Jump to content
TomNice

Club Internet Estate

Recommended Posts

by nie wyjść z wprawy po ostatnich imprezach,

w czwartek o 20-tej, w Krakowie, spotykamy się pod dobrą domeną Szynk.pl

 

Informacja dla tych którzy jeszcze nie byli - dlaczego warto:

Dobra domena, dobre jedzenie, dobre piwa, dobre towarzystwo ;)

 

Zapraszam

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale dlaczego w ten czwartek o 20.... kończą mi się wtedy 4 aukcje... wszyscy domainerzy pójdą na meeting i nikt nie kupi moich domen ;)

Edited by FreeS

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale dlaczego w ten czwartek o 20.... kończą mi się wtedy 4 aukcje... wszyscy domainerzy pójdą na meeting i nikt nie kupi moich domen :P

Licytacja online w szynku to norma, sprzedawca stawia piwa i jakoś idzie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Czy będzie problemem jeśli przyprowadzę kilka osób z ZeroPark? :>

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale dlaczego w ten czwartek o 20.... kończą mi się wtedy 4 aukcje... wszyscy domainerzy pójdą na meeting i nikt nie kupi moich domen :P

 

Spoko, po piwie w Szynku, licytujemy wysoko...za wysoko ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy będzie problemem jeśli przyprowadzę kilka osób z ZeroPark? :>

 

Spotkania są otwarte i nigdy nie było i nie ma problemu.

Zawsze mile widziane i przyjmowane są również towarzyszki.

Oczywiście zapraszaj ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

myślę że wpadnę :P

 

Aczkolwiek z licytowania w szynku nic nie będzie ponieważ aukcje się kończą jak wszyscy będą w drodze(20).. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W czwartki Wisła gra w Lidze Europejskiej. Tym razem mecz zaczyna się o godz. 19.00. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W czwartki Wisła gra w Lidze Europejskiej. Tym razem mecz zaczyna się o godz. 19.00. ;)

 

w Szynku jest TV dla kibiców a nasze spotkania nie kończą się jak mecz o 20:30 :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
W czwartki Wisła gra w Lidze Europejskiej. Tym razem mecz zaczyna się o godz. 19.00. ;)

Jeśli dobre pamiętam, pokazują tam mecze - co osobisty nie podoba mi się, ale akurat dla Ciebie może być powód, żeby się pojawić - co najmniej taki mam nadzieje :P

Edited by seomi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli dobre pamiętam, pokazują tam mecze - co osobisty nie podoba mi się, ale akurat dla Ciebie może być powód, żeby się pojawić - co najmniej taki mam nadzieje ;)

 

 

Naprawdę miałem nadzieję się pojawić, choć nie mam pewności czy w Szynku jest Polsat Sport HD [tylko na tym kanale będzie transmisja].

 

Zamierzałem jednak pójść na Stadion.

 

Poza tym, Kazimierz to "pasiaste" okolice a ja nie oglądam inaczej meczu jak krzycząc, klnąc i skacząc nawet przed telewizorem :P. Mógłbym do domu już nie dojechać po wyjściu z knajpy.

 

Wypada mi pewnie obiecać, że pojawię się w Szynku następnym możliwym razem"? :P. Ach te czwartki :P

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naprawdę miałem nadzieję się pojawić, choć nie mam pewności czy w Szynku jest Polsat Sport HD [tylko na tym kanale będzie transmisja].

 

Zamierzałem jednak pójść na Stadion.

 

Poza tym, Kazimierz to "pasiaste" okolice a ja nie oglądam inaczej meczu jak krzycząc, klnąc i skacząc nawet przed telewizorem :P. Mógłbym do domu już nie dojechać po wyjściu z knajpy.

 

Wypada mi pewnie obiecać, że pojawię się w Szynku następnym możliwym razem"? :P. Ach te czwartki ;)

 

Następnym razem, krakowskie spotkanie robimy w Wenecji :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak Was rozpoznać? Nikogo nie widziałem osobiscie, fajnie by było jakby mi ktoś obeznany zostawił nr tel na prv albo coś :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Jak Was rozpoznać? Nikogo nie widziałem osobiscie, fajnie by było jakby mi ktoś obeznany zostawił nr tel na prv albo coś ;)

 

Mnie akurat chyba łatwo rozpoznać :) Myślę że jak wpadniesz do Szynk'a po 20 to bezbłędnie wytypujesz domeniarski stolik :P Jakby co to wysłałem Ci numer telefonu na PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapraszam jutro tj 17 listopada o godzinie 20-tej.

Spotykamy się tradycyjnie w Szynku na Kazimierzu.

Do miłego, do jutra :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Tak źle jak dzisiaj to się dawno nie czułem i prawdopodobnie nie będę duszą towarzystwa. Mimo wszystko do zobaczenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Dzięki za spotkanie wszystkim :) Było krótko tym razem ale równie miło i na temat :)

 

Do następnego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×