Jump to content
DD

Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

Recommended Posts

Moim zdaniem przepłacona i to sporo...

:)

 

domena nie wydaje mi się taka super, jak możnaby sądzić po cenie, którą osiągnęła licytacja <_<.

 

Skąd w Was taka troska o czyjeś transakcje. Ktoś chciał kupił, stać go było więc zrealizował zakupy. Finito.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wycena nieruchomości, numizmatów itp :) ładna domena gdyby nie emisje nowych monet to bym się skusił :(

Zaspałem na aukcji bo mialem spotkanie , cena wg mnie lepsza dla kupującego niz sprzedajacego . Domena fajna i zaluje ze nie mialem okazji licytować.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaspałem na aukcji bo mialem spotkanie , cena wg mnie lepsza dla kupującego niz sprzedajacego . Domena fajna i zaluje ze nie mialem okazji licytować.

To ta aukcja trwała sekundę ?

Nie wiedziałem...

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ta aukcja trwała sekundę ?

Nie wiedziałem...

;)

Co sugerujesz ? Licytuje przewaznie ostatniego dnia widzac jaka jest cena i podejmuje decyzje , mialem w obserwowanych ale sie zagapilem, nie odczytalem maila o konczacej sie aukcji , niniejszym skladam oferte do nowego wlasciciela 9,000zł jezeli bedzie zainteresowany prosze o PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co sugerujesz ? Licytuje przewaznie ostatniego dnia widzac jaka jest cena i podejmuje decyzje , mialem w obserwowanych ale sie zagapilem, nie odczytalem maila o konczacej sie aukcji , niniejszym skladam oferte do nowego wlasciciela 9,000zł jezeli bedzie zainteresowany prosze o PW.

A nie lepiej za parę dni samemu do Niego napisać....

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×