Jump to content
Sign in to follow this  
netstel

rekomendacje.pl

Recommended Posts

Prawie jak ( pochlebne ) opinie tylko znacznie rzadziej wyszukiwane i podobnie jak referencje.

Może to być jej plusem przy promowaniu i pozycjonowaniu strony bo to słowo ma mniejszą konkurencję.

Można zbierać poważne rekomendacje ale równie dobrze można świadczyć innym usługi ich przygotowywania, chociażby w gotowych szablonach bo wiele osób ma problem z pisaniem referencji.

Podobnie jak to jest w przemówienia.pl

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki. Bardziej myślałem o rekomendacjach giełdowych np. dla jakiegoś domu maklerskiego ?

Edited by netstel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki. Bardziej myślałem o rekomendacjach giełdowych np. dla jakiegoś domu maklerskiego ?

 

Zdecydowanie ten kierunek. Domena bardzo dobra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena dobra ale zarazem dosyć trudna do wykorzystania przez kogoś kto nie ma fachowej wiedzy i wiarygodnych narzędzi.

Rekomendacji giełdowych bez współpracy z kimś wyjątkowo dobrym i rzetelnym we finansach, raczej bym się nie podjął bo to spora odpowiedzialność i ryzyko.

Nawet rekomendacje filmów żeby były poważnie traktowane i aktualizowane, wymagają współpracy z dobrym krytykiem.

Inną sprawą jest umiejętność zarobienia na takim pomyśle.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możliwe, że domena do wąskiego tematycznie zagospodarowania. I raczej tylko jak wspomniano wcześniej dla kogoś posiadającego wiedzę i narzędzia.

Ale wtedy domena idealna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że domena bardzo dobra.

 

*rekomendowane.pl

*rekomendujemy.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje zainteresowanie tematyką domen zaczęło się w momencie, gdy kilka lat temu z pewnego powodu chciałem kupić domenę zpolecenia.pl (i wydawało mi się wtedy, że spokojnie sobie ją zarejestruję z puli wolnych), potem w ciągu kilku dni trafiłem na to forum (bo domena była oczywiście zajęta, a ja szukałem szerszych informacji w internecie na ten temat).

 

Rekomendacje.pl mi się podoba (nie zachwyca mnie na maksa, ale się podoba), nie sprzedawałbym poniżej 5k PLN.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje zainteresowanie tematyką domen zaczęło się w momencie, gdy kilka lat temu z pewnego powodu chciałem kupić domenę zpolecenia.pl (i wydawało mi się wtedy, że spokojnie sobie ją zarejestruję z puli wolnych), potem w ciągu kilku dni trafiłem na to forum (bo domena była oczywiście zajęta, a ja szukałem szerszych informacji w internecie na ten temat).

 

Jaki to ma związek z wyceną domeny rekomendacje.pl?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja mam trochę o tym inne zdanie... rekomendacji (tych dot. spółek) nie może sobie wydawać byle kto (nawet z ogromną wiedzą w temacie), jest to określone ustawą i wątpię aby poszczególne domy maklerskie były zainteresowane tak ogólną domeną...

 

ale domena ładna!

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja mam trochę o tym inne zdanie... rekomendacji (tych dot. spółek) nie może sobie wydawać byle kto (nawet z ogromną wiedzą w temacie), jest to określone ustawą i wątpię aby poszczególne domy maklerskie były zainteresowane tak ogólną domeną...

 

ale domena ładna!

 

Zawód maklera zostanie lada chwila uwolniony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok tylko, że maklerzy są raczej na końcu tego łańcuszka: Rekomendacje giełdowe mogą być wydawane przez:


  • biura maklerskie,
  • firmy rekomendujące,
  • instytucje kredytowe,
  • osoby prywatne będące zatrudnione na stanowiskach analityków rynkowych w wyżej wymienionych instytucjach,
  • inne jednostki posiadające informacje dotyczące działań inwestycyjnych i przekazujące je przez kanały dystrybucji rekomendacji do publicznej wiadomości inwestorów.
  • niezależnych analityków rynkowych,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawa domena, którą na wiele sposobów można wykorzystać, rekomendacje ? a choćby lekarzy :P, ofert bankowych, ofert biur turystycznych itd, i oczywiście to co powyżej userzy napisali.Wahlarz możliwości jest ogromny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serwisy poświęcone szeroko pojętej pracy też mogą się nią zainteresować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×