Jump to content
Dropped.pl

Sprzedawaj bez prowizji w AfterMarket.pl

Recommended Posts

Dla wszystkich stałych klientów obniżamy prowizję od sprzedaży domen do zera. Tyle właśnie wyniesie sprzedaż domeny, która jest od początku utrzymywana w naszym serwisie i nie była wytransferowywana gdzie indziej.

 

Osoby, które dopiero transferują do nas swoje domeny, też mogą skorzystać z promocji - już po dwóch miesiącach od przetransferowania domeny, zaczynamy obniżać prowizję za jej sprzedaż o 1% co miesiąc. Tak więc już po pół roku od transferu prowizja również zostanie całkowicie sprzedana.

 

Regulamin promocji:
http://www.aftermarket.pl/promocja_sprzedawaj.htm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla domen opisanych w punkcie 3. powyższej sekcji, prowizja od sprzedaży domeny na giełdzie AfterMarket.pl jest zależna od liczby dni, które upłynęły od ostatniego transferu domeny do AfterMarket.pl:

A skąd mogę się dowiedzieć, od kiedy domena (np. zakupiona) jest w AM?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na liście swoich domen przy każdej domenie, w wierszu gdzie ustala się ceny na giełdzie, znajduje się informacja o tym jaka prowizja obowiązuje obecnie dla sprzedaży domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę jest mi to nie na rękę, ale się przyznam. 0% (chyba błędnie) naliczone jest dla domen zewnętrznych dodanych dawno temu. Tak powinno być?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę jest mi to nie na rękę, ale się przyznam. 0% (chyba błędnie) naliczone jest dla domen zewnętrznych dodanych dawno temu. Tak powinno być?

 

To raczej błąd wyświetlania, bo system nalicza 10% zgodnie z cennikiem. Zaraz to poprawię :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajna promocja. Zastanawiam się tylko, czy AM już się przekształcił w Fundację i działa charytatywnie, czy jeszcze nie? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×