Jump to content
Alexis

Dailydeals.pl i Dailydeals.co.uk sprzedane

Recommended Posts

Dla mnie, z uwagi na dużą różnicę w cenie (95%) jest to informacja bardzo smutna.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie, z uwagi na dużą różnicę w cenie (95%)...

 

Ale w tym przypadku chyba uzasadniona?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Być może się mylę, ale nie można porównać tego do sytuacji, gdy polska firma kupuje domenę computers.pl lub komputery.co.uk by sprzedawać komputery, bo polskie słowo było zajęte.

Tutaj moim okiem tworzy się nowy brand, i należy rozpatrywać go jako nazwę międzynarodowego produktu jak np: FaceBook, który równie dobrze mógłby zwać się FaceBookeo.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę że w tym przypadku język urzędowy danego kraju ma duże znaczenie, jak również to gdzie projekt będzie miał swoją siedzibę a gdzie będzie jakiś oddział.

 

ofertydnia.co.uk - reg fee

 

ofertydnia.pl - 15 000 zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

apze ma racje, jeśli to jest brand to rozbieżność cenowa faktycznie martfi.

 

Icebraker, ofertydnia.pl wystawiona na sprzedaż za 15k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Icebraker, ofertydnia.pl wystawiona na sprzedaż za 15k

tak widzę, jednak porównując do tej domeny gdzie jest dostępna do rejestracji jest znacząca różnica. Chodzi mi dokładniej o język urzędowy rozszerzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie, z uwagi na dużą różnicę w cenie (95%) jest to informacja bardzo smutna.

 

Przecież ta domena (.pl) została dopiero co zarejestrowana, specjalnie pod tę sprzedaż (nie zdziwiłbym się gdyby to po prostu jakiś pracownik dorabiał sobie na boku lub firma w jakiś sposób robiła sobie koszty), więc skąd rozczarowanie co do ceny? Gdyby chodziło o porównanie cen mocnej angielskiej .co.uk i mocnej polskiej .pl, podobnej jakości i w podobnym wieku - wtedy jakiekolwiek wnioski byłyby uprawnione, ale tak nie jest.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dailydeals.co.uk 55.000 USD

Dailydeals.pl 2.200 EUR

 

Dodam od razu, że nie moje.

 

co.uk - wg. mnie cena bardzo dobra, za taką cenę szły niedawno takie perełki jak: mail.co.uk i sale.co.uk

pl - jak na domenę sprzedaną na 20dni po rejestracji to cena równie bardzo dobra

 

Gratuluję sprzedawcy, bo to albo cholerne szczęście, albo machlojki ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie, z uwagi na dużą różnicę w cenie (95%) jest to informacja bardzo smutna.

Nie ma najmniejszych powodów do smutku. Patrząc pod kątem cen, to dailydeals.co.uk moze przykładowo na wyprzedaze*pl co najwyżej po prośbie chodzić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×