Jump to content
Sign in to follow this  
Downmen

autocamping.pl i inne

Recommended Posts

Witam,

Jestem posiadaczem kilku, moim zdaniem dość ciekawych domen:

- autocamping.pl - Domena mówi sama za siebie. wszystkie nazwy tego typu zajęte.

- sonyplaystation.pl - Tej nazwy chyba nie trzeba tłumaczyć. Również wszystkie nazwy zajęte.

- mazda2.pl - Domena nawiązuje do premiery nowego modelu Mazdy 2.

Interesuje Mnie kwota którą mogę uzyskać za te nazwy.

Proszę o wycenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Dwie pierwsze są w 'dechę', chociaż trzecia też niczego sobie.

 

Za całośc................ kilka tysięcy ???

 

autocamping.pl to jest dla mnie rewelacja. 2000 do 3000zł to jest minimum.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dwie pierwsze są w 'dechę', chociaż trzecia też niczego sobie.

 

Za całośc................ kilka tysięcy ???

 

autocamping.pl to jest dla mnie rewelacja. 2000 do 3000zł to jest minimum.

 

Pozdrawiam.

 

 

Anglik jak Ci się tak podoba autocamping.pl to może sobie zarejestruj motocamping.pl lub motocamp.pl :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Obydwie są bez wartości, w przeciwieństwie do autocamping.pl

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i po co wyceniacie niezarejestrowane domeny? Trzeba było powiedzieć, że są nic nie warte, to by puścił rezerwację i sami byście złapali...

 

Zresztą moim zdaniem nie są wiele warte: autocamping może i tak, ale jeśli się zrobi portal informacyjny, bo na sprzedaż raczej się nie nada. sonyplaystation może co najwyżej przynieść kłopoty, podobnie mazda2 – a jeśli nawet nie przeniesą kłopotów, to mało kto się nimi zainteresuje, a już na pewno nie producenci.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
No i po co wyceniacie niezarejestrowane domeny? Trzeba było powiedzieć, że są nic nie warte, to by puścił rezerwację i sami byście złapali...

 

Zresztą moim zdaniem nie są wiele warte: autocamping może i tak, ale jeśli się zrobi portal informacyjny, bo na sprzedaż raczej się nie nada. sonyplaystation może co najwyżej przynieść kłopoty, podobnie mazda2 – a jeśli nawet nie przeniesą kłopotów, to mało kto się nimi zainteresuje, a już na pewno nie producenci.

Zawsze sprawdzałem, a teraz.................

 

Ale przecież to robota dla adminów !!! Takie tematy wegług regulaminu powinny byc blokowane, a temat bodajże wisi od wczoraj!!!

 

Miałem napisac takego posta w sugestiach, ale jeżeli nadarza się okazja to pozwole sobie krytyczną uwagę na temat forum.

 

Od kilku dni mam wrażenie, że to forum jest jakby troche zaniedbywane przez administratorów. Chociażby sprawa z tym postem. Na forum pojawiają się posty jeden pod drugim od tego samego forumowicza i nie są edytowane. Na początku zwracano na to uwagę. Na www.di.pl jest moim zdaniem za mało tematów 'rzucanych' przez samych adminów. Najpopularniejszym działem jest wycena domen. Tam pojawiaja się codziennie masa postów,a w innych tematach wiszą posty dwu-trzy tygodniowe.

 

Chyba nie po to zrobiono to forum.

 

 

Pozdrawiam

ps. na kogos trzeba zwalic wlasna porazkę :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zawsze sprawdzałem, a teraz.................

 

Ale przecież to robota dla adminów !!! Takie tematy wegług regulaminu powinny byc blokowane, a temat bodajże wisi od wczoraj!!!

 

Miałem napisac takego posta w sugestiach, ale jeżeli nadarza się okazja to pozwole sobie krytyczną uwagę na temat forum.

 

Od kilku dni mam wrażenie, że to forum jest jakby troche zaniedbywane przez administratorów. Chociażby sprawa z tym postem. Na forum pojawiają się posty jeden pod drugim od tego samego forumowicza i nie są edytowane. Na początku zwracano na to uwagę. Na www.di.pl jest moim zdaniem za mało tematów 'rzucanych' przez samych adminów. Najpopularniejszym działem jest wycena domen. Tam pojawiaja się codziennie masa postów,a w innych tematach wiszą posty dwu-trzy tygodniowe.

 

Chyba nie po to zrobiono to forum.

Pozdrawiam

ps. na kogos trzeba zwalic wlasna porazkę :P

Zdziwił byś się ile postów edytuję dziennie. Tylko gdyby w połowie postów był napis "powód edycji" forum było by nieczytelne. Jeżeli chodzi o dział wycena domen to w obecnym czasie nieunikniony jest tam natłok postów. No i jeszcze rzucane tematów przez adminów. Forum jest dla wszystkich i jeżeli ktoś czyje potrzebę napisania postu czy założenia tematu to nic nie stoi na przeszkodzie, nie jest jego priorytetem pisanie "na siłę". Na innych forach są dyskusje rozwijane na siłę typu czy warto inwestować w domeny regionalne lub jak będzie wyglądał rynek domen trzyliterowych, ale są tam tylko po to aby licznik forum był większy i są niewartościowe.

 

Czy chciałbyś żebym dziennie wymyślał takie tematy?

 

Winni się tłumaczą :rolleyes: ale nie to jest powodem mojego postingu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak. Wolę przeczytać 5 tematów na dzień ( liczba orientacyjna), które naprawdę są wartościowe, dowiem się z nich czegoś ciekawego itd itp. A nie jakieś, za przeproszeniem, banialuki. To forum ma nieść informację, pomoc, a nie być nie zaoranym polem postów bez sensu.

Panowie, co do działu wycena domen, wiadomo, takie działy zawsze są oblegane i dobrze; napędzają koniunkturę. Ktoś wejdzie, napisze 1 ( jednego ) posta i uzyska fachową wycenę ( w miarę możliwości oczywiście ), a nie posty z samą ceną bez żadnych argumentów. Takie wyceny są nic nie warte, wiadomo, że domena jest tyle warta ile klient zapłaci, ale mimo wszystko uważam, że sprzedający powinien znać rozsądny przedział cenowy - i to z dwóch powodów: by nie narazić się na oddanie domeny za bezcen lub też nie narazić się na kpinę. Osoba ta jeśli uzna, że wycena była zgodna z jego przypuszczeniami ( lub nie ) i ma więcej niż naście lat, na pewno zrozumie, że to forum jest super ( :P ) i zostanie na dłużej. ;) Czego sobie i Wam życzę.

 

 

p.s. jeśli ktoś, coś zrozumiał z tego to gratuluję :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Oj, Mr. Apze. Proszę mi nie mydlic oczy edycją postów. :rolleyes:

 

Proszę tylko mi wytłumaczyc to, dlaczego ten post wisiał od wczoraj od godz. 20.47 na forum??? :P

 

Pozdrawiam.

ps.

Ale się czepiam. Co? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie, czepiasz się. W jakim celu?

( jakieś starania o moda? :> )

 

p.s. nie wszyscy mają tyle czasu i nie siedzą non-stop na forum/internecie.

 

 

;p

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Oj, Mr. DawPi. A Ty co? Adwokat diabła? :rolleyes:

 

Co się wcinasz miedzy wódke, a zakonske young man? ;)

 

Pozdrawiam.

ps. byli wczoraj tu wieczorem. :P:P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×