Jump to content
TomNice

Club Internet Estate

Recommended Posts

Piątek lepszy ;-)

 

 

Tak, piątek lepszy - spotykamy się jutro o 20tej w Szynku.

Do zobaczenia w Krakowie :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak, piątek lepszy - spotykamy się jutro o 20tej w Szynku.

Do zobaczenia w Krakowie :lol:

 

Szkoda że taka zmiana dzień przed bo chętnie bym przyjechał do Krakowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krakowskie spotkanie szykuje się w najbliższy czwartek (19 lipca) tradycyjnie w Szynku na Kazimierzu.

Startujemy o 20-tej, pogoda zapowiada się do rana.

Zapraszam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Zapraszam w imieniu swoim i nie tylko na jutro (piątek ;) ), na godzinę 19.30 do pubu Szynk. Będą stali bywalcy + goście z drugiego krańca Polski ;)

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

goście z drugiego krańca Polski ;)

 

W zasadzie tylko ja doturlałem się z drugiego krańca Polski, dzięki wszystkim za spotkanie - było warto przyjechać. :) No i do następnego.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapraszam w imieniu swoim i nie tylko na jutro (piątek ;) ), na godzinę 19.30 do pubu Szynk. Będą stali bywalcy + goście z drugiego krańca Polski ;)

 

Myślę, że te komunikaty powinny pojawiać się minimum tydzień przed spotkaniem, a nie 24h ;/ - i nie chodzi tu o mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Myślę, że te komunikaty powinny pojawiać się minimum tydzień przed spotkaniem, a nie 24h ;/ - i nie chodzi tu o mnie.

 

Dobrze wiesz że przy tym spotkaniu było trochę zawiłości i problemów. Na przyszłość jednak postaramy się dawać na forum informację dużo wcześniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze wiesz że przy tym spotkaniu było trochę zawiłości i problemów. Na przyszłość jednak postaramy się dawać na forum informację dużo wcześniej.

 

... no właśnie ... Te daty, o których sie "mówiło" chyba były zbyt ruchome ... a z dnia na dziń, nie za bardzo ... I mi nie wyszło.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

... no właśnie ... Te daty, o których sie "mówiło" chyba były zbyt ruchome ... a z dnia na dziń, nie za bardzo ... I mi nie wyszło.

 

Jeszcze raz przepraszam za zaistniałą sytuację. Następnym razem lepiej dopilnuje pewnych spraw.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak w tym miesiącu?

 

Czy będzie za 4/5 dni, nie będzie, czy info będzie w ostatniej chwile :(?

 

Czy nie można wrócić do tego, że ustalić stały termin?

Np. pierwszy czwartek (albo piątek) po 15-tym.

 

Ja bardzo lubiłem (i nadal lubię) te spotkanie, ale muszę wiedzieć odpowiednie wcześniej - inaczej nie dam rady :(.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Spotkanie w ten piątek (23.11), tradycyjnie w lokalu Szynk. Godzina 20-21 (choć niektórzy będą zapewne wcześniej)

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spotkanie w ten piątek (23.11), tradycyjnie w lokalu Szynk. Godzina 20-21 (choć niektórzy będą zapewne wcześniej)

 

będę o 20-tej

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Szkoda, że nie w zeszły. ;)

 

Tylko narzekać umiesz :P

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie moja wina tylko babci, która ma poumawianych klientów na 2 tygodnie do przodu. Zresztą obiecałeś...

Jeszcze raz przepraszam za zaistniałą sytuację. Następnym razem lepiej dopilnuje pewnych spraw.

 

Dobrze wiesz że przy tym spotkaniu było trochę zawiłości i problemĂłw. Na przyszłość jednak postaramy się dawać na forum informację dużo wcześniej.

Edited by korneliusz.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onegdaj [postanowiłem promować ten archaizm ;)]

obiecałem Darkowi, nie tak dawno Anubisowi, że się zjawię.

Jednak informacja o dacie spotkania prawie w przeddzień spotkania, jest w moim przypadku nieskuteczna. :(

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×