Jump to content
Sign in to follow this  
krzysiekmat

Autosurfon Polski surf zarabiaj lub promuj stronę

Recommended Posts

banner.png
http://autosurfon.pl/?ref=219

doskonałe narzędzie dzięki któremu w łatwy sposób możesz:
promować swoje strony, profile w portalach społecznościowych i YouTube
reklamować strony dzięki systemowi wyświetleń banerów
zwiększyć oglądalność stron i polubień Facebook
podnieść pozycję swojej strony w wyszukiwarkach
siedzieć przy komuterze i dodatkowo zarabiać


Co nas wyróżnia?
Otrzymujesz 20% punktów od każdego poleconego który do nas dołączy dzięki Tobie!
Zbierasz punkty które możesz wymienić na gotówkę, wypłaty już od 5 PLN!
Wypłaty w terminie do 3 dni roboczych znajdą się na Twoim koncie PayPal (inne po kontakcie z nami)
Na start +500pkt oraz 2 PLN na konto w systemie!
Za rejestrację na start 0,20 PLN na PayPal!
Działamy zgodnie z regulaminem Facebook oraz Twitter
Jesteśmy legalnie działającą i zarejestrowaną firmą!
http://autosurfon.pl/?ref=219
banner.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

w dobie dzisiejszego pozycjonowania takie systemy mogą być jedynie gwoździem do trumny ( czyt. filtru w googlu ) :) i później się trzeba z męczyć aby wyjść z niego w firmie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

w dobie dzisiejszego pozycjonowania takie systemy mogą być jedynie gwoździem do trumny ( czyt. filtru w googlu ) :) i później się trzeba z męczyć aby wyjść z niego w firmie :)

:) ... Ta ... filtr za boty na stronie :) . Ale pozytywnego wpływu na pozycjonowanie to nie ma bo współczynnik odrzuceń z takiego ruchu zazwyczaj sięga 100 % więc i pozycje w google spadają - mozna za to podbić skutecznie Alexa rank a niektórym bardzo na tym zaleźy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) ... Ta ... filtr za boty na stronie :) . Ale pozytywnego wpływu na pozycjonowanie to nie ma bo współczynnik odrzuceń z takiego ruchu zazwyczaj sięga 100 % więc i pozycje w google spadają - mozna za to podbić skutecznie Alexa rank a niektórym bardzo na tym zaleźy.

 

Filtr za boty na stronie może i nie, ale ban na Adsense bardzo możliwy. Nikt poważny w autosurfy się nie bawi, są w gruncie rzeczy bezużyteczne.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited) · Hidden by apze, December 9, 2014 - No reason given
Hidden by apze, December 9, 2014 - No reason given

Kolego nie wiem ile zarobiłeś ale ja 2 złote w 2 tygodnie. Są to śmieszne pieniądze.

 

Mam stronę na której zarabiam na początku 0,5$ dziennie czyli ponad 1,50 zł na oglądaniu reklam. Z każdym tygodniem dostaję reklamy o większej wartości. Jeśli chcesz możesz się zapisać to nic nie kosztuje. Poświęcasz jedynie 15 - 30 minut dziennie. Im dłużej jesteś w programie tym większe są stawki za oglądanie reklam. Aby założyć konto wystarczy podać login, hasło, email (potrzebny do aktywacji konta), płeć, datę urodzenia (potrzebna w razie odzyskiwania hasła).
Link do rejestracji: TUTAJ
Dla zarejestrowanych przesyłam darmową instrukcję. Aby ją otrzymać wyślij email na adres pvrpl@o2.pl w temacie wpisując instrukcja a w treści swój login. Instrukcję dostaniesz w ciągu 24 godzin roboczych.
Edited by Kamil Majek

Share this post


Link to post
Guest Anubis
Posted · Hidden by apze, December 9, 2014 - No reason given
Hidden by apze, December 9, 2014 - No reason given

 

Kolego nie wiem ile zarobiłeś ale ja 2 złote w 2 tygodnie. Są to śmieszne pieniądze.

 

Mam stronę na której zarabiam na początku 0,5$ dziennie czyli ponad 1,50 zł na oglądaniu reklam. Z każdym tygodniem dostaję reklamy o większej wartości. Jeśli chcesz możesz się zapisać to nic nie kosztuje. Poświęcasz jedynie 15 - 30 minut dziennie. Im dłużej jesteś w programie tym większe są stawki za oglądanie reklam. Aby założyć konto wystarczy podać login, hasło, email (potrzebny do aktywacji konta), płeć, datę urodzenia (potrzebna w razie odzyskiwania hasła).
Link do rejestracji: TUTAJ
Dla zarejestrowanych przesyłam darmową instrukcję. Aby ją otrzymać wyślij email na adres pvrpl@o2.pl w temacie wpisując instrukcja a w treści swój login. Instrukcję dostaniesz w ciągu 24 godzin roboczych.

 

Finezja! :wub:

  • Like 1

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×