Jump to content
Patrycja

Kitchen.pl

Recommended Posts

Mnie domena się bardzo podoba :) Możliwości zagospodarowania jest sporo np. portal z przepisami, sprzedaż mebli kuchennych, projekty kuchni etc.

 

 

Pozdrawiam

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo ładna. Niemniej jednak dosyć trudno ją wycenić, trzymałbym przez lata i rozważałbym nad sprzedażą jeżeli pojawiłaby się jakaś przyzwoita oferta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładna. Dodałem ale przespałem. :)

Ktoś miał na nią opcję i nie opłacił. Dobrze dla Ciebie.

 

Ciekawe jak będzie z zapytaniami o nią.

Moim zdaniem jest szansa na niej przytulić parę iksów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ee tam, nie kupuję angielskiej podróbki na polski rynek. Proszę tylko nie sugerować mi innych podobnych ang. keywordów jak money.pl, press.pl czy furniture.pl Polecam zadbać o kiczen.pl (ups).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja osobiscie kupilem troche domen z angielskimi slowami, ale moze to troche z przyzwyczajenia bo uzywam tego jezyka.

Problem z tymi domenami jest taki, ze duza czesc ludzi bedzie sie mylila przy wpisywaniu ich i tu domena bardzo traci.

Nawet osoby ktore w jakims stopniu znaja angielski, ale nie maja okazji wogole pisac beda mialy problemy.

Zdziwilabys sie jak czesto Engish native potrawi miec problem z literowaniem bardzo znanych slow np miesiecy, gdy nie pisze czesto.

Edited by jedna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kitchen.pl

 

Co sądzicie o tej domenie ??

 

Polowałem na tą nazwę, am nie przechwycił, ponieważ była zarejestrowana w premium. Daj znać jak uda CI się ją sprzedać bądź zagospodarować, osobiście jestem bardzo ciekawy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwszy raz to powiem w przypadku domeny Patrycji. W sumie dość mi głupio po opiniach kolegów, ale... nie zarejestrowałbym jej :(

Edited by Owner
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie jakoś też ta domena nie "jara".

 

Zdziwiłbym się gdyby została sprzedana powyżej 1k PLN.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ee tam, nie kupuję angielskiej podróbki na polski rynek. Proszę tylko nie sugerować mi innych podobnych ang. keywordów jak money.pl, press.pl czy furniture.pl Polecam zadbać o kiczen.pl (ups).

Zgadzam się w 100% z tym, co napisałeś, że angielskie wyrazy w domenie .pl to przeważnie są "podróbki" polskich odpowiedników, dużo mniej warte niż te polskie (ile by była warta domena kuchnia.pl, będąca polskim odpowiednikiem kitchen.pl? Trudno wycenić, bo wartość orbituje gdzieś w kosmosie, ale na pewno przepaść między jej wartością i wartością domeny kitchen.pl będzie ogromna).

 

Jeśli chodzi o kitchen.pl to domena mi się podoba, ale może ja po prostu lubię angielskie keywordy. Wydaje mi się, że taka domena byłaby niezła dla jakiegoś magazynu związanego z wystrojem kuchni czy gotowaniem. Jest trochę popularnych magazynów o nazwach będących angielskimi wyrazami np. http://Joy.pl czy http://Shape.pl. Są to często tytuły z zagranicznych rynków, więc zachowanie angielskiego tytułu jest tu logiczne, bardziej niż sztuczne przetłumaczenie nazw (Joy = Radość, a Shape = Forma). Nazwanie magazynu Kitchen zamiast Kuchnia mogłoby też być sprytnym wybiegiem dla kogoś, kto spróbowałby kupić kuchnia.pl, poznał cenę tej domeny i miał po tym parę bezsennych nocy. ;-) Moim zdaniem przy odpowiednim kliencie taka domena jak kitchen.pl powinna się sprzedać za średnie - wysokie x.xxx zł lub może nawet więcej, sam bym przynajmniej tanio nie sprzedał takiej domeny.

Edited by thomaso
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ktoś zna choć trochę angielski to doceni jej wartość.

 

LoL. Jeden z najgłupszych argumentów jaki kiedykolwiek przeczytałem w dziale wyceny i opinie. A jak ktoś zna chiński to doceni wartość domeny 廚房.pl.

 

Pozdrawiam!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

LoL. Jeden z najgłupszych argumentów jaki kiedykolwiek przeczytałem w dziale wyceny i opinie. A jak ktoś zna chiński to doceni wartość domeny 廚房.pl.

 

Pozdrawiam!

 

Porównujesz chiński do angielskiego ? to najgłupsze porównanie jakie przeczytałem w dziale wyceny i opinii.

 

Osoba, która nie wie co znaczy słowo kitchen, nie zainteresuje się tą nazwą, co innego osoba, która będzie wiedziała. To chyba logiczne.

I skończ te płaczki :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena bardzo dobra, a porównanie angielskiego do chińskiego nietrafne. Ile jest produktów na polskim rynku obrandowanych w ang. nazwy ? Co 3 ? Angielskie generyki w peelce są warte dużo i będą warte coraz więcej, bo mamy globalizacje, bo niemal każdy zna angielski z pokolenia postkomunistycznego, bo angielskie keywordy kojażą się wielu z jakością usług i produktów zachodu. Jak dla mnie przedział 8k-15 k.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo ładna domena, myślę, że jest szansa na wysokie x.xxx :)

 

 

Ja się skłaniam do opinii thomaso (wysokie x.xxx) a nawet powiedziałbym, że należy ją cenić na xx.xxx.

 

To ja pierwszy wyceniłem na wysokie x.xxx :( nikt nie traktuje poważnie moich wycen... :( rasizm! Tomek ma więcej postów :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

rasizm! Tomek ma więcej postów

 

Rasizm to by był jakby ktoś się uczepił, że masz avatar na czarnym tle, a ja mam na białym. Mój post pewnie bardziej się rzucił w oczy, bo się bardziej rozpisałem. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bdb domena. Jeżeli miałbym klienta chciałbym za domenę w okolicach 9k.

 

 

PP

 

Oczekiwania to jedno a finalizacja drugie...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×