Jump to content
Patrycja

Kort.pl

Recommended Posts

Lepiej nie dawać tu domen do wyceny.

hehe :) jakby patrzec po aukcjach D2D tego co sie sprzedaje to najlepsze sa domeny przedziale 10-500zl :) malo wazne jakie :) a moze im bardziej glupawe tym lepiej, byle za 10zl :D czyli jak spotyka sie od dawna w aukcjach

 

 

Bardzo fajna domen, świetnie nadaję się dla szkółki czy klubu tenisowego, jak i sklepu bądź producenta sprzętu sportowego.

 

Juz widze korty tenisowe ustawiajace sie w kolejce po domene, marzenie scietej glowy...

 

Bardzo ciekawa domena według mnie. Widziałbym pod nią sklep ze sprzętem, odzieżą i akcesoriami do tenisa, squasha, badmintona. Na serwis informacyjny dotyczący tych dyscyplin również jak najbardziej.

Dosc sensowne. Obawiam sie jednak, ze takie podmioty wybiora tanie opcje, albo wlasnie te, jesli bedzie tania :)

 

Jedna z lepszych domen w kategorii tenisa ziemnego, ew. squasha. Oprócz zastosowań, o którym pisali inni powyżej, nadawałaby się na brand biznesowy lub stowarzyszeniowy, w formie rozwinięcia skrótu, np. Krajowa Organizacja Rozwoju Tenisa lub coś podobnego.

 

Innym potencjalnym nabywcą może być k-ort.pl

Nie wchodzilem na k-ort.pl, ale jesli to jakas powazna firma/organizacja, to za kort.pl powinna 'walic drzwiami i oknami'.

Edited by AW

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest InterBazar.pl

Domena została sprzedana za 4000 zł. Dziwne jest tylko to, że w przypadku tej domeny i paru innych też nie wyświetlała mi się cena "kup teraz" i czekałem na koniec aukcji, żeby ją kupić.

 

http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=1468152

 

Jakiś błąd wewnętrzny u Ciebie w przeglądarce. Opcja "kup teraz" opiewająca na kwotę 4000 zł była widoczna od samego początku. Sprawdzałem w trzech różnych miejscach gdy śledziłem aukcję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po obecnych opiniach ma wrażenie że wtopiłam sprzedając ją na aukcji z taką ceną Kup Teraz. Chodzi mi tu głównie o komentarze w najdrożej sprzedane na aukcji. No ale cóż zrobić, może kolejny właściciel się z niej ucieszy.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie łam się. nie raz już czytałem po aukcji, ze ktoś nie zauwazył, ktoś się spóźnił, ktoś nie doczytał ;) domena szła za bezcen. nie dotyczy to tylko aukcji ale i domen wystawionych z kup teraz ( tak jak kabanosy - każdy mógł ją kupić ).

 

nie ruszają mnie już takie uwagi "po" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypomniała mi się sytuacja z samochodem, który kupił kolega. Lojalnie poinformował na forum że kupił tanio i tylko na trzy miesiące (na sezon letni). Zaraz ustawiła się kolejka chętnych innych kolegów do kupna, a gdy za 3 miesiące sprzedawał za cenę taką samą za jaką kupił, to wszyscy z kolejki wymiękli. ;)

 

Następnym razem sugeruję przed wystawieniem domeny z niższą ceną 'kup teraz' dać info na forum, żeby nikt nie poczuł się pokrzywdzony. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauważyłem, że domena ponownie wystawiona na aukcję, transakcja sprzedaży po poprzedniej aukcji nie doszła do skutku ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie łam się. nie raz już czytałem po aukcji, ze ktoś nie zauwazył, ktoś się spóźnił, ktoś nie doczytał ;) domena szła za bezcen. nie dotyczy to tylko aukcji ale i domen wystawionych z kup teraz ( tak jak kabanosy - każdy mógł ją kupić ).

 

nie ruszają mnie już takie uwagi "po" ;)

Nie napisałem, że ją bym kupił za 4000 zł. Tylko że nie widziałem ceny "kup teraz", bo w Safari się nie wyświetla, a miałem ustawione przypomnienie w kalendarzu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest InterBazar.pl

Hmm... nie wiem czemu ale mam wrażenie, że sprzedaje ta sama osoba co podczas poprzedniej aukcji gdzie domena sprzedała się za 4000 zł w opcji kup teraz...

 

Jeżeli się mylę to proszę mnie sprostować ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@InterBazar.pl - wystarczyło kliknąć link do aukcji (który znajduje się powyżej w wątku):

 

http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=1468152

 

żeby zobaczyć, że ta aukcja domeny nie została opłacona przez kupującego (po zakupie przez kup teraz), który ma obecnie 100% nieopłaconych domen.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest InterBazar.pl

A no widzisz :D

 

To przepraszam za sianie paniki wieczornej :blush:

 

ehm..ehm.. to może jak już wpadłem w sidła: ej chłopaki! Domena kort.pl jest znowu na sprzedaż!!! Polecam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz cena minimalna się pojawiła. Zakładam, że kapkę wyższa niż ostatnie 4k.

Ciekawe czy domena osiągnie 4k ? :) Koledzy mówiący iż tanio poszła mogą się wykazać.

Domena może i premium - ale nie teraz .

Uważam, że tą domenę trzeba potrzymać co najmniej do sezonu wiosenno-letniego.

