie leżał :)

 

Czyli tak jak w każdej innej branży- i tu, trzeba pracować ale tu pracuje się bardzo miło, rozmawiając z ludźmi, pokazując im szansę a przy okazji nawiązuje się nowe znajomości, które akurat dla mnie są bezcenne :)

 

Lub też się je traci wciskając ludziom jakiś chłam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na powyższym przykładzie widać że wolny rynek ma dobre i ZŁE strony bo prezentacje "biznesowe" dotyczą łańcuszka sprzedaży placebo.

 

A jakie tutaj wolny rynek ma złe strony, kiedy widać same dobre. Jeżeli są tutaj jakieś złe strony to ludzkiego działania, ale taka jest natura ludzi i nikt tego nie zmieni. A kto wykorzystuje ten fakt, do zmieniania świata, zmienia go w więzienie, dokładnie jak dzieje się to teraz. Wolny rynek to nie działania ludzi, tylko zasady i mechanizmy, to m.in. prawo wyboru. Z tego wątku dowiadujemy się, że nie warto brać tych suplementów i każdy ma prawo sam dokonać wyboru. To jest znacznie lepsza sytuacja, niż by państwo zmuszało nas do brania takich specyfików, jak np. zmusza do stosowania szczepionek, a lekarz ma prawo zastosować w stosunku do pacjenta przymus bezpośredni.

 

Od 1 stycznia pielęgniarki chronione jak funkcjonariusze publiczni

 

Czy lekarz może nas zakuć w kajdanki? Tak. Zgodnie z nowymi przepisami może to teraz zrobić właśnie lekarz albo na jego polecenie pielęgniarka

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tutaj siedzą ludzie, którzy już dawno wyszli ze swojej strefy komfortu. ;)

Jak czytam takie teksty z poradnika dla akwizytora to mnie mdli strasznie.

Nic osobistego, ale nie karm nas tym, bo jak będę tutaj pojawiać się takie tematy i teksty, to uznam, że faktycznie forum siada...

Edited by SELES
  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do Adelarda

 

1) Ze strony wynika że założona w 1999r.

 

Dokładnie, firma Synergy World Wide powstała tak jak piszesz w 1999 roku w Usa a dopiero teraz otworzyła swój rynek w Polsce. Ja na ten moment czekałem 2 lata ! Co bardzo istotne matką Synergy World Wide jest jedna z najbardziej znanych firm w USA Nature's Sunshine, która powstała w 1972 roku w USA i jako pierwsza na świecie zakapsułkowała zioła. Mamy więc pewność, że jesteśmy we właściwym miejscu czasie.

 

2) Witaminą C, D3, B6 i B12 (dostępną w ProArgi-9 Plus) nie wyleczy się żadnej choroby układu krążenia - w ogóle nic się tym nie wyleczy... Co jest właściwą substancją czynną tego produktu? Błędem jest oczywiście zakładanie że to lek a nie "suplement" ale konsument który uwierzy w wasze argumenty i będzie stosować to coś zamiast właściwych leków - pokroju Concor Cor czy Telfexo/Telfast może nabawić się przewlekłego nadciśnienia tętniczego - rozumiem że to jest ok? Sam akurat mam I grupę nadciśnienia i nie życzyłbym tego najgorszemu wrogowi - a do tego prowadzi złe leczenie.

 

Podaj mi linka Adelard gdzie przeczyałeś, że produkty firmy Synergy są lekiem ???

 

Produkty Synergy są suplementami diety i powiem Ci Adelard więcej- leków unikam jak diabeł święconej wody. Wiedz tylko też o tym, że prawidłowa suplementacja organizmu potrafi zdziałać bardzo często o wiele więcej niż niejeden lek likwidując przyczyny a nie tylko objawy pustosząc przy okazji cały organizm. Nie chcę tutaj na ten temat się rozpisywać bo o tym można pisać godzinami- to temat rzeka na inny "topik" ...

 

 

4)

Z mojej perspektywy sukcesem samym w sobie jest już nie ściąganie innych do swojego (w tym przypadku niestety niższego) poziomu, tylko zrozumienie potrzeb klienta i faktyczna próba zaproponowania mu najlepszego rozwiązania - w tym przypadku odsyłałbym ludzi do kardiologów/alergologów.

