Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/02/19 in all areas

 1. 2 points
  Wyszukiwanie domen na glownej stronie AM w poprzedniej wersji podawalo wyniki domen wolnych do rejestracji oraz dostepnych na gieldzie. Teraz sa tylko wolne do rejestracji a wystawione na gieldzie pokazywane sa jako niedostepne co moim zdaniem jest duza strata dla sprzedajacych!
 2. 2 points
  Źle to ująłem, wszystko odbywa się w jednej zakładce, ale za każdą operacją otwiera się nowa strona. Wcześniej była lista negocjacji klikałem plusik i rozsuwały mi się opcje przy danej domenie cały czas widząc listę negocjacji, składałem kontrofertę, czy odrzucałem domena znikała z listy i tak dalej. Tak samo gruba zabawa przy prostym odnowieniu domeny, które we wcześniejszej wersji serwisu trwało 2 sekundy, polegało na jednym kliknięciu ikonki odnowienia przy danej domenie i wszystko działo się w tle, a ja dalej pracowałem sobie z listą domen. Obecnie zostało to rozbudowane do poważnej operacji, niczym operacje hurtowe we wcześniejszej wersji, mianowicie... Klikam "odnów", dopiero rozwija się lista opcji, klikam "odnów domenę" i tracę listę domen z oczu, bo przenosi mnie na nową stronę "Odnowienie domen", klikam button "odnów domeny", wyskakuje okienko "Potwierdź wykonanie operacji", klikam zamów za XXzł" przenosi mnie na nową stronę "Wynik wykonania operacji" i dopiero klikam wróć do poprzedniej strony i po PRZEMULENIU pokazuje mi się ponownie lista domen... Podsumowując całość zajmuje teraz 30 sekund + 10 sekund na ponowne przemulenie listy + 10 sekund na ponowne odnalezienie się na tej liście i w efekcie mamy prawie minutę straty czasu na odnowienie domeny, gdzie w poprzedniej wersji serwisu trwało to 2 sekundy... I tak jest obecnie praktycznie z każdą prostą operacją na domenie, którą w starej wersji wykonywało się w 2 sekundy jednym kliknięciem. Jaki jest sens i cel takiego rozbudowania prostych operacji poza stratą czasu użytkowników i niepotrzebnym obciążaniem serwera? EDIT: Mnie osobiście to najbardziej doprowadza do szału w nowej wersji
 3. 1 point
 4. 1 point
  laptopy.com.pl - oferta sprzedaży domeny Cena: 100.00 PLN Złóż ofertę kupna · Usuń z obserwowanych Takiego newslettera dzisiaj dostałem, ale spóźniłem się i ktoś kupił niezłą domenę za ... darmo.
 5. 1 point
  Czy kwestia obserwowania domen/aukcji/sprzedających może też być pod to podciągnięta? Czyli tak jak jest teraz, z tym że klikając przycisk "Obserwuj tę aukcję", zmienia się on na "Przestań obserwować tę aukcję" - bez przechodzenia do nowej strony.
 6. 1 point
  Poprzednia wersja byla zupelnie inaczej zbudowana, to nie zmienia faktu ze juz kilka osob wspominalo o zbyt "dlugim" procesie klikania odnawiania domeny/szybkiego doladowania/podgladu salda - to mamy na liscie zadan do realizacji
 7. 1 point
  Nie no to już jest przesada. Nie otrzymałem wczoraj żadnego maila o zbliżającym się terminie płatności, a myślałem, że płatność za domeny ma termin do 2 kwietnia, a konkretnie za 1 przechwyconą. Dzisiaj wstaje, wchodzę na maila, a tu informacja, że moje konto jest zablokowane i mam teraz płacić 246 PLN brutto No to niezle, widać na co nastawia się obecny Aftermarket i czemu ma to służyć, ciągnięcie kasy od domainerów co zapomnieli opłacić przechwyconej domeny za 30-50 PLN. To niech teraz bulą. Przecież i tak świeże osoby, które dla zabawy ładują w aukcjach po 10 kafli lub klikają cały dzień kup teraz - nie opłacą tej kary, bo i po co?? Opłacić ją będzie musiała osoba, która ma inne domeny na koncie. Teraz już bez znaczenia na nowym AM - czy jesteś z nimi kilka lat, a czy wczoraj zarejestrowałeś konto. Czy naklikałeś sprzedaży za 50k, a czy nie opłacileś transakcji za 50 PLN. Teraz po blokadzie konta nic już nie można zrobić. W sobotę połowa moich domen nie była na giełdzie i była jakby "wygasła", potencjalni kupcy nie mogli się skontaktować, dzisiaj nic nie zrobię, bo jest blokada konta. Wiecie co? Ja już mam dosyć i wolę nie wiedzieć co będzie jutro na nowym AM. Może jednak w końcu przekonam się do Premium.pl.
