Jump to content
siadaj

ADIT network

Recommended Posts

Szybko i w skrócie

Firma z Hong Kongu , która wykreowała już 40 milionerów , której wiarygodność została sprawdzona

 

kup pakiet za 100 $ i zarabiaj 600 $ miesięcznie oglądając 45 min reklamowanych stron dziennie.

Nie jest to jedyny sposób zarabiania jaki nam oferuje ta firma

Dowiedz się o promocji trwającej do 14 stycznia .Wszystkiego dowiesz sie na prezentacji online :

 

Niedziela 06.01.2013

godz: 20:00

Uwaga! Bądź wcześniej, bo może nie starczyć miejsc!

http://www.anymeeting.com/biznesmedia1

Edited by siadaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szybko i w skrócie

Firma z Hong Kongu , która wykreowała już 40 milionerów , której wiarygodność została sprawdzona

 

kup pakiet za 100 $ i zarabiaj 600 $ miesięcznie oglądając 45 min reklamowanych stron dziennie.

Nie jest to jedyny sposób zarabiania jaki nam oferuje ta firma

Dowiedz się o promocji trwającej do 14 stycznia .Wszystkiego dowiesz sie na prezentacji online :

 

Niedziela 06.01.2013

godz: 20:00

Uwaga! Bądź wcześniej, bo może nie starczyć miejsc!

http://www.anymeeting.com/biznesmedia1

 

Też sprawdziłeś tych 40 milionerów? Czy to tylko zasłyszane?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szybko i w skrócie

Firma z Hong Kongu , która wykreowała już 40 milionerów , której wiarygodność została sprawdzona

 

kup pakiet za 100 $ i zarabiaj 600 $ miesięcznie oglądając 45 min reklamowanych stron dziennie.

Wykreowała. Ładne słowo.....

A może ta firma odliczy sobie stówkę od mojego przyszłego zarobku? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tych 40 milionerów długo musiało oglądać te reklamy :D

 

Tu nie zarabia sie tylko na oglądaniu reklam

zapraszając bezpośrednio osobę dostajesz 10 % z zakupionego przez nią pakietu

 

przy koncie za 300 $ dostajemy dodatkowo z 2 kolejnych pokoleń po 4%

 

 

@apze zaraz będę rozmawiał na ten temat z osobą która była na konferencji w Hong Kongu

 

@megalgal płacisz za konto , które ci umożliwia prowadzenie różnych typów systemów partnerskich

 

od połowy stycznia ma ruszyć nowa platforma która umożliwia oglądanie reklam bez wykupowania pakietu

 

Od dłuższego czasu siedzę w otoczeniu ludzi pasywnie zarabiających , dużo jest już od roku w tym biznesie , nie spotkałem sie z niezadowoleniem

Rozumiem obawy codziennie powstają jakiegoś rodzaju programy , które mają na celu nas oszukać .

 

Mając doświadczenie z domenami w moim przypadku ta inwestycja to mniejsze ryzyko niż w kupowaniu domen... w moim przypadku oczywiście:D:D

 

40 moich ostatnich licytacji domen , które kiedyś kupowałem po 90 zł po 50 w innych licytacjach nie sprzedały sie nawet za 10 zł

 

Istnieje możliwość prywatnej prezentacji na skype przez ludzi którzy są w top 30 światowego rankingu , znajdz mnie na skype : janusz animator

 

Zaraz napisze artykuł jak to wygląda skąd są pieniądze dlaczego zarabiamy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

poniższy artykuł zaczerpnięty z biznesmedia.eu najlepiej jest tam to opisane.

Przypominam że nie trzeba brać udziału w programie partnerskim , można oglądać reklamy i zarabiać 20 $ dziennie przy zakupie konta za 100$

 

video prezentacja:http://www.youtube.com/watch?v=5IbZTBr8Dp8

Chcecie 100% gwarancji - jej nie ma nigdzie .W dzisiejszych czasach zakładając działalność gospodarczą w np. budownictwie wiążesz sie z większym ryzykiem utraty środków i upadłości

 

Kupując pierwsze domeny straciłem i zaryzykowałem więcej ,

 

 

ADITnetwork to prawdziwa firma z prawdziwymi ludźmi, zarejestrowana jest w Hong-Kongu, ma też swoje biura na świecie np. w Kanadzie. Poniżej najważniejsze osoby w firmie:

 