Widzisz, Twoimi lekarzami są kardiolodzy/alergolodzy ale możesz wierzyć, że są ludzie , dla których panaceum na choroby jest ich wiedza o prawidłowej suplementacji organizmu a nie faszerowanie się chemią. Oczywiście nie polecam nikomu aby odstawiał jakiekolwiek leki ale znam masę przypadków ludzi, którzy dzięki suplementom diety zaczęli odstawiać powoli swoje leki bo ich organizm doszedł po pewnym czasie suplementacji do tak zwanej równowagi, czytaj: "homeostazy biologicznej".

 

Generalnie wstrzymałbym się z tym postem ale sposób w jaki prezentowana jest oferta, w jakich zdaniach jest sformułowana - to jest po prostu nieetyczne

 

Wiesz, za bardzo nie rozumiem co tu nieetycznego ?

Tak samo wiele osób może myśleć, że sprzedaż domen jest nieetyczna ze względu na kosmiczne ceny tych domen i że domeniarze to sami naciągacze oferując domeny w niebotycznych cenach- skąd ja to znam ? ... ;) I widzę, że ta opinia nie przeszkadza Ci w pracy ??? Zastanawiające to jest- etyczny człowieku <_<:P

Edited by mlm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do Selesa

 

Tutaj siedzą ludzie, którzy już dawno wyszli ze swojej strefy komfortu. ;)

Po czym to zauważyłeś ? ;)

 

Jak czytam takie teksty z poradnika dla akwizytora to mnie mdli strasznie.

 

Seles, skąd wiesz, że te teksty są z poradników dla akwizytora ? Widzę, że masz obszerną wiedzę na ten temat ? Możesz nam się pochwalić jakie tytuły ostatnio przeczytałeś ??? ;)

 

Nic osobistego, ale nie karm nas tym, bo jak będę tutaj pojawiać się takie tematy i teksty, to uznam, że faktycznie forum siada...

 

Seles, Ty też myślisz, że forum siadło z powodu tego, że jest "dział na każdy temat" ?

 

A może forum siadło dlatego, że tacy jak Ty po prostu po prostu przestali czynnie uczestniczyć w dyskusjach? Bo chyba nie jest w Twoim interesie finansowym aby- uczyć kogoś z branży jak odnieść sukces ??? Albo ... ?

 

Wyobraż sobie, że mlm całkiem różni się od biznesu domenowego i tutaj dopóki nie pomogę swoim ludziom zarabiać, to sam też nic nie zarobię.

Czyli zupełne przeciwieństwo tego, co Ty robisz a czego nie chcesz nauczyć innych ;)

Edited by mlm

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Zapraszam tych których interesuje zarobienie szybkiej kasy" - zniechęciło mnie to zdanie :)

 

Bo widzisz, zauważyłem, że ludzie w Polsce często omijają temat pieniędzy, wstydzą się po prostu w towarzystwie rozmawiać o zarabianiu pieniędzy.

Gdy byłem w USA, tam ludzie w rozmowach bardzo często poruszają temat pieniędzy, zarabiania kasy.

O co chodzi w biznesie ? Mówiąc wprost i bez owijania w bawełnę, czy w biznesie nie chodzi ale o zarabianie kasy ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
dopóki nie pomogę swoim ludziom zarabiać, to sam też nic nie zarobię. ;)

 

Wobec tego wciskany produkt jest piątym kołem u wozu, jego jakość i stosunek jakości do ceny zupełnie się nie liczy. Prawdopodobnie chodzi o to aby jedynym wymogiem wobec niego było to aby był NEUTRALNY dla ludzi. A gdyby nie fakt, że ciężko brać pieniądze za nic to tego suplementu nie byłoby wcale. Nigdy bym do ust nie wzięła czegoś co jest "do jedzenia" a na stronie z produktem większość treści dotyczy tego jak na tym zarobić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wobec tego wciskany produkt jest piątym kołem u wozu, jego jakość i stosunek jakości do ceny zupełnie się nie liczy. Prawdopodobnie chodzi o to aby jedynym wymogiem wobec niego było to aby był NEUTRALNY dla ludzi. A gdyby nie fakt, że ciężko brać pieniądze za nic to tego suplementu nie byłoby wcale. Nigdy bym do ust nie wzięła czegoś co jest "do jedzenia" a na stronie z produktem większość treści dotyczy tego jak na tym zarobić.

