Jump to content
DD

Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

Recommended Posts

Moim zdaniem kwota bardzo dobra dla sprzedajacego. Tego terminu uzywaja obecnie chyba glownie starsze panie pamietajace czasy mlodosci Jane Fondy lub prowincjonalne fitness cluby (no offence !).

 

NIe mogę się z tym zgodzić. Aerobik to bardzo popularne słowo. Co prawda kluby wolą nazywać się "fitness club", ale w ofercie mają m. in. ... właśnie aerobik.

Cena za domenę, jeśli to KK, to tanio jak barszcz.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ksztalcenie.pl + kształcenie.pl 625 PLN


Gratulacje dla kupującego.

Korzystając z okazji - dziękuję za gratulacje :)
  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

UHT.pl - 650 PLN

 

 

Blonnik.pl + błonnik mi się przypomniał....

zawartość błonnika w sensie zdrowotnym, a przez to i marketingowym jest in plus dla produktu, odwrotnie niż metoda UHT

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Pan_Grzegorz

Tak, wiem. Ale i tak więcej produktów sprzedaje się bez np zdrowego błonnika. Tak samo mleka uht wiecej niż świeżego.

Domena kupiona w dobrej cenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, wiem. Ale i tak więcej produktów sprzedaje się bez np zdrowego błonnika. Tak samo mleka uht wiecej niż świeżego.

Dokładnie, np. mleko poddane mikrofiltracji jest wybierane właśnie głównie z powodu zastosowanie takiej metody, która stanowi wartość odróżniającą dodaną, niemal cała reszta rynku to mleko UHT, a zatem nie ma sensu promować danego mleka UHT jako UHT skoro konkurencyjne produkty niczym się pod tym względem nie różnią, a sam standard UHT nie jest stosowany z uwagi na wysoką jakość smakową czy zdrowotną, a niskie koszty produkcji i dystrybucji. Takie jest moje zdanie

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×