Jump to content
cabona

buildingsinsurance*eu

Recommended Posts

Wyniki 1 - 10 spośród około 5,200,000 dla zapytania "buildings insurance".

Mam oferte 10k euro, wg mnie i kilku moich znajomych domena warta znacznie wiecej. Sprzedac, czy trzymac?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wyniki 1 - 10 spośród około 5,200,000 dla zapytania "buildings insurance".

Mam oferte 10k euro, wg mnie i kilku moich znajomych domena warta znacznie wiecej. Sprzedac, czy trzymac?

Sprzedaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

10k euro - domeny nie przestaną mnie zadziwiać. Jak nie potrzebujesz kasy na gwałt to nie sprzedawaj tylko trzymaj - ceny domen idą w górę a nie w dół.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
10k euro - domeny nie przestaną mnie zadziwiać. Jak nie potrzebujesz kasy na gwałt to nie sprzedawaj tylko trzymaj - ceny domen idą w górę a nie w dół.

Problem w tym, że jeżeli akurat znajdzie się klient, który tyle da, to nie znaczy, że za miesiąc jeszcze będzie zainteresowany (może znajdzie inną domenę). A innego takiego może już nie być.

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
Problem w tym, że jeżeli akurat znajdzie się klient, który tyle da, to nie znaczy, że za miesiąc jeszcze będzie zainteresowany (może znajdzie inną domenę). A innego takiego może już nie być.

 

Michał

 

Kontaktuje sie ze mna firma z Holandii. Zdaje sobie sprawe z tego, ze jesli odrzuce ta oferte, to nastepny zainteresowany moze pojawic sie za rok, albo w ogole - ale kto nie ryzykuje ten nie zyskuje.

Zreszta ta domena byla zarejestrowana w styczniu i do konca okresu abonamentowego moze sie jeszcze wiele zdarzyc :D

Sprawdzilem inne zajete koncowki:

buildingsinsurance.co.uk <- parking

buildingsinsurance.com <- parking

buildingsinsurance.net <- offline

buildingsinsurance.org <- offline

buildingsinsurance.info <- bussines directory

buildingsinsurance.biz <- offline

buildingsinsurance.ltd.uk <- strona w budowie

buildingsinsurance.me.uk <- parking

buildingsinsurance.org.uk <- parking

 

Wydaje mi sie, ze chcieli kupic *.coma ale dostali asking prajs w okolicach 100k :P

Sam bym tak zrobil:P

 

To blef, albo cud! Ale ja w cudaków domenowych nie wierzę. :)

 

A w blamaze domwenowe wierzysz? sylyx.pl :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zreszta ta domena byla zarejestrowana w styczniu i do konca okresu abonamentowego moze sie jeszcze wiele zdarzyc :D

Dostałeś ofertę za 10000 euro, zastanawiasz się czy przyjąć i nie wiesz czy będziesz przedłużał? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dostałeś ofertę za 10000 euro, zastanawiasz się czy przyjąć i nie wiesz czy będziesz przedłużał? :)

 

A gdzie napisalem, ze nie mam zamiaru jej przedluzac?

Zaznaczylem jedynie, ze domena jest w sieci od stycznia i juz mam kupca :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
A gdzie napisalem, ze nie mam zamiaru jej przedluzac?

Zaznaczylem jedynie, ze domena jest w sieci od stycznia i juz mam kupca :)

 

.eu i za 10k - jesli to ne blef, to sprzedawac, sprzedawac, sprzedawac! toz to w euro a nie marnych PLNach!

Share this post


Link to post
Share on other sites
jakiej wyszukiwarce jest w wynikach 1-10?

 

mu raczej chodzi o to co mowi google czyli

 

Wyniki 1 - 10 spośród około 5,420,000 dla zapytania buildings insurance.

 

nigdzie nie pisal, ze jego domena jest w top10

 

mozliwe, ze nasz kolega wymyslil nowy sposob na podniesienie wartosci domeny.

za pare dni napisze, ze transakcja nie doszla do skutku z jakiegos powodu, a nastepnemu klientowi bedzie mowil ze mial propozycje 10k.

oczywiscie zartuje sobie cabona :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
sprzedac i uciekac :)

 

Hehe, Domainer Run :D Domeny .eu sa coraz czesciej postrzegane przez klientow Europy jako dobra inwestycja, gdy .com jest juz zajeta. Mimo, ze to mloda koncowka takie oferty tylko to potwierdzaja. Ja bym na Twoim miejscu sprzedal i dalej inwestowal :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzieki za Wasze opinie w kwestii sprzedazy.

czy ktos moze podjac sie wyceny?

Share this post


Link to post
Share on other sites
czy ktos moze podjac sie wyceny?

Tak, domena warta jest tyle ile ktoś jest w stanie za nią zapłacić.

 

Masz dobra ofertę, wszyscy twierdzą że sprzedaliby bez wahania a ty czekasz aż na di.pl ktoś napisze milion euro i wówczas odwołasz aktualną ofertę?

Share this post


Link to post
Share on other sites
dzieki za Wasze opinie w kwestii sprzedazy.

czy ktos moze podjac sie wyceny?

 

Większość z nas potrafi dokonać trafnej wyceny domeny .pl ewentualnie globalnej z Polskim słowem ale twojej domeny nikt nie wyceni bo jak można wycenić domenę .eu z angielskim słowem oznaczającym coś tam ( ubezpieczenie budynków?) nie ma punktu odniesienia do innych tego typu domen.

Cena wydaje się bardzo atrakcyjna a patrząc na to ile jest zarejestrowanych rozszerzeń w tej nazwie, to rzeczywiście warto wykorzystać okazję i zrobić dobry deal.

 

Cabona nie kombinuj i nie czekaj na lepszą okazję tylko łap srokę za ogon i spraw sobie wakacje marzeń ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cabona nie kombinuj i nie czekaj na lepszą okazję tylko łap srokę za ogon i spraw sobie wakacje marzeń ;-)

 

OOOOO....i tu przedmówca ma racje! To jest idealna wycena i najbardziej trafna jak do tej pory.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, że nie chcesz żałować drugich dziesięciu tysięcy euro, które być może są gotowi dać ale żebyś ty cabona wiedział ilu ludzi teraz tobie zazdrości :D

A jesli nadal masz rozterki - to zainwestuj jakiś tysiąc euro w zwiadowcę i dowiedz się ile są naprawdę gotowi dać i jakie mają alternatywy ?

Tylko nie pytaj mnie o jego namiary bo ich nie znam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie nooo, potargować troszkę się trzeba, jak handel to handel ;) (teraz trochę cwaniakuję, bo jakbym za ten targ miał te 10K stracić to by mnie szlag trafił) Może dorzucą jeszcze ze 2K, hmm? Cieżka decyzja, ale sprzedwać na 100%, powodzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naradzilem sie z kilkoma osobami i domeny nie sprzedaje.

Pieniedzy narazie nie potrzebuje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×