Jump to content
TomNice

Club Internet Estate

Recommended Posts

dzieki za fajne spotkanie i gre :rolleyes:

 

 

hej, również wielkie dzięki,

wczoraj wyłanialiśmy reprezentację bilardową krakowskich domainerów.

Czekamy na wyzwania innych miast :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witojcie :)

Z przyczyn niezależnych i niezbyt ważnych inauguracja tegorocznych krakowskich spotkań odbędzie się w czwartek 28 stycznia 2010 roku w Pubie "Propaganda" ul. Miodowa 20 na Kazimierzu (dla zmotoryzowanych parking pod nosem).

Rezerwacje mamy od godziny 20:00, w piwnicach parkiet i muzykę, czyli będzie karnawałowo, proponuję przybyć z osobami towarzyszącymi :) Na górze cichsza muzyka sprzyjać będzie rozmowom i degustacjom trunków.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia

DL

Share this post


Link to post
Share on other sites
czemu taka zmiana ?

 

 

Czasem trzeba coś zmienić, spróbować :P

wydaje się że Vinyl ma lepszy klimat niż Tradycja, bliżej też centrum, dworca i łatwiej się ewentualnie przemieszczać - sprawdzimy dzisiaj :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czasem trzeba coś zmienić, spróbować :P

wydaje się że Vinyl ma lepszy klimat niż Tradycja, bliżej też centrum, dworca i łatwiej się ewentualnie przemieszczać - sprawdzimy dzisiaj :P

Z kobietami czy solo? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z kobietami czy solo? :P

 

 

Zuzka ma urodziny i zaprosiła trochę koleżanek z roku, więc można z kobietami lub próbować sił ze studentkami. Dowiedziałem się też, że w prezencie przyjmuje tylko domeny generyczne :P

 

Będzie też, kręcony film fabularny, niestety niskobudżetowy :P , więc chętni mogą się załapać na drugoplanowe role. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
A nie wiecie, czy bedzie tam mozna ogladac mecz w reczna? :angry:

 

 

Można, ale wynik tego meczu był łatwy do przewidzenia, więc przegadaliśmy o domenach cały wieczór.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Można, ale wynik tego meczu był łatwy do przewidzenia, więc przegadaliśmy o domenach cały wieczór.

i kubki też były :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już w najbliższy czwartek 18.02.2010 w krakowskim Vinylu o 19-tej - SPOTKANKO! ;)

Kto jeszcze nie był w nowym miejscu, przypominam, że wejście znajduje się od ulicy Batorego 1,

parking w podwórzu pod samymi drzwiami klubu. Schodami w dół i w lewo, za żelazną bramą, prosto , potem w prawo i przed barem w prawo - nasza piwnica.

Zapraszam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
... wejście znajduje się od ulicy Batorego 1 (..) Schodami w dół i w lewo, za żelazną bramą, prosto , potem w prawo i przed barem w prawo - nasza piwnica.

Bez gastronawigatora lepiej się nie wybierać ;)

A powrót to już tylko z psem przewodnikiem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bez gastronawigatora lepiej się nie wybierać ;)

A powrót to już tylko z psem przewodnikiem ;)

 

A kto obiecywał, że ma być łatwo? przecież bycie domainerem to... t(f)ajna sprawa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Już w najbliższy czwartek 18.02.2010 w krakowskim Vinylu o 19-tej - SPOTKANKO! :)

Kto jeszcze nie był w nowym miejscu, przypominam, że wejście znajduje się od ulicy Batorego 1,

parking w podwórzu pod samymi drzwiami klubu. Schodami w dół i w lewo, za żelazną bramą, prosto , potem w prawo i przed barem w prawo - nasza piwnica.

Zapraszam :blink:

ostatnio trafiłem bez problemu ale po takim opisie mam obawy czy teraz znajdę drogę :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zdążyłem powiedzieć, żebyście wychylili za zdrowie "tatusia" i jego ukochanej "córeczki" ;)

a następnym razem mam nadzieję, że już w końcu uda mi się przyjść [zwłaszcza, że to już nie wtorki] i wypiję Wasze ...

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie zdążyłem powiedzieć, żebyście wychylili za zdrowie "tatusia" i jego ukochanej "córeczki" ;)

a następnym razem mam nadzieję, że już w końcu uda mi się przyjść [zwłaszcza, że to już nie wtorki] i wypiję Wasze ...

 

 

...faktycznie za późno, więc za miesiąc wypijemy hurtem :P .

 

Za miesiąc też 18-tego, też o 19-tej - już teraz zapraszam

Share this post


Link to post
Share on other sites

miesiąc minął szybko :)

pewnie większość pamięta, ale dla tych co jeszcze nie mają nawyku przypominam i zapraszam na spotkanie

jutro tj 18 marca 2010 Vinyl Club od godziny 19-tej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Tym razem również się załapię :lol: Do zobaczenia!

 

Edit: Coś mi się pomyliło, myślałem, że to dopiero jutro. Nie wiem, czy dzisiaj mi się uda.

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×