Jump to content
abc

zmiany w EURid

Recommended Posts

To musiał być jakiś błąd w EURid, bo sprawdziliśmy u siebie i po stronie OpenSRS i wszystko ok. Obecnie dane w whois wyświetlają sie prawidłowo (dla osfiz - tylko mail i język), a żadnych zmian nie wprowadzaliśmy.

 

Przed momentem dla testów zmieniłem kontakt dla jednej z domen .eu na kontakt typu prywatnego i niestety wcześniej opisany przeze mnie problem nadal występuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy to jest na pewno kontakt prywatny i ma ustawione ukryte dane? Podaj konkretny przyklad na pm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy obecnie rejestr .EU działa analogicznie do .COM ?

 

Tzn. czy tzw. domain push, czyli transfer domeny .EU w ramach jednego rejestratora nie przedłuża ważności domeny i jest bezpłatny, czy też każda zmiana abonenta wiąże się z obligatoryjną opłatą za przedłużenie ?

Edited by Luke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmiana Abonenta bez zmiany rejestratora nie jest płatna i nie przedłuża okresu ważności domeny (o ile oczywiście dany rejestrator takiej opłaty nie narzuca).

 

Dopiero zmiana rejestratora (transfer) jest płatna, a przy każdym transferze siłą rzeczy dokonujesz zmiany Abonenta (cesji).

 

Zakręciłem ale mam nadzieję, że jasne ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmiana Abonenta bez zmiany rejestratora nie jest płatna i nie przedłuża okresu ważności domeny (o ile oczywiście dany rejestrator takiej opłaty nie narzuca).

 

Dopiero zmiana rejestratora (transfer) jest płatna, a przy każdym transferze siłą rzeczy dokonujesz zmiany Abonenta (cesji).

 

Zakręciłem ale mam nadzieję, że jasne ;-)

 

Dobrze, że się od czasu do czasu pojawiasz na forum :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×