Prezes, założyciel i CEO - Dr Victor Zhang

EVP Administracji (Kanada HQ) - Jenny Wang

CTO, wiceprezes ds. IT i reklamy internetowej - Chun-Chih Soong

CFO, Dyrektor Finansowy – Gary Ren

Wiceprezes i dyrektor ds. Szkoleń - Melody Lin

Dyrektor Marketingu i Dyrektor Generalny (Hong Kong HQ) - David Feng

VP Operations odpowiedzialne za ekspansję na Amerykę Północną – Kiran Desruisseaux

 

Ogólnie mówiąc zespół zarządzający ADITnetwork Ltd składa się z bardzo zdolnych, wykształconych, i przedsiębiorczych osób, z dużym doświadczeniem z zakresu zarządzania i szkolenia. Ten profesjonalny zespół osiągnął niesamowity sukces w biznesie. Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat w/w osób, ich wykształcenia czy otrzymanych wyróżnień.

 

Poniżej przedstawiam szacunki dotyczące zarobków po upływie 4-ech miesięcy* dla osób, które wejdą do programu i nie będą mieć poleconych.

  • Wejście za 100$ -> zarobek w przedziale od 444$ do 2.604$
  • Wejście za 300$ -> zarobek w przedziale od 854$ do 3.014$
  • Wejście za 1.000$ -> zarobek w przedziale od 2.520$ do 4.680$
  • Wejście za 2.000$ -> zarobek w przedziale od 5.480$ do 7.640$
  • Wejście za 5.000$ -> zarobek w przedziale od 13.940$ do 16.100$

Różne kwoty wejścia to kwoty, za które kupujesz Ad Packa. Co dokładnie zawiera każdy AdPack przeczytasz w tym miejscu: Zawartosc pakietu. Możesz mieć uruchomionych maksymalnie 5 AdPacków w tym samym czasie. AdPack’i wygasają ostatecznie po upływie 4-ech miesięcy i należy je wówczas odnawiać.

 

Dołączając do programu już teraz… mamy możliwość wygenerowania dla siebie całkiem ‚przyzwoitego’ dochodu. Rejestrując się teraz, zbieramy punkty BCC oraz CC, które ulegają podwojeniu w ciągu kolejnych czterech miesięcy od momentu ich nabycia.

 

Powyższe wyliczenia bazują w głównej mierze na tym fakcie - na fakcie podwajania punktów BCC i CC. Są również uzależnione od cen po jakich będziemy sprzedawać posiadane bidy oraz gromadzone AdPointy.

 

Pomimo faktu, iż wielu ‚ekspertów’ śmie twierdzić, że cena AdPointa będzie wahała się na poziomie 20 centów za sztukę w swoich prognozach założyłem dodatkowo, że cena ta może być 10 razy niższa, czyli może wynieść 2 centy. Oczywiście nie możemy wykluczyć żadnej z tych możliwości jak również każdej innej (wyższej, niższej lub pośredniej), ale takie założenia pomogą Ci nabrać ogólnego wglądu w możliwości zarobkowe jakie oferuje ADITnetwork w sytuacji, gdy nikogo nie zasponsorujesz.

 

Poniżej znajdziesz szczegóły wyliczeń, które w skrócie przedstawiłem na początku niniejszego wpisu.

 

ad-packi-zarobki-100.pngad-packi-zarobki-300.pngad-packi-zarobki-1000.pngad-packi-zarobki-2000.pngad-packi-zarobki-5000.png

Punkty BCC będące częścią pakietu ulegają zośmiokrotnieniu (x8) po upływie 4-ech miesięcy. W ciągu następnych 4-ech miesięcy są objęte okresem ochronnym, co oznacza, że nie możesz ich sprzedać wcześniej jak po upływie tego okresu.

 

Zaś punkty CC, które możesz nabyć dodatkowo, po upływie pierwszych 4-ech miesięcy, gdy „pomnożą się x8″, nie są obejmowane okresem ochronnym, co oznacza, że możesz je natychmiast wystawić na sprzedaż. Maksymalną liczbę punktów CC w których posiadanie możesz wejść, warunkuje posiadany pakiet

 

 

Stanie się aktywnym partnerem, nawet gdy oznacza to wprowadzanie tylko paru osób, może znacząco wpłynąć na Twoje efekty finansowe. ADITNetwork ma tyle bonusów, że wykonanie pewnej pracy i wprowadzenie kilku osób nie powinno stanowić barier, zwłaszcza, że osoby, które wprowadzisz będą mogły zarabiać bez rekrutacji innych.

