Jump to content
wildu

Domeniarzowa koszulka ;)

Recommended Posts

Witajcie,

 

Wrzucam Wam treningową koszulkę jaką dzisiaj zrobiłem w wolnej chwili.

Jeśli będzie dużo osób, którym się spodoba, to możemy pomyśleć o wydruku ;)

 

Pozdrawiam,

Dawid

 

 

xiiwiekcopy.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie,

Wrzucam Wam treningową koszulkę jaką dzisiaj zrobiłem w wolnej chwili.

Jeśli będzie dużo osób, którym się spodoba, to możemy pomyśleć o wydruku ;)

Pozdrawiam,

Dawid

 

Cena przy 50 sztukach ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem dokładnie, ponieważ póki co nawet się nie kontaktowałem z drukarnią, ale orientacyjnie +/- 35 zł z dobrym nadrukiem (FLEX).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla niektórych zrób "mam więcej domen niż przeżytych dni" bo się może nie spodobać ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chcę być niemiły, ale mi projekt nie przypadł do gustu.

A mi nie tylko projekt nie przypadł do gustu, ale i sama idea domeniarza biegającego tu i tam w żółtej koszulce z infantylnym hasłem. Jeśli jako inwestorzy domenowi chcemy być traktowani poważnie - sami traktujmy siebie i ten biznes poważnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

TLDs a słyszałeś kiedyś o czymś takim, jak dystans do samego siebie i tego co się robi? Czasem o wiele bardziej to pomaga niż ciągłe poważne traktowanie swojej profesji ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

A mi nie tylko projekt nie przypadł do gustu, ale i sama idea domeniarza biegającego tu i tam w żółtej koszulce z infantylnym hasłem. Jeśli jako inwestorzy domenowi chcemy być traktowani poważnie - sami traktujmy siebie i ten biznes poważnie.

 

Ja choćbym założył najlepsze buty, najlepszy garnitur i zegarek na rękę to bym poważnie raczej nie wyglądał :/

 

PS. Ja myślałem o "domeniarskim tatuażu" - powiedz mi TLD jak bardzo to jest niepoważne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bym wolał logo jakiejs prężnej organizacji domeniarskiej

Chętnie wpłaciłbym 100 PLN na PSID gdyby w rewanżu dostawało się porządnie wykonaną koszulkę lub kubek ;) ewentualnie zestaw flamastrów ;)

Edited by Adelard
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

TLDs a słyszałeś kiedyś o czymś takim, jak dystans do samego siebie i tego co się robi? Czasem o wiele bardziej to pomaga niż ciągłe poważne traktowanie swojej profesji ;)

A panie Grycanki są tego najlepszym przykładem... <_<

Dystans do siebie i do tego co się robi może być manifestowany w różny sposób, a zaproponowana w niniejszym wątku forma wydaje mi się po prostu mało finezyjna. Niemniej nie będę z Tobą polemizował, bo mógłbyś odnieść wrażenie, że przedkładam swoją rację nad Twoją rację, co nie jest prawdą. Po prostu mamy różne zdania w tej kwestii.

 

PS

Anubis...

Tatuaż - czemu nie? Byle nie na czole... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Anubis...

Tatuaż - czemu nie? Byle nie na czole... <_<

 

Na dłoni. Prawej.

 

To jak ktoś wyraża swoje poglądy, zainteresowania czy nawet jak w tym przypadku hobby/pracę jest sprawą indywidualną TLDs, a to czy ktoś Cię będzie traktował poważnie czy nie nie zależy od wyglądu czy ubioru tylko bardziej od zachowania, podejścia i charakteru.

Edited by Anubis
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wykonanie oraz zamysł projektu koszulki bardzo przybliżone do tych "super tata" czy "tata na medal", na prezent w zamyśle dla darczyńcy wydaje się być ok, ale dla obdarowanego raczej coś niepotrzebnego co chowamy jak najdalej w szafie. To samo tyczy się imo tej koszulki.

 

Dla mnie kolor jest zbyt atencyjny, jak i sam nadruk - tutaj bardziej przydałoby się nawiązanie co do samego adresu, formy, zajęcia a nie do sloganu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koszulka dla domeniarza - OK

 

TA koszulka, ten projekt - klapa, słaby, infantylny, niepoważny, niczym nie wyróżnia się od ciuchów ze szmateksu

 

Potrzebne lepsze projekty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na dłoni. Prawej.