 8. 1 point
  Dostałem już ofertę kupna w nowym serwisie i mam jedną ważną uwagę. Dlaczego zniknęła dość ważna informacja w e-mailu o nr ip kupującego, która mogła świadczyć choćby o tym, czy to kupujący z PL, czy zagraniczny? Druga sprawa w panelu ofert drażni mnie, że każde działanie otwiera mi nowe okno... Nie wiem, ale jakoś bardziej pasowało mi rozwiązanie ze starej wersji, gdzie wszystko, każda operacja działa się w jednym oknie, tylko opcję się rozsuwały czy jak to nazwać... Jednak cały nowy system oparty jest o nowe okienka i zapewne nie ma szans na takie zmiany?
 9. 1 point
  Propozycje/sugestie to cos innego niz testy. Teraz propozycji jest najwiecej - bo wszyscy sa zaciekawieni/sprawdzaja - za jakis czas jak kurz opadnie i te najwieksze bolaczki znikna, malo komu bedzie sie chcialo napisac - we wczesniejszym serwisie zmiany byly bardzo trudne lub wrecz niemozliwe. Pisalem i sie powtorze, nowy serwis zostal zbudowany calkowicie od zera - to nie jest tak ze to "nakladka" na stara baze danych :-) Teraz mamy serwis, ktory w bardzo prosty i szybki sposob mozna dostosowywac pod rozne sytuacje/propozycje itd. Bledy zawsze towarzysza takim rozbudowanym projektom - niestety - mimo naprawde nastu miesiecy testow. Oczywiscie nie chowamy glowy w piasek i nad wszystkim pracujemy - analizujemy/poprawiamy/wprowadzamy. To co widac od strony uzytkownika to jedno Za "plecami" stoja setki skryptów, które nie tylko dbają o poprawne działanie core systemu AM ale przede wszystkim o bezpieczenstwo, rozne serwery, bazy danych, backupy, integralnosc, rownolegle dzialanie itd itd.
 10. 1 point
  W moim przypadku, zmiany wprowadzone strasznie wydłużyły mi pracę: 1. To normalne że jestem wylogowywany co kilka godzin ? W starym AM była możliwość pamiętania nawet na 12 dni... 2. To klikanie w captcha obrazki przy sprawdzaniu whois to jakaś kpina. To ma tak być czy to jakiś błąd ? Są jakieś dziennie limity sprawdzania whois bo już po kilkudziesięciu , pokazują się obrazki do przeklikania, które z resztą nawet jak sie dobrze kliknie to czasem nie wystarczy i pojawiają się nowe... i dawaj od nowa MASAKRA W starym AM limit to było sprawdzenie kilkuset domen... Powyższe niesamowicie spowalniają prace a miało być lepiej , szybciej i piękniej...
 11. 1 point
  Po wpisaniu konkretnej domeny powinna pojawiać się ona pierwsza na liście domen dostępnych do kupienia na giełdzie domen.
 12. 1 point
  Funkcja zostala wylaczona - wszystkie oferty pokazuja juz nazwy domen bez jakichkolwiek zmian
 13. 1 point
  Jeszcze jedno Ceny dzierżaw moich domen są wzięte z kosmosu .... na chwilę obecną jest to praktycznie czterokrotność Kup Teraz... Jak można ustawić % samej dzierżawy , jakiś schemat czy coś ?
×