Jump to content
Sign in to follow this  
ATP75

Konkurs dla fanów tenisa

Recommended Posts

Postanowiłem zorganizować dla Was mały konkurs w tematyce Tenisa. Nie ma w nim żadnych haczyków, nigdzie nie trzeba klikać, żadnych adresów mailowych ani innego naciągania :) Jedynie zwycięzca będzie mi musiał dostarczyć adres pod jaki będę miał wysłać pocztą nagrodę.

 

Jest tylko jedno nieco rozbudowane pytanie:

 

Jaka była najwyższa pozycja w rankingu ATP Wojciecha Fibaka (osobno dla gry w singlu i w deblu) i w którym roku?

 

 

Nagrodą jest zestaw gadżetów z tegorocznego turnieju ATP w Londynie:

 

-oficjalny program turnieju (pięknie wydany),

-2 oficjalne plakaty (plakat jest dwustronny dlatego są dwa :) )

-smycz RICOH-a

-oryginalny bilet wstępu do loży dla celebrytów (nie skasowany :) )

 

UWAGA!

 

Konkurs jest otwarty dla wszystkich zarejestrowanych w dniu wczorajszym na forum di.pl - wszystkie zgłoszenia od osób zarejestrowanych na forum po ogłoszeniu tego konkursu nie będą uwzględniane - sorry ale chcę być fair względem realnych forumowiczów a nie łowców okazji :)

 

Termin zamknięcia konkursu to 21.11.2012 godzina 16.00 (23.11 lecę do Polski i nagrodę będę wysyłał na miejscu, o ile konkursu nie wygra osoba mieszkająca poza nią :) ) Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi wieczorem 21.11.2012 w tym temacie.

 

Odpowiedzi możecie udzielać za pośrednictwem PM ale proszę także w tym wątku zaznaczyć, że bierzecie udział w konkursie.

 

Po zamknięciu konkursu jeden z moich synów wylosuje zwycięzcę spośród wszystkich osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

 

Fotka nagrody:

 

konkurs.jpg

 

 

Zapraszam i powodzenia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Googlować ile wlezie ale Kangur nie podpowiadaj tak od razu gdzie szukać rozwiązania - niech się trochę pomęczą :) Uprzejmie proszę Cię o edycję swojego posta :)

 

Dzięki Kangur :)

Edited by ATP75

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chętnie spróbuje. Z tenisem jestem związany bardzo długo (teraz już jedynie hobbistycznie). Myślę, że taki zestawik czułby się bardzo swobodnie i komfortowo w mojej kolekcji fantów związanych właśnie z tym sportem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Ty jak Kangur? Wchodzisz? ;)

Boję się drugiego błędu serwisowego ;)

Wolę zacytować klasyka:

- Nie, no co ty...? No, daj spokój. No, weź się... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, abc - zgłoszenie przyjęte, odpowiedź prawidłowa :)

 

Do grona "konkursantów" :) dołączył także udzielając prawidłowej odpowiedzi hifnozauf

Share this post


Link to post
Share on other sites

UWAGA! UWAGA!

 

Maszyna losująca w postaci mojego młodszego syna Michałka, w obecności mojego starszego syna Marcelka jako członka "komisji nadzorującej" dopełniła dzieła i rozstrzygnęła mój mały konkurs :)

 

 

Główną nagrodę wylosował

 

Plachcik

 

Postanowiłem także rozlosować nagrodę niejakiego pocieszenia (niespodziankę :) )

 

i wędruje ona do

 

Szoguna

 

Gratulujacje!

 

Zwycięzców proszę o przesłanie na PW swoich danych do wysyłki.

 

 

Dziękuję za uwagę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z ciekawości - ile osób wzięło udział / udzieliło prawidłowej odpowiedzi? Ja oczywiście zapomniałem, jak o 90% aukcji. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadziwiająco niewiele muszę przyznać, bo jedynie 6 osób...

 

pb - trzeba było od razu szukać rozwiązania i udzielić odpowiedzi albo uderzyć do Kangura, bo zanim wyedytował swój post podał rozwiązanie niemal na patelni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ATP75 - ale przeczytałem post z komórki, a potem to już był jako przeczytany... ;-)

@plachcik, @szogun - gratuluję! I @ATP75 - też gratuluję - pomysłu i realizacji :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@pb a myślisz, że dlaczego go podbiłem dwa dni temu? :) Właśnie dla takich jak Ty :)

 

...no trudno :)

 

Jak mnie najdzie, to być może jeszcze jakiś konkursik kiedyś ogłoszę - wtedy wyślę Ci pb priva z zaproszeniem - obyś go nie przeczytał na komórce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mały update dla zwycięzców:

 

Nagrody zostały wysłane wczoraj listami poleconymi, więc proszę adresatów o informację, jak szczęśliwie dotrą :) Słów kilka na temat samych nagród też z chęcią przeczytam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mały update dla zwycięzców:

 

Nagrody zostały wysłane wczoraj listami poleconymi, więc proszę adresatów o informację, jak szczęśliwie dotrą :) Słów kilka na temat samych nagród też z chęcią przeczytam :)

 

Na mnie możesz liczyć! :) Dzięki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj dostałem wygrane nagrody (naprawdę fajne) . Mam nadzieję,że następnym razem na plakacie będzie Janowicz :)Jeszcze raz dzięki Sergiusz !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spoko - nie ma sprawy Plachcik :) Cieszę się, że się podobają i że tak szybko doszły...ale w sumie z Wrocka do Ciebie, to rzut mokrym beretem :)

 

Czekamy teraz na listonosza u Szoguna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piszę z opóźnieniem poprzez sprawy prywatne, nagroda dotarła do mnie już w poprzednim tygodniu, ale nie miałem jak jej zobaczyć. Dzisiaj już jest wszystko wiadome - mam książeczkę, plakat, coś na wzór identyfikatora i dwa bilety. Takie grono zasiliło moje skromną kolekcję :) Dzięki ATP75 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×