Jump to content
Sign in to follow this  
networker

klucz.pl

Recommended Posts

fajny generyk ale co z nią zrobić to cholera wie...potenencjalni odbiorcy to ewentualnie producenci kluczy - narzędzi, bo w tych co dorabiają klucze i pogotowia kluczowe nie wierzę...ewentualnie klucze - kody do gier, albo strona dla miłośników żurawi i samolotów...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

fajny generyk ale co z nią zrobić to cholera wie...

Poczekać, a znając Bartka niedługo :)

Są klucze do serca, do zagadek, rozwiązań, zwycięstwa; są domy robione pod klucz, jest Klucz Mobile, słowa-klucze, key w różnych wersjach.

 

 

 

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jacku, masz wiele racji w tym co piszesz ale myślę że 90% naszego społeczeństwa szukając klucza do serca posłuży się wytrychem...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klucze systemowe, hotelowe, grupowe.z depozytorami kluczy.

Z praktyki wiem że wyposażenie jednego budynku 10p w taki system to kilkadziesiąt tysięcy.

 

Domena z rodzaju tych które mogą zaskoczyć zagospodarowaniem innym niż oczywiste.

 

Ładna opcja.

 

 

#depozytory.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsze, co mi się nasunęło, to punkt dorabiania kluczy. Z tym, że od nich raczej ciężko byłoby wyciągnąć sensowną kwotę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zazdroszcze i gratuluje.

 

Ja od razu wziąłbym się za handel kluczami do gier i z taką domeną, to byłby biznes za wiele lat (Klucz.pl - jeden z liderów sprzedaży elektroniczej dystrybucji gier w Polsce) .

 

Niesamowite, bo jedna opcja i można z tym tyle zrobić (i zarobić).

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsze, co mi się nasunęło, to punkt dorabiania kluczy.

Pomiędzy domenami dorabianiekluczy.pl lub serwiskluczy.pl vs klucz.pl jest mniej więcej taka różnica jak pomiędzy naprawaaut.pl lub serwisaut.pl vs auto.pl

lub naprawatablic.pl , produkcjatablic.pl vs tablica.pl lub naprawakoszykow.pl, sprzedazkoszykow.pl vs koszyk.pl

Edited by Kangur
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak mi się nasunęło:

"Otwórz się na innych" Klucz.pl - Portal Randkowy

"Twój klucz to sukcesu" Klucz.pl - Agencja Marketingowa

 

Moim zdaniem top brandable domena jest niezwykle uniwersalna. Nada się na (prawie) wszystko od usług ślusarskich (chociaż wątpię, żeby ktoś złożył od nich ofertę) po kreowanie wizerunku, szkolenia, edukację.

 

Gratulacje

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Co do biznesu z kluczami do gier to jest to biznes godny uwagi, jednak jest spora konkurencja, a przebicie na cenie pojedynczego klucza jest niewielkie. Można zato stworzyć dobry dochód pasywny, korzystając z automatu.

 

2. Do takiego biznesu lepsza była by domena klucze .pl, jednak ta też może znaleść dobre zastosowanie w tej branży.

 

3. Co do ceny to myślę, że niskie xx.xxx jest realne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popieram, top brandable domena, którą rozpatrywałbym pod tym kątem, a nie dosłownie jako generyka.

 

Średnie XX XXX realne do osiągnięcia.

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo ciekawa domena. Podpiszę się pod wycenami na kilkanaście - kilkadziesiąt tys. zł, domena jest naprawdę mega. Wydaje mi się tylko, że ani firma z branży dorabiania kluczy ani serwis z kluczami do gier nie będą dysponowały takim budżetem i klient trafi się z zupełnie innej branży (np. nieruchomości).

 

Kolejny raz udowodniłeś, że jesteś mistrzem opcji. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejny raz udowodniłeś, że jesteś mistrzem opcji. :)

 

nie przesadzaj. tym bardziej, że ostatnio jest jakby coraz gorzej ( mnie tych opcji się realizuje )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szału nie ma -- literówka od klacz.pl

 

Liczba pojedyncza nie bardzo pasuje pod serwisy z kluczami/kodami (i w ogóle dla dorabiacza kluczy)... ale, za to jest bardzo uniwersalna /brandowa.

Od 1,- do iks złotych... do osiągnięcia ;)

(ciężko ją wycenić).

Edited by epson
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

..nie tyle literówka co tryb rozkazujący ;)

Oprócz gier, nieruchomości, edukacji widziałbym też narzędzia. Tak czy inaczej dobra domena na brand.
klucz_plaskooczkowy_z_grzechotka_krotki.

Edited by monty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem, domena dużo słabsza niż klucze*pl

 

Nie pokuszę się o wycenę, ale nie widzę l.poj. w roli serwisu kluczy do gier, jak zasugerował jeden z przedmówców. Osobiście oddałbym za każdą kwotę powyżej 5k netto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem, domena dużo słabsza niż klucze*pl

tyle, że domena klucze.pl w obiegu komercyjnym nie istnieje, wiec nie bardzo jest sens porównywać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie za minimum 7k PLN pójdzie (ja sprzedałbym i za 4,5k PLN) tylko chyba będzie trzeba jednak trochę poczekać moim zdaniem...

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

tyle, że domena klucze.pl w obiegu komercyjnym nie istnieje, wiec nie bardzo jest sens porównywać ;)

Trafne.

 

Moim zdaniem zaletą klucz.pl przy systemach związanych z obiektami, hotelami itp jest zasada jednego klucza do wszystkiego.

Oczywiście są i określone klucze do określonych pomieszczeń ale ten jeden klucz jest najistotniejszy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realnie od kilku do kilkunastu tysięcy złotych.

 

DD

Mam nadzieję, że ta wypowiedź skusi do wystawienia szybkiej aukcji :]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×