Jump to content
DD

Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

Recommended Posts

ABAK.pl - 1601 PLN

 

Uczestniczyłem w tej aukcji, ale nie odważyłem się złożyć oferty. Trochę obawiam się sytuacji, w których potencjalny KK bierze udział w licytacji, po czym zatrzymuje się na pewnym pułapie, a cena jest dalej windowana przez domainerów. Mimo wszystko życzę nabywcy jak najlepszej sprzedaży.

Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uczestniczyłem w tej aukcji, ale nie odważyłem się złożyć oferty. Trochę obawiam się sytuacji, w których potencjalny KK bierze udział w licytacji, po czym zatrzymuje się na pewnym pułapie, a cena jest dalej windowana przez domainerów. Mimo wszystko życzę nabywcy jak najlepszej sprzedaży.

tez obserwowałem ale 1,6k to juz troche sporo jak za taka domene w D2D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja przynajmniej dzięki temu zobaczyłem, że wygląd wyszukiwarki w bazie danych UPRP, nieco się zmienił ;)

11wyszukiwarka_uprp.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam bym tego nie szukał w UPRP, chyba że w pełnej frazie (tj. abak.pl):

http://encyklopedia.pwn.pl/haslo/3864989/abak.html

 

Idealna pod sprzedaż pokrytych kurzem desek. ;-)

 

BTW ciekawe że w krótkim odstępie czasu spadły zarówno abak.pl jak i abakus.pl. Być może to znak, że polska księgowość wkracza w erę komputerową. ;-)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idealna pod sprzedaż pokrytych kurzem desek. ;-)

 

BTW ciekawe że w krótkim odstępie czasu spadły zarówno abak.pl jak i abakus.pl. Być może to znak, że polska księgowość wkracza w erę komputerową. ;-)

Po sprawdzeniu co to "abak" ciągle i wszędzie mam teraz reklamy abak.com.pl

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Po sprawdzeniu co to "abak" ciągle i wszędzie mam teraz reklamy abak.com.pl

 

Ja się boję lodówkę otwierać :mellow: Najgorsze, jak za jakiś czas, będzie analogiczna sytuacja, pójdziesz do warzywniaka na osiedlu, a sprzedawczyni się Ciebie zapyta czy nie potrzebujesz może dodatkowej usługi księgowej :ph34r:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

zapomniałem a nie dostałem maila o przebiciu oferty. w tym przypadku nie stracił prywatny sprzedający tylko sama giełda. tak czy siak zawsze uważałem, ze błędy/opóźnienia w powiadomieniach to rzecz karygodna.

 

ps. ciekawostka jest taka, że domena spadła raptem 1.5 roku po jej zakupie za całkiem przyzwoitą kwotę. niezbadane są ścieżki kupujących ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo, bardzo tanio.

 

Dokładnie. Obserwowałem wiele aukcji tego sprzedawcy i nie wiem jak mogłem tę przeoczyć - MEGA okazja :(

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×