Jump to content
DD

Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

Recommended Posts

 

Domena takie nie wiadomo co, czyli na jaki serwis miałaby się nadać. Chyba że jestem już zmęczony i moja inwencja twórcza poszła spać. Mnie pierwsze na myśl przychodzi jakiś portal ero.

 

 

KidProtect.pl - 1100 PLN

 

 

http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=1696644

 

Hm, nie wiadomo, czy gratulować czy nie. Domena na pewno wygeneruje jeszcze jakiś ruch, ale z drugiej strony sprawa ucichła a domena nie będzie kojarzona pozytywnie. Jak na ruch, to raczej przepłacona.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ANN.pl - 1100 PLN

Systematycznie ostatnio wszystkie transakcje wrzucasz z AM ale po co o tej domenie piszesz jako o sprzedanej na aukcji ?

Jako anntrakt pomiędzy jednym a drugim aktem przedstawienia ?

 

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Systematycznie ostatnio wszystkie transakcje wrzucasz z AM ale po co o tej domenie piszesz jako o sprzedanej na aukcji ?

Jako anntrakt pomiędzy jednym a drugim aktem przedstawienia ?

 

 

Ostatnią aukcję domeny internetowej ANN.pl wygrał użytkownik zarejestrowany w Aftermarket.pl w dniu 27.07.2014r., więc pomyślałem, że to właściwy KK... idąc takim tokiem rozumowania każdą transakcję/aukcję można osądzić, że nie jest transakcją prawdziwą...

 

Tutaj mamy przypadek szczególny.

 

W ogóle użytkownik forum rozpoczynający wątek domeny ANN.pl za takie "historyjki o sprzedażach" powinien dostać bana.

Edited by przemek30

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnią aukcję domeny internetowej ANN.pl wygrał użytkownik zarejestrowany w Aftermarket.pl w dniu 27.07.2014r., więc pomyślałem, że to właściwy KK...

Nie wiem czy to kwestia numerologii ale mnie taki argument zdecydowanie nie przekonuje ;)

W ogóle użytkownik forum rozpoczynający wątek domeny ANN.pl za takie "historyjki o sprzedażach" powinien dostać bana.

On już sam siebie "zbanował" ... Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

On już sam siebie "zbanował" ...

Fakt. Ale nie on jeden jest Vulkanem "pomysłowości"

Dla mnie grono jest większe.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fakt. Ale nie on jeden jest Vulkanem "pomysłowości"

Dla mnie grono jest większe.

 

A dla mnie większe od grona są pomarańcze ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

lubię ten wątek ostatnio. taka przypominajka zeby nie wystawiać aukcji skoro "najdrożej sprzedane" to w większości ponizej 1k ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

lubię ten wątek ostatnio. taka przypominajka zeby nie wystawiać aukcji skoro "najdrożej sprzedane" to w większości ponizej 1k ;)

Stąd zapewne tyle aukcji z minimalną...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×