Jump to content
Sign in to follow this  
kac_perski

11.pl

Recommended Posts

Była optymalnie zagospodarowana, szkoda że działalność portalu sportowego nie była kontynuowana ale weszlo.com trochę zmiotło konkurencję więc treść musiała by być naprawdę na wysokim poziomie.

 

W aukcji na AM uzyskasz od 4000 - 8000 PLN, wystawiając samo ogłoszenie powinieneś negocjować cenę ale 15-20k PLN wydaje się IMHO nie do przeskoczenia. Dla kupującego historia adresu (jeżeli nie idzie za nim ten duży ruch) nie ma żadnego znaczenia, czasami to nawet gorzej że już coś tam się wyświetlało :P

Adres unikatowy i pożądany, trzymałbym go jeszcze parę lat i czekał na wyjątkowo kasiastego klienta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adres unikatowy i pożądany, trzymałbym go jeszcze parę lat i czekał na wyjątkowo kasiastego klienta.

Nie ma sensu moim zdaniem sprzedawać na szybko za np. 8k PLN

Poczekałbym na KK (choćby kilka lat), który byłby w stanie wyłożyć około 25k PLN (nie wykluczone, że można tą domenę sprzedać za kwotę powyżej 30k PLN).

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale weszlo.com trochę zmiotło konkurencję

 

Co to znaczy "weszło" w slangu sportowo-bukmacherskim? Na pierwszy rzut oka domena wygląda fatalnie, ale ja się nie znam na tej branży :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co to znaczy "weszło" w slangu sportowo-bukmacherskim? Na pierwszy rzut oka domena wygląda fatalnie, ale ja się nie znam na tej branży :)

 

Jak to w hazardzie - jeśli trafiłeś jakiś obstawiony typ czy wynik to znaczy, że "weszło".

Sama domena 11.pl jest bardzo ciekawa i wydaje mi się, że można liczyć na sprzedaż rzędu minimum kilkunastu tysięcy zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem nie ma górnej granicy dla cen sprzedaży takich domen, poza granicą zdrowego rozsądku ograniczającą koszt zakupu domeny w ogóle. Domena jest na tyle uniwersalna że można wyobrazić sobie niemal każdą działalność o takiej nazwie od centrum handlowego po sieć komórkową, jednocześnie zgadzam się że przydałaby się odpowiednik w postaci wersji słownej keywordu w.w. domeny.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie czy samo 11 wystarczy czy warto mieć jeszcze jedenastka lub jedenaście.

A jak by chciał ją stomatolog to by jeszcze jedynki.pl się przydały.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

D2D niskie - średnie xxxx PLN

KK wysokie xxxx PLN - niskie xxxxx PLN

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dobra domena. Gdybyś miał jeszcze jedenastka.pl to byłoby już super.

Moim zdaniem nie ma górnej granicy dla cen sprzedaży takich domen, poza granicą zdrowego rozsądku ograniczającą koszt zakupu domeny w ogóle. Domena jest na tyle uniwersalna że można wyobrazić sobie niemal każdą działalność o takiej nazwie od centrum handlowego po sieć komórkową, jednocześnie zgadzam się że przydałaby się odpowiednik w postaci wersji słownej keywordu w.w. domeny.

 

Nic dodać nic ująć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak Daniel Dryzek tak wycenia, to faktycznie musi być to wartościwa domena ;p

 

Albo po prostu jest pesymistą, albo chce jakoś wykończyć konkurencję :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie, 300tys uniq można skonwertować na "11k" w jeden miesiąc spokojnie. Nie wiem czy to uniq, czy odsłony, więc ciężko się wypowiedzieć.

 

Kierując ją na odpowiedni PP czy parking zakup w okolicach "11k" zwróci się z samej ekspiracji, zakładając że ruch był silny i wartościowy. Taki ruch może ekspirować np 300, 200, 100, 30, 20, 10k wizyt do zera. Ale może też stabilnie przez np: 2 lata, po kilka % spadku co miesiąc. Zależy jak dobrze portal zakotwiczono w Google i na innych stronach. Niestety nie znamy szczegółów ruchu, a też nie mam chwili na solidne przeszukanie Google.

 

Jeżeli do sprzedaży miałoby dojść w tym miesiącu, a portal także zamknięto w lutym to o sprzedaży za 10k a tym bardziej poniżej nie powinno być mowy. Ciekawe też dlaczego ów portal zamknięto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetna domena !!! Po domenie 24.pl chyba najlepsza z dwucyfrowych...

wyceniałbym ją w przedziale 30-50 K

 

Czy najlepsza, ja tam wolałbym mieć 69.pl :-P

 

Odnośnie wyceny to na aukcji osiągnęłaby pewnie pułap 7-9k, a jeśli chodzi o KK to taniej niż 25k bym nie oddawał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena nie zmieniła czasem już abonenta?

 

Też odnoszę takie wrażenie. Chętnie poznamy cenę za jaką się sprzedała, może autor uchyli rąbka tajemnicy?

 

 

Jeśli o 69 mowa to ja tam wolę w realu niż w domenie... :P

 

Ja w Tesco. Wpisujcie sklepy :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ja w Tesco. Wpisujcie sklepy :unsure:

 

No tak, "galerianki" to jednak łatwy kąsek ...ale żeby z nimi 69 to moim zdaniem trochę nie higieniczne...Ale je tam się nie znam

 

Ja jednak wolę 11.pl

Myślę, że futbol ma jednak większy potencjał niż niektórych preferencje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×