Jump to content
Sign in to follow this  
koszarki

BARDZO PROSZE O WYCENE

Recommended Posts

Witam jestem wlascicielem domeny www.gliwiceforum.pl Na wiosne tego roku otwarta zostanie galeria handlowa Forum Gliwice bedzie to kilku poziomowa galeria z ponad 150 klepami, kawiarniami i tym co jest w kazdej tego typu galerii, bedzie tez kino na 15 sal!!! Chcialem sie dowiedziec ile jest warta domena ktora jednoznacznie kojarzy sie z tym centrum!!!

 

bardzo prosze o wasze opinie!!!!

Edited by apze
zly tytul

Share this post


Link to post
Share on other sites

do "apze" ale ja nie chce rzeby to centrum handlowe odemnie odkupilo ta domene tylko chce ja sprzedac jakiejs innej osobie albo firmie!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
do "apze" ale ja nie chce rzeby to centrum handlowe odemnie odkupilo ta domene tylko chce ja sprzedac jakiejs innej osobie albo firmie!

Apze zapewne zasugerował się moim 'teraz reg fee', dlatego tak napisał. :P

 

Co nie zmienia faktu że będzie ciężko ją sprzedac.

 

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

www.cenarejestracji.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
w takim razie jakim cudem na allegro domeny www.forumgliwice.com.pl www.forumgliwice.eu ktore w moim mniemaniu sa mniej warte niz domena z koncowka ... .pl osiagnely juz taka cene????niech ktos mi to wyjasni http://www.allegro.pl/item172181545_super_...andlowego_.html

 

moze aukcja jest 'ustawiona'? pomyslales o tym?

To ze cos zostaje 'sprzedane na allegro' za jakas kwote nie oznacza ze rzeczywiscie kupujacy zaplacil sprzedajacemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
w takim razie jakim cudem na allegro domeny www.forumgliwice.com.pl www.forumgliwice.eu ktore w moim mniemaniu sa mniej warte niz domena z koncowka ... .pl osiagnely juz taka cene????niech ktos mi to wyjasni http://www.allegro.pl/item172181545_super_...andlowego_.html

 

A nie zauważyłeś zasadniczej różnicy między nimi a gliwiceforum.pl? *Inny układ wyrazów*. To tak jakbyś się dziwił, że galeriacentrum.com.pl jest więcej warta niż centrumgaleria.pl...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
w takim razie jakim cudem na allegro domeny www.forumgliwice.com.pl www.forumgliwice.eu ktore w moim mniemaniu sa mniej warte niz domena z koncowka ... .pl osiagnely juz taka cene????niech ktos mi to wyjasni http://www.allegro.pl/item172181545_super_...andlowego_.html

I zwróc uwagę na osobe która wygrała ta aukcje. Bez pełnej aktywacji konta.

 

Ciekawe czy właściciel dostał już przelew? :P

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
I zwróc uwagę na osobe która wygrała ta aukcje. Bez pełnej aktywacji konta.

 

Aukcja jeszcze trwa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

zgadza sie uklad jest inny ale pomyslcie ze ktos chcac wejsc na strone tego centrum zamiast forumgliwice.pl wpisze gliwiceforum.pl nie sadze zyby ktos podawal w przegladarce koncowke com.pl jezeli szuka oficjalnej strony jakiejs firmy czy czegokolwiek, wiem ze aukcja moze byc ustawiona... ale jesli tak nie jest????

ciekawe czy z parkowania cos bedzie mozna wyciagnac jak to centrum ruszy!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
zgadza sie uklad jest inny ale pomyslcie ze ktos chcac wejsc na strone tego centrum zamiast forumgliwice.pl wpisze gliwiceforum.pl nie sadze zyby ktos podawal w przegladarce koncowke com.pl jezeli szuka oficjalnej strony jakiejs firmy czy czegokolwiek, wiem ze aukcja moze byc ustawiona... ale jesli tak nie jest????

ciekawe czy z parkowania cos bedzie mozna wyciagnac jak to centrum ruszy!!!

 

Zdziwiłbyś się, jak wiele osób utożsamia końcówki com.pl ze stronami firmowymi. Zresztą tak było na początku (lata '90), że firmy mogły – z pewnymi wyjątkami – rejestrować tylko .com.pl i wiele firm nadal ma strony w tych domenach, nie interesując się nawet odpowiednikami .pl. No ale Forum Gliwice to nie firma, więc jak najbardziej .pl pasuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×