 

Do Patrycji

 

Patrycjo,

 

produkty są jednym z najważniejszych punktów tego biznesu.

Jeśli myślisz, że produkty są nic nie warte, to spróbuj sprzedaj produkt, który nie jest nic warty i osiągnij obroty tak jak Synergy liczące się w setkach 'milionów" dolarów.

Jak wiesz, rynek sam weryfikuje...

Podobnie jak nie sprzedasz słabych domen , to podobnie jest z suplementami. Jeśli masz słaby produkt, który nie spełnia oczekiwań konsumentów i jest za drogi, to po prostu firma nie ma obrotów. Zastanawiające jest to, że setki tysięcy osób używa produktów Synergy i ponawia swoje zakupy z miesiąca na miesiąc zostając zwykłymi konsumentami- dziwne co ??? ^_^

Poza tym, tutaj biznes nie polega konkretnie na sprzedaży samych produktów. Nie należę do osób, które chciałyby sobie tworzyć w domu magazyn z produktami ;)

 

Pozdrawiam.

 

mlm

Edited by mlm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo widzisz, zauważyłem, że ludzie w Polsce często omijają temat pieniędzy, wstydzą się po prostu w towarzystwie rozmawiać o zarabianiu pieniędzy.

Gdy byłem w USA, tam ludzie w rozmowach bardzo często poruszają temat pieniędzy, zarabiania kasy.

O co chodzi w biznesie ? Mówiąc wprost i bez owijania w bawełnę, czy w biznesie nie chodzi ale o zarabianie kasy ?

 

 

To chyba nie mieszkam w Polsce, a USA wychodzi na to, że odwiedziłem jedynie przez Google Maps. To w Polsce przeważnie są ludzie, którzy potrzebują rozmawiać o pieniądzach - i to najczęściej nieswoich. W USA natomiast nie spotkałem się, aby ludzie tak nagminnie o nich rozmawiali, słyszałem też że nie leży to w ich guście.

 

Zależy też gdzie się spotykamy i w jakim celu. Tutaj raczej do nikogo nie trafisz.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok ja już nic nie piszę w tym wątku. Gadanie o niczym. Zwykłe naciąganie - ot moje zdanie. Z doświadczeń wiem, że na czymś takim najwięcej tracą najbiedniejsi i najsłabsi, którym ktoś zabierze kasę a w zamian naopowiada bajek.

Czekać tylko jak na forum zacznie się agitacja na rzecz wstąpienia do sekty...

Share this post


Link to post
Share on other sites

W USA natomiast nie spotkałem się, aby ludzie tak nagminnie o nich rozmawiali, słyszałem też że nie leży to w ich guście.

 

Zależy też gdzie się spotykamy i w jakim celu. Tutaj raczej do nikogo nie trafisz.

 

Do Szoguna

 

Szogunie, to raczej zależy od tego w jakim towarzystwie się obracamy...

 

Sceptycy mogą dawać sobie nawzajem mnóstwo plusików ale biegu rzeki i tak nie zmienią :)

 

Pozdrawiam

 

mlm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok ja już nic nie piszę w tym wątku. Gadanie o niczym. Zwykłe naciąganie - ot moje zdanie. Z doświadczeń wiem, że na czymś takim najwięcej tracą najbiedniejsi i najsłabsi, którym ktoś zabierze kasę a w zamian naopowiada bajek.

Czekać tylko jak na forum zacznie się agitacja na rzecz wstąpienia do sekty...

 

Patrycjo,

 

pomyśl też czasem, że to samo myślą o Tobie wszyscy, którzy wpadną przypadkiem na cenę Twojej domeny, którą chcieliby kupić.

 

Pozdrawiam :)

 

mlm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kochani:

 

Edukacja dzisiaj w każdej dziedzinie jest kluczem do wiedzy i wszelkich działań , które podejmujemy w życiu, które mają wpływ później na nasze życie.