 

Trzeba wiedzieć, że AGITNetwork działa od listopada 2011 roku i w ciągu pierwszych 7 miesięcy działania wykreowało się ponad 35 milionerów. Trzeba wiedzieć, że w żadnej firmie MLM nie powstało tak dużo milionerów tak szybko.

 

BONUS #1 : SPONSORSHIP BONUS

Zarabiamy 10% od wszystkich zakupionych pakietów przez naszych bezpoośrednio wprowadzonych partnerów.

 

Przykład: Jeżeli do biznesu wprowadziłem Marka i on zakupił pakiet reklamowy za 2000$, to ja dostaje 10% z 2000$ czyli mój sponsorship bonus wynosi 200$

 

BONUS #2 : LEADERSHIP BONUS

W zależności od tego jaki pakiet reklamowy zakupiliśmy zarabiamy do 10 poziomu z naszej struktury.Szerokość jest nieograniczona a głębokość do 10 poziomu. Każdy bezpośrednio zasponsorowany partner oznacza jedną nogę, mamy więc nieograniczoną liczbę partnerów i od każdego tego partnera zarabiamy w dół do 10 poziomu od zakupionych pakietów reklamowych. Możemy zakupić dowolny pakiet i później podnieść się na wyższy. Na pierwszym poziomie zarabiamy sponsorship bonus, który wynosi 10%. Od poziomu 2-10 zarabiamy następujące procenty od zakupu pakietów reklamowych naszych partnerów (4%,4%,2%,2%,2%,2%,2%,1%,1%). Bonus ten może być bardzo duży, ponieważ mówimy tu o każdej osobie, którą polecimy i ona poleci następne aż do 10 poziomu. Pomyśl o tym, możesz mieć tysiące a nawet dziesiątki tysięcy osób w swojej organizacji, aż do 10 poziomu.

 

BONUS #3 : BINARY BONUS

W tym przypadku chodzi o matrycę binarną, czyli każda osoba, może mieć tylko dwie osoby na swoim pierwszym poziomie. W binarnej strukturze, jeżeli wprowadzę do biznesu 100 osób, to dwie osoby umieszczam na moim pierwszym poziomie (Noga A i Noga B) a reszta jest umieszczona pod tymi dwiema osobami. Oznacza to że w nodze A będzie 49 partnerów i w nodze B również 49 partnerów. W Binary Bonus otrzymasz 10% od całkowitej „Commission Volume (CV)” w słabszej nodze. Za każdym razem gdy partner kupuje pakiet reklamowy ma on określoną ilość „Commission Volume (CV)”

 

Przykład: Załóżmy, że mamy 20000$ CV w nodze A i 40000$ CV w nodze B, w takim przypadku dostaniemy 10% z nogi A CV, ponieważ jest ona słabsza w stosunku do nogi B. To jest duży plus tego planu marketingowego bo zarabiamy „Commission Volume (CV)” ze wszystkich osób, które wyląduja w matrycy pod nami, niezależnie czy my ich zasponosorwaliśmy czy ktoś inny.

 

 

BONUS #4 : MATCHING BONUS

Ten bonus jest tylko dostępny dla osób, które zamówią pakiet 2000$ lub wyższy.Sam ten fakt powinien wystarczyć aby dążyć do tego pakietu, jeżeli nie z własnej kieszeni od razu to później z zarobków już wypracowanych w programie. Bonus ten jest płacony z zysków binarnych naszej organizacji do 8 poziomu, odpowiednio (40%,20%,10%,5%,5%,5%,5%,5%)

 

Przykład: załóżmy że nasza bezpośrednio polecona osoba zarobiła 1000$ z matrycy binarnej ( BINARY BONUS ). To oznacza, że my zarobiliśmy 400$. A jeżeli jego polecony zarobił 1000$ to my zarobiliśmy 200$ i tak dalej. To są bardzo duże pieniądze i mam nadzieję, że widzicie ten potencjał. To jest tylko jeden bonus.

 

BONUS #5 : GROWTH ACHIEVEMENT BONUS

Każdego miesiąca 2% z zysku firmy wypłacane jest 30 najlepszym partnerom, którzy mają „have the most volume in their first 3 generations” największą sprzedaż na swoich 3 pierwszych poziomach.

Jest to ogromny bonus dla tych którzy wkładają pracę i rozbudowują swoją organizację. 2 % z przychodu firmy jest to bardzo dużo pieniędzy, każdy o tym wie. To co jest wspaniałe w tej premii to to, że każdego miesiąca mogą to być różne osoby. Liderzy, którzy są najbardziej efektywni.

