Jump to content
Tobi

Zrealizowane opcje

Recommended Posts

https://www.facebook.com/szybkagotowka/

 

Cytat z ich FP:

 

 

Drogi kliencie!

Uprzejmie informujemy, że na głównej stronie Szybka Gotówka Sp. z o.o. prowadzone są prace techniczne związane z optymalizacją naszego serwisu. Na chwilę obecną nasz serwis jest dostępny pod nowym, łatwiejszym do zapamiętania adresem

www.sgotowka.pl

Informujemy, że kontakt pod numerem telefonicznym pozostał bez zmian. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Biuro Obsługi Klienta

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 19:00
Sobota - Niedziela 09:00 - 17:00

tel: +48 22 873 80 73
tel: +48 22 873 80 83

W przypadku kontaktu drogą mailową prosimy o kontakt pod adresem

info@sgotowka.pl

Z poważaniem,
Szybka Gotówka Sp. z o.o.

 

Od paru dni obserwowałem jak wygasała po rozwiązaniu umowy.

 

Nowy, łatwiejszy do zapamiętania adres sgotowka.pl dobre :)

Edited by heden.pl
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak widzialem historie i pozycje w top10 - z ciekawosci (choc wiem ze to nie ten dzial) na ile wyceniacie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak widzialem historie i pozycje w top10 - z ciekawosci (choc wiem ze to nie ten dzial) na ile wyceniacie ?

 

Ja bym kupił za 10k :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh po czekać na oferty i negocjować ? Podaj numer konta z dopiskiem spłata pożyczki i duzo lepiej ma tym wyjdziesz :P

Na takim czekaniu można czasem dużo stracić, wg mnie teraz jest ten moment kiedy można uzyskać najwyższą cenę, jeżeli nie dojdzie do szybkiej sprzedaży to będzie szybki rebranding.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

masakrycznie dlugo ustawia sie to premium - oferta sprzedazy jest, dnsy niby sa a ciagle jest komunikat ze zaparkowana jest (to gdzies ustawic jakos mozna czy trzeba sie doczekac zmiany?)

Edited by mag

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko wyczyscilem i niestety pod samym adresem nadal informacja o parkingu - Ty po wpisaniu adresu www w przegladarke widzisz oferte cenowa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko wyczyscilem i niestety pod samym adresem nadal informacja o parkingu - Ty po wpisaniu adresu www w przegladarke widzisz oferte cenowa?

Widać tylko dns-info premium.

Jaka jest Twoja oferta cenowa za szybkagotowka*pl ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Status: filed
Application date: 2015-06-17

Trade mark type: Word, Figurative

 

edit:

Current trade mark status: Application published

Status date: 2015-09-28

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Status: filed
Application date 2015-06-17

Trade mark type: Word, Figurative

Dzięki. Pozostaje w takim razie tylko kwestia ilości i stabilności ruchu. Nawet na parkingach ta tematyka w chwili obecnej generuje RPM pomiędzy 700 - 1000 USD.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znak slowno graficzny na Szybka gotowka - wiec na nic sie przyda

 

Dlatego bierz co dają najwięcej i zmykaj :P

 

Jak to mawiał mój dziadek: szybki pieniądz, dobry pieniądz :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tzn zastrzezenie na nic sie nie zda - jakby byl tylko slowny to co innego - jedynie nie moge umiescic na stronie ich loga.

Inaczej jakby to tak dzialalo to wszystkie strony konkurencyjne nie moglyby uzywac slow "szybka gotowka" i automatycznie mieliby wszystkie domeny we wszystkich rozszerzeniach.

Podumowujac domena w pelni bezpieczna :)

Ale ze wzgledu na wysoka pozycje Top10 na szybka gotowka na pewno warto zadzialac szybko albo sprzedaz albo serwis, w 3 opcji parking

Edited by mag

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tzn zastrzezenie na nic sie nie zda - jakby byl tylko slowny to co innego - jedynie nie moge umiescic na stronie ich loga.

Inaczej jakby to tak dzialalo to wszystkie strony konkurencyjne nie moglyby uzywac slow "szybka gotowka" i automatycznie mieliby wszystkie domeny we wszystkich rozszerzeniach.

Podumowujac domena w pelni bezpieczna :)

Ale ze wzgledu na wysoka pozycje Top10 na szybka gotowka na pewno warto zadzialac szybko albo sprzedaz albo serwis, w 3 opcji parking

 

Tak, pisałem ironicznie trochę bo napisałeś to wcześniej tak jakby domena na nic się nie przydała :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nie czasem nazwa.pl? Oni mają od 2014 w nazwie tą "łatwiejszą w zapamiętaniu" sgotowka.pl :P

 

edit: z drugiej strony wersje idn mają w AM więc chyba faktycznie mieli obydwie w AM..

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

myslicie ze to blad/zaniedbanie rejestratora bylo?

 

Trudno wyrokować nie znając szczegółów. Z obserwacji wiem, że zagraniczni rejestratorzy nie mają "normalnych" procedur wygasania domen .pl, tylko w przypadku nieopłacenia przedłużenia dzień-dwa przed wygaśnięciem je kasują (w tym przypadku domena wygasała 27.01, a została skasowana 25.01). Nie znam regulaminu tego rejestratora, ale jeśli wg regulaminu abonent miał na opłacenie przedłużenia czas np. do 20.01, to trudno uznać że rejestrator popełnił błąd lub dopuścił się zaniedbania. Jest to na pewno inny przypadek niż znany przykład skasowania domeny samochód.pl z eurodns, która to została skasowana miesiąc przed terminem opłacenia, prawdopodobnie w wyniku błędu programisty (w niektórych językach skryptowych/programowania bardzo łatwo walnąć byka w dacie bo np. październik ma numer 9 a nie 10, więc programista mógł np. 29 września puścić pętlę kasowania wszystkich domen wygasających 30.09 czyli 31 października ;-).

Edited by pb
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×