Jump to content
przemowild

planeta.pl

Recommended Posts

planeta.pl

 

Jeszcze ciepła. Wpadła dzisiaj z opcji. Ledwie zdążyłem wspomnieć o niej na forum i posypały się oferty, w tym jedna na 10k.

 

Domena z tego co widzę przekierowywała przez ostatnie kilka lat na Planeta.fm więc prawdopodobnie należała do Radia Zet. Kolega z forum wspomniał o sieci sklepów alkoholowych Planeta w Krakowie, która mogłaby być potencjalnie zainteresowana.

 

Ile ta domena jest warta waszym zdaniem i jakiego klienta byście dla niej widzieli?

 

Dzięki z góry za komentarze.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

ważna 24h ;-), pamietaj ze ludzie dostaja maile z AM o nowych ofertach obserowowanych uzytkowników ;-)

Edited by Sodeko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy widzisz inne zastosowanie oprócz wspomnianych wyżej interesantów?
Jeżeli nie to zapewne znasz odpowiedź :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy widzisz inne zastosowanie oprócz wspomnianych wyżej interesantów?

Jeżeli nie to zapewne znasz odpowiedź :)

 

od 10 lat nie mieszkam w kraju więc nie mam takiego rozeznania rynkowego jak Wy. Dziś rano nawet nie wiedziałem o istnieniu radia planeta.fm ani o planecie "alkoholowej" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się kojarzy tylko z francuskim kanałem telewizyjnym Planete, co nie znaczy że domena nie jest bardzo ładna i gdyby była moja, to najchętniej bym jej nie sprzedawał. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

planeta.pl

 

Jeszcze ciepła. Wpadła dzisiaj z opcji. Ledwie zdążyłem wspomnieć o niej na forum i posypały się oferty, w tym jedna na 10k.

 

Domena z tego co widzę przekierowywała przez ostatnie kilka lat na Planeta.fm więc prawdopodobnie należała do Radia Zet. Kolega z forum wspomniał o sieci sklepów alkoholowych Planeta w Krakowie, która mogłaby być potencjalnie zainteresowana.

 

Ile ta domena jest warta waszym zdaniem i jakiego klienta byście dla niej widzieli?

 

Dzięki z góry za komentarze.

 

Za 10 k sprzedałbym bez mrugnięcia okiem...Domena i owszem bardzo ładna ale jakby mało komercyjna...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masa coś "pisał" w książce o dyskotece Planeta, także sprzedawaj póki możesz bo jak się zgłosi po domenę, to będziemy o Tobie czytać w następnej serii ;)

 

Tak na poważnie to bardzo ładna nazwa, od 5k w górę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena ładna, ale nie widzę dla niej specjalnego zastosowania - może jakiś serwis o ekologii. Sądząc po stronie tej sieci sklepów z Krakowa, to nie inwestują w internet. Za 10k sprzedawałbym z pocałowaniem w rączkę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena ładna, ale nie widzę dla niej specjalnego zastosowania ...

 

biuro podróży, centrum handlowe, centrum rozrywki itd...

 

Według mnie bardzo chwytliwa nazwa i chyba nie był bym zadowolony z tych 10k.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajna domena. Generyk w sumie, dodatkowo "brandowata". Jakbym ją miał to bym nie sprzedał nigdy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdybym nie potrzebował nagłej gotówki to raczej na Twoim miejscu bym ją troszkę potrzymał. Zabaco dobrze wymienił potencjalne podmioty mogące w przyszłości być zainteresowane - teoretycznie jest ich sporo, hotele, restauracje, galerie itd... Z drugiej strony patrząc, stopa zwrotu jest bardzo duża, można zainwestować w kolejne opcje :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdybym nie potrzebował nagłej gotówki to raczej na Twoim miejscu bym ją troszkę potrzymał. Zabaco dobrze wymienił potencjalne podmioty mogące w przyszłości być zainteresowane - teoretycznie jest ich sporo, hotele, restauracje, galerie itd... Z drugiej strony patrząc, stopa zwrotu jest bardzo duża, można zainwestować w kolejne opcje :)

 

Lub w bardziej komercyjne domeny...bo nadchodzi dobry czas na zakupy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×