 

BONUS #6 : TOP ACHIEVERS BONUS

Istnieje również wiele premmi motywacyjnych dla wszystkich partnerów, którzy osiągają pewien poziom sukcesu.Są to laptopy, komputery, iPady, samochody od $10k-$100k, gdzie mozesz otrzymać samochód lub gotówkę.Przykład: Możemy zarobić 100000$ bonus od ADITNetwork, jeżeli wygenerujemy $5,000,000 sprzedaży na naszych 6 poziomach( nasi poleceni, ich poleceni i tak dalej) w okresie 120 dni. Możemy dostać samochód o warotści $100k lub gotówkę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A coś poza frazesami? Bo promowana oferta jest skrajnie nieatrakcyjna nawet jak na standardy naciągania na piramidę.

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites

A te pieniądze to na kserokopiarce drukujecie, siadaj? Marcin P. w areszcie, a ludzie niczego się nie uczą.

Edited by umberto
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żaden reklamodawca za samo hurtowe, przymuszone oglądanie reklam nie zapłaci. To musi się przełożyć mu na sprzedaż, nawet jak przez chwilę jakaś sieć go naciągnie, to szybko potrafi wyciągnąć wnioski z konwersji. A już milionach to można zapomnieć, mogą być jedynie tysiące wyłudzone od tych oglądaczy na dole piramidy.

Nawet taki naganiacz jak siadaj nic z tego nie będzie miał..

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A w BannersBroker.com nic się jednak nie dało zarobić, że znalazłeś tak szybko nowy system do zarabiania?

 

http://di.pl/topic/90160-zarabianie-w-internecie/

Działa jak najsprawniej , pojawiły mi sie pierwsze pieniądze , które oczywiście zainwestowałem dalej

 

100 $ inwestycji z możliwością wypłacenia 600$ po miesiącu to rzucanie sie w otchłań .

Moja mama w pare miesięcy w lotka więcej przepuści . :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żaden reklamodawca za samo hurtowe, przymuszone oglądanie reklam nie zapłaci. To musi się przełożyć mu na sprzedaż, nawet jak przez chwilę jakaś sieć go naciągnie, to szybko potrafi wyciągnąć wnioski z konwersji. A już milionach to można zapomnieć, mogą być jedynie tysiące wyłudzone od tych oglądaczy na dole piramidy.

Nawet taki naganiacz jak siadaj nic z tego nie będzie miał..

Firmy wydają miliardy na reklamy , chociażby po to by robić koszty

 

Naciągajcie ludzi na domeny dalej :P

Niesamowity rozkwit branży ostatnimi czasy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żaden reklamodawca za samo hurtowe, przymuszone oglądanie reklam nie zapłaci. To musi się przełożyć mu na sprzedaż, nawet jak przez chwilę jakaś sieć go naciągnie, to szybko potrafi wyciągnąć wnioski z konwersji. A już milionach to można zapomnieć, mogą być jedynie tysiące wyłudzone od tych oglądaczy na dole piramidy.

Nawet taki naganiacz jak siadaj nic z tego nie będzie miał..

 

Może dlatego Chiny sa taka potegą, każdy Chińczyk ma w domu laptopa (wyprodukowanego przez siebie) na którym ogląda reklamy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

spierdalaj!

Pisałem to w żarcie ponieważ sam pare razy zostałem nazwany domenowym naciągaczem choć stosowałem dozwolone i przyzwoite praktyki ,a także tutaj to słowo o mnie padło

Sprawdzam to forum od czasu do czasu bo to 3 lata mojego życia , lecz jako domainer upadłem .

Edited by siadaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie znam Twojej historii, słowo spierdalaj, stosuję tam, gdzie trudno podsumować coś, co wg mnie jest głupie. Wydaje mi się, że to co podałeś w temacie nie ma szansy bytu na dłuższą metę, no chyba, że ze szkodą dla korzystających z tego systemu. Skoro nie wiesz jak zarobić na domenach, to widocznie nie czytałeś tych wątków, które o tym uczą, a może właśnie po to się tutaj zapisałeś, by pisać o genialnych systemach, bo może to właśnie przynosi jakiś dochód, ale to bardziej abstrakcyjna forma zarabiania niż handel domenami, bo domeny to nie tylko sprzedaż, może spróbuj też kupować, ale wiadomo, nic na siłę :) powodzenia (z domenami)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×