Jump to content
Sign in to follow this  
PawelP

powiekszanie-penisa.eu

Recommended Posts

na pewno jest coś warta...dla NASK...

 

W jakim sensie dla NASK?

Share this post


Link to post
Share on other sites

dwie frazy z myślnikiem w ".eu" są tak wybitnymi dziwadłem, że łatwo zastąpić je jakimkolwiek innym dziwadłem w ".pl"

 

Uważam podobnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie rejestrowałbym.

 

Ja jak bym już ją zarejestrowal, to pewnie bym ją usunął.

Bardzo kłuje w oczy ten myślnik. Ponadto ja nie lubię .eu ale to tylko moje zdanie.

Edited by enzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie w jakiejś promocji, więc strata niewielka, ale można było regnąć znacznie lepszą domenę w *eu

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dochodowa branża, ale na sprzedaż samej domeny bym nie liczył.

 

 

Zrobienie poradnika i wrzucenie programów partnerskich z wiadomej tematyki powinno przynieść kilka stów rocznie po lekkim pozycjonowaniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dochodowa branża, ale na sprzedaż samej domeny bym nie liczył.

 

 

Zrobienie poradnika i wrzucenie programów partnerskich z wiadomej tematyki powinno przynieść kilka stów rocznie po lekkim pozycjonowaniu.

 

Idąc tym tropem - kupujemy kilkadziesiąt tego typu domen, wklejamy na stronę "poradnik?", reklamy, lekko pozycjonujemy (katalogujemy?) i przy 50 stronach/domenach w tematyce wacka zarabiamy ~2100 miesięcznie. Przy założeniu, że kilka stówek to taka średnia - 500zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niestety nie ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

w sensie NASA heheh

 

Chyba nie o to chodziło gregor64.

Jest coś warta ale dla Eurid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idąc tym tropem - kupujemy kilkadziesiąt tego typu domen, wklejamy na stronę "poradnik?", reklamy, lekko pozycjonujemy (katalogujemy?) i przy 50 stronach/domenach w tematyce wacka zarabiamy ~2100 miesięcznie. Przy założeniu, że kilka stówek to taka średnia - 500zł.

50 stron o wacku to trudno będzie zrobić(choć na upartego), ale oscylując koło tematu jak najbardziej to o czym piszesz jest realne:)

Może z tym katalogowaniem i poradnikiem przesadziłeś ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

50 stron o wacku to trudno będzie zrobić(choć na upartego), ale oscylując koło tematu jak najbardziej to o czym piszesz jest realne:)

Może z tym katalogowaniem i poradnikiem przesadziłeś ;)

 

Przesadziłem? Jedynie cytowałem metody, które napisałeś w swojej wypowiedzi. Jasne, jest to realne, ale tak samo jak decyzja o obniżeniu płac dla posłów w naszym kraju do średniej krajowej. Dlaczego? To już nie temat na ten wątek. Sensowniej jest zwyczajnie zapomnieć o tej domenie i nie tracić niepotrzebnie swojego czasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×