Kiedy jest ruch, kiedy właściciele szkółek, kortów, etc zaczynają zarabiać....teraz??? Strzał w kolano.

Nikt teraz z "branży" nie myśli o korcie.

Raczej o kortkryty.pl lub krytykort.pl ;)

Jak coś to wolne..:)

 

Domenę oddałbym za 6 k ale w sezonie letnim ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

....

Domena może i premium - ale nie teraz .

Uważam, że tą domenę trzeba potrzymać co najmniej do sezonu wiosenno-letniego.

Kiedy jest ruch, kiedy właściciele szkółek, kortów, etc zaczynają zarabiać....teraz??? Strzał w kolano.

Nikt teraz z "branży" nie myśli o korcie.

Raczej o kortkryty.pl lub krytykort.pl ;)

...

 

Hmm.. a wydawałoby się, że jak ktoś jest tak dawno zarejestrowany, to warto go słuchać, bo niby ma doświadczenie... :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm.. a wydawałoby się, że jak ktoś jest tak dawno zarejestrowany, to warto go słuchać, bo niby ma doświadczenie... :ph34r:

 

 

Wydaje mi się, że Jonatan bardziej wcielił się w abonenta domeny i wolałby poczekać z nią do sezonu, a później sprzedać za prawdopodobnie większą kwotę - i w tym rozumowaniu nie brzmi to głupio :) Jak by nie patrzeć sezonu teraz nie ma, ale 14 stycznia zaczyna się Australian Open i ilość wymienionych backhandów na kortach w Polsce z pewnością wzrośnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm.. a wydawałoby się, że jak ktoś jest tak dawno zarejestrowany, to warto go słuchać, bo niby ma doświadczenie... :ph34r:

Kolega szogun Ci odpowiedział. Uważam iż teraz nie czas na tą domenę.

Do szuflady i za pół roku na stół.

dosadniej dla kolegi doggystyle : tak jakby teraz wystawić domenę strojekąpielowe.pl , olejkidoopalania.pl etc - zakładając iż to top domeny oczywiście.

 

A Twojej wypowiedzi nie umiem przykleić do tematu.

Że niby co ..co miałeś na myśli ?? Rozwiń proszę - bo chyba nie jestem na tym poziome co Ty.

 

Edycja: obawa oto czy kolega doggystyle wie co mam na myśli .;)

Edited by jonatan

Share this post


Link to post
Share on other sites

dosadniej dla kolegi doggystyle ...

 

Dziękuję za troskę :)

 

skoro nalegasz:

Domena może i premium - ale nie teraz

 

Domena albo jest premium albo nie. Nie ma dzisiaj jest jutro nie, a pojutrze znowu jest.

 

Uważam, że tą domenę trzeba potrzymać co najmniej do sezonu wiosenno-letniego.

Kiedy jest ruch, kiedy właściciele szkółek, kortów, etc zaczynają zarabiać....teraz??? Strzał w kolano.

Nikt teraz z "branży" nie myśli o korcie.

Wypunktuję bez odniesienia do konkretnych linijek.

1. To nie jest sezonowa domena. To nie wielkanoc.pl, czy koledy.pl. Poza tym, czy kołysanki.pl warto wystawiać na sprzedaż tylko wieczorami???

2. Jeden potencjalny nabywca domeny - właściciel kortu raczej powinien wcześniej pomyśleć o strategii marketingowej, a nie w sezonie.

3. Drugi potencjalny nabywca domeny - firmy wykonujące korty raczej nie zawieszają działalności na okres zimowy.

4. Teraz przyjemniej gra się w squasha niż w 30 stopniach Celsjusza.

obawa oto czy kolega doggystyle wie co mam na myśli

przyznaję - Twoje obawy są słuszne - nie wiem kto miałby sobie strzelać w kolano i dlaczego.

 

 

P.S Ile razy można edytować ten sam post? :D Nie wiem, kiedy mogę brać się w końcu za odpowiedzi...

 

 

chyba nie jestem na tym poziome co Ty

 

co ja biedny mogę Ci pomóc w tej kwestii... :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ doggystyle4

 

Nie będę Cię punktował bo mi się najzwyczajniej w świecie nie chce.

To co zrobiłeś w poście wyżej można napisać do każdej..naprawdę do każdej domeny dawanej tutaj do wyceny. Dorobić teorię.

Nie obraź się MR Nice - ale do Twojej każdej domeny też gdyby chciał kolega doggystyle4 , lub ja...byśmy zbudowali podobną teorię.

 

Uważam dalej, iż w tym wypadku to strzał w kolano ( abonenta ) - nie ten termin na aukcję. Aczkolwiek sytuacja się broni, bo jest cena minimalna. Oby wysoka.

 

Spieszę Ci doggystyle4 wytłumaczyć : : " strzał w kolano " - to potocznie zwrot określający osłabienie swojej pozycji, stwarzający kłopoty....nie o kłopoty w tym wypadku chodzi. - tak jak go rozumiem ....nie wiem czy zrozumiałeś :) Jak coś ..śmiało zapraszam na priv.

Przynajmniej tak tłumaczę swoim klientom, kiedy coś nie potrzebnie zrobią.

W tym wypadku - termin aukcji to strzał w kolano.

 

Ja bym oddał ją za 6k - a ile jest warta to zależy od kupca.

 

Kończąc temat : medal z kartofla dla Ciebie doggystyle4 - 2 kolejne posty Ci przybyły. BRAWO!!! ;) - coraz większy znafca z Ciebie.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×