 

Wysłuchajcie ale bardzo dokładnie tego co tu wam przesyłam, i wyciągnijcie wnioski:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do Selesa

 

Tutaj siedzą ludzie, którzy już dawno wyszli ze swojej strefy komfortu. ;)

Po czym to zauważyłeś ? ;)

 

Jak czytam takie teksty z poradnika dla akwizytora to mnie mdli strasznie.

 

Seles, skąd wiesz, że te teksty są z poradników dla akwizytora ? Widzę, że masz obszerną wiedzę na ten temat ? Możesz nam się pochwalić jakie tytuły ostatnio przeczytałeś ??? ;)

 

Nic osobistego, ale nie karm nas tym, bo jak będę tutaj pojawiać się takie tematy i teksty, to uznam, że faktycznie forum siada...

 

Seles, Ty też myślisz, że forum siadło z powodu tego, że jest "dział na każdy temat" ?

 

A może forum siadło dlatego, że tacy jak Ty po prostu po prostu przestali czynnie uczestniczyć w dyskusjach? Bo chyba nie jest w Twoim interesie finansowym aby- uczyć kogoś z branży jak odnieść sukces ??? Albo ... ?

 

Wyobraż sobie, że mlm całkiem różni się od biznesu domenowego i tutaj dopóki nie pomogę swoim ludziom zarabiać, to sam też nic nie zarobię.

Czyli zupełne przeciwieństwo tego, co Ty robisz a czego nie chcesz nauczyć innych ;)

 

W biznesie domenowym pomogłem wielu osobom przez te lata, różnica jest taka, że nie zarabiam za każdym razem jak sprzedadzą te osoby domenę, więc pomoc jest bezinteresowna. :)

Nie będę kontynuował tematu, bo to forum o domenach, a nie o mlm. Wyraziłem swoje zdanie i mam wrażenie, że nie jestem odosobniony w swoim poglądzie.

BTW, w swoim życiu przeczytałem kilka książek i posiadam pewną skromną wiedzę, dedykowaną nie tylko dla akwizytorów. ;)

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do Selesa

 

W biznesie domenowym pomogłem wielu osobom przez te lata, różnica jest taka, że nie zarabiam za każdym razem jak sprzedadzą te osoby domenę, więc pomoc jest bezinteresowna. :)

Ok Sales, widzę, że jesteś naprawdę człowiek z sercem. Czy mógłbyś opowiedzieć nam w jaki sposób i komu pomogłeś sprzedawać domeny i na czym konkretnie ta pomoc polegała ? Czyli rozumiem, że od dzisiaj każdy nowy domeniarz może dzwonić do Ciebie, pytać o porady a Ty bezinteresowanie każdego będziesz kierował do sukcesu, tak ?

 

Nie będę kontynuował tematu, bo to forum o domenach, a nie o mlm.

Jak słusznie zauważyłeś, forum jest o domenach ale dział "Na Każdy Temat". ;)

 

Wyraziłem swoje zdanie i mam wrażenie, że nie jestem odosobniony w swoim poglądzie.

Super, bardzo cenię każdą opinię. Ale niestety niezależnie ile osób podzieli Twoją opinię, to nigdy nie bedzie oznaczało, że masz rację. Gdyby większość miała rację, to wszyscy dzisiaj czytaliby koran.

 

BTW, w swoim życiu przeczytałem kilka książek i posiadam pewną skromną wiedzę, dedykowaną nie tylko dla akwizytorów. ;)

 

Super, nie zrozum mnie ale źle, nie rozumiem tylko za bardzo tego co napisałeś do końca... Skoro jak pisałeś wcześniej, że robi Ci się słabo czytając moje teksty z poradników akwizytora, to wytłumacz nam teraz- dlaczego czytasz takie poradniki i jeszcze się tym chwalisz że przeczytałeś ;) ??? Albo ?

 

PS:

Mi też pomożesz w biznesie domenowym osiągnąć sukces z wkładem pieniążnym 345 złotych ?

 

 

Pozdrawiam.

 

mlm

Edited by mlm

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Czy administratorzy mogliby zakończyć tą farsę i zamknąć ten temat?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×