Jump to content
CzarnyElo

Nowa wersja giełdy AfterMarket.pl + promocje od Lipca 2013

Recommended Posts

Chciałem rozwiać obawy.

Bo że jest promocja to wiadomo. Tylko brakowało mi info jak to się odbywa.

Czy powinienem to wykonywać dla każdej indywidualnie, czy zadziała jak mam włączony autorenew, czy mi wyssie kasę z konta w najmniej oczekiwanym momencie.

 

Teraz już wiem że włączę ją wtedy gdy będę chciał, wykonam operacje i wyłączę :)

 

Dzięki za informacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak teraz rozdziela się grupę domen ?

 

edit...już wiem...b/z

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak teraz rozdziela się grupę domen ?

 

Tak jak poprzednio, czyli rozwijasz pluskiem zakładki przy grupie domen, tam jest zakładka "Grupa domen" a w niej przycisk "Rozgrupuj".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz już wiem że włączę ją wtedy gdy będę chciał, wykonam operacje i wyłączę :)

 

No tak :unsure: Już rozumiem o co chodziło. Tak, tak się to odbywa - włączasz promocję gdy chcesz odnowić domeny "po nowemu" i możesz ją potem wyłączyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te domeny są dostępne na sprzedaż na giełdzie AfterMarket.pl:

 

Kolejna sugestia "językowa.

 

Nie wiem czy nie bardziej jasno brzmiące było by:

 

...Ta grupa domen...lub...Ten pakiet domen jest na sprzedaż...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie skupcie swoje myśli w jeden post, napiszcie go jutro i wtedy ten temat będzie jakoś uporządkowany. Niektórzy piszą po 20 postów z jednym zdaniem lub pytaniem i i robi się jeden wielki syf.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie skupcie swoje myśli w jeden post,

Tragedia - zarowno zmiana grafiki jak i "poprawione" logo (to dopiero katastrofa). po wejsciu na strone domeny na sprzedaz ma sie wrazenie, ze to jakas amatorska firemka cos probuje sprzedac. Wczesniej wygladalo to o niebo profesjonalniej. Rozumiem, ze podazacie za moda na minimalizm, ale dobijcie chociaz do poziomu allegro (ktory najwyzszych lotow nie jest), albo najlepiej wroccie do starej wersji i ja tylko LEKKO zmodernizujcie. Moim zdaniem klapa. Moze tego grafika podstawila wam konkurencja? Bo zeby az tak sp....ic dotychczasowa (calkiem dobra) strone to trzeba sie naprawde "postarac" :( Edited by domainer.pl
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tragedia - zarowno zmiana grafiki jak i "poprawione" logo (to dopiero katastrofa). po wejsciu na strone domeny na sprzedaz ma sie wrazenie, ze to jakas amatorska firemka cos probuje sprzedac. Wczesniej wygladalo to o niebo profesjonalniej.

Dokładnie. Niektórzy piszą, że wygląd im się podoba chyba na złość tym którzy krytykują bo ciężko uwierzyć, że taki design może się podobać. Wygląd obok stabilności w serwisach tego typu to sprawa absolutnie najważniejsza, bo wygląd to wiarygodność lub jej brak. Teraz giełda wygląda na jakąś chałupniczą robotę z lat 90 nie aktualizowaną do dzisiaj przeznaczoną dla osób niedowidzących. Nudne szarości + kiczowaty pomarańczowy, zero grafiki która przełamałaby te niefortunne zestawienie, bardzo biednie i bardzo nudno i bardzo męcząco. Logo i dolny box to prawdziwa masakra. Obawiam się, że żaden klient który nie znał wcześniej Aftermarket nie zaufa firmie tak się prezentującej.

Najgorsza jest strona oferty sprzedaży, niepotrzebne elementy jak np. rozwijane menu dotyczące serwerów, czy przechwytywania. Na takiej podstronie powinny być tylko i wyłącznie najważniejsze informacje w pełni zrozumiałe dla każdej osoby, nawet takiej która nie wie co to jest domena: adres, kontakt z kupującym, kontakt z serwisem, opis procedury sprzedaży najlepiej z obrazkami tak jak na escrowdomen.pl, krótki opis dlaczego warto kupić domenę + opcjonalnie ruch i jego źródła jeżeli sprzedający tak ustawi. Nic ponad to.

Niestety widać, że niewiele osób rozumie to, że sprzedaż domen ma sens tylko wtedy kiedy są klienci, którzy je kupują, a ci klienci najczęściej nie mają pojęcia domenach, a już z pewnością nie mają pojęcia o kulisach sztuki poruszania się po Aftermarket. Filozofia powinna być taka, że giełda, oferta sprzedaży to obszar stworzony dla totalnych laików, a dopiero po zalogowaniu się i przejściu do panelu zarządzania domainerzy mają dostęp do całości oferowanych funkcji i udogodnień dla nich przeznaczonych.

