Jump to content
poulj

Az.pl 90% procent na wszystko

Recommended Posts

Na wszystko NOWE, bez odnowień

Na przechwytywanie pewnie też nie (ale przyznam, że nie miałem czasu doczytać).

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już lubię tę nową dziewczynę AZ ;)

 

7. Klient lub Partner może zamówić wyłącznie 20 domen .PL, 20 domen DNT oraz 5 opcji które zostaną objęte promocją, każda kolejna dodana ponad limit nie wlicza się do rabatu

 

edit:

oczywiście jak zwykle musi to być jednorazowa akcja...

Edited by doggystyle4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety, ciężko znaleźć bieżące i archiwalne regulaminy promocji. Kiedyś był link na dole strony. Teraz, po przebudowie, zniknął. Mam nadzieję, ze nie jest to świadoma polityka firmy, tylko po prostu chwilowe zawieruszenie się na skutek przebudowy serwisu. Jednakże nawet na stronie promocji pod opisem promocji powinien być link do regulaminu choćby bieżącej akcji promocyjnej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co to za statusy???

http://www.az.pl/nhelp_cmd_question_qid_196_x_jakie,statusy,partnera,oferuje,firma,az,pl,.html

 

W zależności od ilości administrowanych domen polskich możesz zostać Partnerem S50, S100, S200, S500, S1000 bądź Partnerem S5000.

W celu uzyskania kolejnych, wyższych statusów Partnera konieczne jest posiadanie następującej liczby domen w AZ.pl:

  • Partner S50 jest podmiotem, który posiada ponad 50 domen polskich w AZ.pl

  • Partner S100 - ponad 100 domen polskich

  • Partner S200 - ponad 200 domen polskich

  • Partner S500 - ponad 500 domen polskich

  • Partner S1000 - ponad 1000 domen polskich

  • Partner S5000 - ponad 5000 domen polskich

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już lubię tę nową dziewczynę AZ ;)

 

 

edit:

oczywiście jak zwykle musi to być jednorazowa akcja...

Dziwne, bo promocja dotyczy również prawie wszystkich domen ccTLDs i gTLDs. Byleby nie więcej niż 20 było w zamówieniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy Authinfo dla globalnych dostępne jest w AZ na "click" w Panelu, czy też wydają na podpisane podanie ?

 

.. i czy w ogóle wydadzą :lol: dla .com regniętej za 3 złote brutto ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy Authinfo dla globalnych dostępne jest w AZ na "click" w Panelu, czy też wydają na podpisane podanie ?

 

.. i czy w ogóle wydadzą :lol: dla .com regniętej za 3 złote brutto ?

 

Z tego co się pytałem, to nie ma żadnych obostrzeń. Tylko że dla gTLDs jest oczywiście przeniesienie z odnowieniem. Np do OVH jest to ok. 9,25 USD . Do Name.com jest to 8,25 USD a do GoDaddy 8.17 USD. Wychodzi jakieś 17 zł (5,3 USD) za rok na 2 lata :lol:

 

Kupno niektórych egzotycznych domen "na próbę" na pierwszy rok, też jest rzeczywiście kuszące (zwłaszcza domen .tv za 12 zł/szt.), gorzej z przedłużaniem. Za wyjątkiem .de i .at domeny wygasają praktycznie samoczynnie, jeśli ich nie opłacisz. .De i .at - tu na pewno trzeba napisać wypowiedzenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak tylko najpierw niech nauczą się liczyć że 20 domen x 0,77 + 1 opcja 3,49 = 18,89 a nie wg wyliczeń AZ 24 coś, przez co musiałem zrezygnować z 3 domen żeby formularz przepuścił rejestracje. Ponieważ środki pobierane były z panelu to liczę cene netto bo panel jest kwotą netto doładowywany. Drugi cyrk jaki wyszedł to formularz odmówił mi całkowicie rejestracji domeny, którą mam w rezerwacji, twierdząc, że rejestracja domeny nie możliwa. Ciekawe czy jak będę rejestrował tę domene bez promocji to się okaże możliwa do rejestracji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam nie narzekam...

Za 20 domen .pl i za 5 opcji zapłaciłem 40.65 zł brutto.

 

Nie pamiętam lepszej promocji.

 

AZ RULEZZZZ

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie pamiętam lepszej promocji.

 

AZ RULEZZZZ

 

:)

No i jeszcze trzeba to będzie wytransferować do AM, bo tam promocja na transfery :lol:

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

...... Drugi cyrk jaki wyszedł to formularz odmówił mi całkowicie rejestracji domeny, którą mam w rezerwacji, twierdząc, że rejestracja domeny nie możliwa. Ciekawe czy jak będę rejestrował tę domene bez promocji to się okaże możliwa do rejestracji.

 

Trochę dziwne bo mi rezerwacje zarejestrował

Ale zdecydowanie zgadzam się że to najlepsza obecnie promocja :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

szkoda ze jakis czas temu wynegocjowałem wyższy status przy mniejszej ilości domen;/

(tańsze odnowienia)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba przyznać, że jeśli chodzi o promocje to Az.pl zawsze niszczy konkurencje. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biednemu zawsze wiatr w oczy.

 

Problemy z księgowaniem operacji automatycznych Paypal, do tego promocja była do 18.
W wyniku czego nie zarejestrowałem nic.

Ehhh, pozostaje czekać na koleją...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę prywaty:

Podziękowania dla Pani Kamili, która pokazała mi wcześniejszą proformę (z kilkoma innymi pozycjami), którą udało się zrealizować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy można spodziewać się kolejnej tak nietypowej promocji ?

Po następnych wyborach miss :lol:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×