Jump to content
Sign in to follow this  
Ulvgaard

Casa.pe, Inicio.pe

Recommended Posts

Obie poszły po 900$ + koszty transferu. Szczególnie za pierwszą powinienem wziąc sporo więcej, ale potrzebowałem akurat szybkiego przypływu gotówki, więc nabywcy przyjęli oferty z pocałowaniem ręki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obie poszły po 900$ + koszty transferu. Szczególnie za pierwszą powinienem wziąc sporo więcej, ale potrzebowałem akurat szybkiego przypływu gotówki, więc nabywcy przyjęli oferty z pocałowaniem ręki.

 

Szczerze gratuluję ale napisz proszę co to za rozszerzenie bo nie chce mi się szukać.

Peru ?

Tłumaczenie też mile wskazane :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szczerze gratuluję ale napisz proszę co to za rozszerzenie bo nie chce mi się szukać.

Peru ?

Tłumaczenie też mile wskazane :)

Peru. Casa to po hiszpańsku generalnie dom, baza itp, a inicio to start, początek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no to rzeczywiscie musiales potrzebowac kasy bo takich domen za taka kase sie nie sprzedaje wiem ze peru to nie niemcy gdzie urbanizacja jest na wysokim poziomie no ale ... wlasnie ale :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
no to rzeczywiscie musiales potrzebowac kasy bo takich domen za taka kase sie nie sprzedaje wiem ze peru to nie niemcy gdzie urbanizacja jest na wysokim poziomie no ale ... wlasnie ale ;)

że generalnie się nie sprzedaje to wiem :) , ale z drugiej strony chętni do kupna nie ustawiają niestety na dzwonek w kolejce. Tu np praktycznie nikt nie wyraził nimi większego zainteresowania kiedy nieco ponad miesiąc temu je tu przestawiałem ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
z czystej ciekawości zapytam: jaką miały one odwiedzalność?

 

Te akurat nie były parkowane, ale przypuszczam, ze miałyby jakąś czysto symboliczną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisz proszę jak/gdzie znalazłeś kupca i czy przyjęłeś pierwszą ofertę bez negocjacji ?

Językiem urzędowym w Peru jest hiszpański więc nie dziwiłoby mnie gdyby ktoś z Hiszpanii szybko zainicjował zakup.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×