 

Przed zabraniem się nad zmianą grafiki można było wejść na templatemonster.com popatrzeć na różne zestawienia kolorystyczne, czcionki, układy stron i tam poszukać inspiracji, chociaż tak naprawdę to stary design może nie był jakiś super ciekawy, ale był całkiem dobry i nie było żadnej potrzeby zmiany w tym zakresie.

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jeszcze jedno, co oznacza "Dostęp do danych " w fakturach od jakiegoś czasu ? niby 1 gr ale jednak jakieś pieniądze są pobierane.

 

WIe ktoś co to ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Icebreaker: Opłaty za monitorowanie domen. Wkrótce będą zresztą zniesione.

to chyba niezgodne z ochtoną konsumenta;) bo jak się wrzuca większą ilość domena do przechwycenia, te które są przedłużone autoamtycznie włącza się monitorowanie danej domeny ( bez żadnego pytania ) tak nie powinno być

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na głównej pod każdą kategorią (interesujące aukcje, promowane oferty itd.) jest link do wszystkich aukcji / ofert. Nie lepiej gdyby pod interesującymi aukcjami kierował do wszystkich interesujących aukcji; pod aukcje z ofertami - do wszystkich aukcji z ofertami itd. ?

 

DD

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Drogi użytkowniku,

W ramach podziękowania za utrzymywanie domen w naszym serwisie, na Twoim koncie został przyznany bonus do wykorzystania na operacje na giełdzie domen.

Kwota bonusu wyrażona w złotówkach jest równa liczbie utrzymywanych u nas domen, i może być wykorzystana w dowolny sposób na sfinansowanie operacji:

* Wystawienia aukcji na giełdzie
* Promocji aukcji na giełdzie
* Promocji oferty sprzedaży twojej domeny

 

Chciałbym podziękować za bonus, jednak miałbym pewną propozycję. Jako, że nie wszyscy sprzedają domeny poprzez aukcje, ani nie korzystają z promocji na giełdzie miałbym propozycje, aby dorzucić możliwość wykorzystania tego bonusu na dołączenie do aukcji domen przechwyconych. Uważam, że byłoby to dobre uzupełnienie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lista Domen / Pokaż zaawansowane funkcje / zakładka Wewn. - przechodzę na stronę 2 (z 2)

 

Klikam zakładkę Zewn. - nie widać żadnej domeny, ponieważ wyświetla stronę 2 (z 1), tak 2 (z 1) - trzeba dopiero kliknąć strzałkę w lewo i przejść na stronę 1, żeby zobaczyć listę domen zewn. (analogicznie jest z innymi zakładkami, na których liczba domen mieści się na mniejszej liczbie stron, niż wcześniej wyświetlana)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lista Domen / Pokaż zaawansowane funkcje / zakładka Wewn. - przechodzę na stronę 2 (z 2)

 

Klikam zakładkę Zewn. - nie widać żadnej domeny, ponieważ wyświetla stronę 2 (z 1), tak 2 (z 1) - trzeba dopiero kliknąć strzałkę w lewo i przejść na stronę 1, żeby zobaczyć listę domen zewn. (analogicznie jest z innymi zakładkami, na których liczba domen mieści się na mniejszej liczbie stron, niż wcześniej wyświetlana)

 

Tak, też wychwyciłem to wczoraj i już skierowałem programistom do naprawy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym podziękować za bonus, jednak miałbym pewną propozycję. Jako, że nie wszyscy sprzedają domeny poprzez aukcje, ani nie korzystają z promocji na giełdzie miałbym propozycje, aby dorzucić możliwość wykorzystania tego bonusu na dołączenie do aukcji domen przechwyconych. Uważam, że byłoby to dobre uzupełnienie.

 

Dobry pomysł, aczkolwiek wymagałoby to zmiany warunków trwającej promocji - pomyślę jak to zrobić.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na głównej pod każdą kategorią (interesujące aukcje, promowane oferty itd.) jest link do wszystkich aukcji / ofert. Nie lepiej gdyby pod interesującymi aukcjami kierował do wszystkich interesujących aukcji; pod aukcje z ofertami - do wszystkich aukcji z ofertami itd. ?

 

DD

 

Istotnie. Poprawimy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz AM chce standardowe ceny dla przedłużenia domen IDN - np. 39.95 zamiast 9.95 :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz AM chce standardowe ceny dla przedłużenia domen IDN - np. 39.95 zamiast 9.95 :(

 

Nie powinno tak być - w którym miejscu widzisz taką cenę?

 

Edit: Spróbuj teraz?

Edited by Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na dole po lewej w liście domen jest sporo opcji do wyboru. Od początku brakuje mi tam pobierania authinfo dla zaznaczonych domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×