 

To jak ktoś wyraża swoje poglądy, zainteresowania czy nawet jak w tym przypadku hobby/pracę jest sprawą indywidualną TLDs, a to czy ktoś Cię będzie traktował poważnie czy nie nie zależy od wyglądu czy ubioru tylko bardziej od zachowania, podejścia i charakteru.

Co do tatuażu: osobiście wybrałbym bardziej dyskretne miejsce. Np. pośladek. Lewy. <_<

 

Co do kwestii dyskutowanej: życie to gra pozorów, a biznes – tym bardziej. Nie będę przywoływał tu truizmów typu "jak cię widzą itd..." - są one bowiem znane i lubiane. <_< Nie będę też rozpisywał się o meandrach kreowania własnego wizerunku czy brandu, czyli o tym, że starannie przemyślana strategia marketingowa jest konieczna na każdym etapie i w każdym aspekcie w/w kreacji itd. itp. - bo to temat rzeka, opisany w dodatku przez rzesze specjalistów czy innych ekspertów, czyli osób znacznie bardziej kompetentnych niż ja. Oczywiście każdy ma prawo do eksponowania siebie i tego co robi w dowolny – aczkolwiek akceptowalny społecznie, dozwolony prawnie itd. - sposób, co nie podlega dyskusji. Jeżeli ktoś koniecznie chce podjąć ryzyko wykreowania się na pociesznego dziwaka, kolekcjonującego jakieś tam domeny - jego sprawa. Tylko niech później nie dziwi się równie pociesznym ofertom kupna na swoje generyki od osób, instytucji itd, które taki właśnie jego pocieszny wizerunek sobie przyswoiły.

I jeszcze dla porządku: cały czas mówimy tu o jednej z możliwości świadomego promowania siebie jako domainera, czyli o sytuacji – jak to ujmę - wyjścia do ludzi z podniesioną przyłbicą i zamanifestowania w ten sposób uprawianej przez siebie profesji. Wspominam o tym, bo generalnie nie ma znaczenia, jak domainer wygląda, w co się ubiera itd., a to z jednego prostego powodu: zazwyczaj domainer nie staje twarzą w twarz z klientem kupującym jego domeny.

Edited by TLDs

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

TLDs, podsumuję to tak:

Zamykaj się w kanonach społeczeństwa i radach rzeszy specjalistów bo przecież sprawdzone metody są zawsze najbardziej innowacyjne i pomysłowe zarazem, prawda? Nie wiem czy dzieli nas różnica pokoleniowa ale po tym poście obstawiałbym że masz 45+ lat. Ja wolę iść w stronę tego, jak to ująłeś, "pociesznego dziwaka" niż sztywnego biznesmena jednak nie z potrzeby kreowania się na takiego, tylko z powodu nie ukrywania siebie pod maską pozorów.

Edited by Anubis
  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

TLDs, podsumuję to tak:

Zamykaj się w kanonach społeczeństwa i radach rzeszy specjalistów bo przecież sprawdzone metody są zawsze najbardziej innowacyjne i pomysłowe zarazem, prawda? Nie wiem czy dzieli nas różnica pokoleniowa ale po tym poście obstawiałbym że masz 45+ lat. Ja wolę iść w stronę tego, jak to ująłeś, "pociesznego dziwaka" niż sztywnego biznesmena jednak nie z potrzeby kreowania się na takiego, tylko z powodu nie ukrywania siebie pod maską pozorów.

Anubis – nie mów mi co mam robić i ile mam lat, bo to wiem lepiej od Ciebie. Nic o mnie nie wiesz, więc nie oceniaj mnie na podstawie moich wpisów na forum, zwłaszcza, że (jak widzę), wysnułeś z nich zupełnie mylne wyobrażenie na temat mojej skromnej osoby. Ja piszę tutaj o pewnych kwestiach uniwersalnych, które mi samemu też niekoniecznie muszą się podobać, co jednak nie zmienia faktu, że one po prostu są i nie ma co się na nie obrażać. Dodam na koniec, że chociaż odnoszę się m.in. do Twoich postów, to jednak w dyskutowanym temacie nie odnoszę się personalnie do Ciebie (no, może poza wyodrębnioną przeze mnie z dyskusji i potraktowaną z pewną dozą humoru sprawą domenowego tatuażu – co mam nadzieję mi wybaczysz).

 

Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Domenowego Roku – także pozostałym forumowiczom

Edited by TLDs

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

@TLDs

Faktycznie. Trochę personalna wycieczka z mojej strony i za to przepraszam.

 

Z mojej strony koniec tematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×