Jump to content
Kangur

Nigdy bym się nie spodziewał

Recommended Posts

tak i przy okazji dzieci zakosiły grafikę z temlapte monster, która oryginalnie jest animacją flash - wartość około 80$

Drogi Milicjancie (tak podpisała się osoba stąd, która mi wysłała maila),

 

Rozumiem, że nigdy w życiu niczego legalnie nie kupiłeś i wszystko masz kradzione. Stąd pewnie pierwsze skojarzenie. Ale ten layout był kupiony. Jak widzisz u kogoś telewizor, to też mówisz, że ukradł, bo taki sam widziałeś w sklepie?

 

Dodatkowo wystarczy minimalna wiedza z języka angielskiego + umiejętność czytania, żeby duży niebieski wyśrodkowany tekst "FLASH PREVIEW (NOTE: FULL NON-FLASH VERSION IS ALSO INCLUDED)" zrozumieć.

 

Odrób pracę domową dziecko, zanim zaczaniesz się rzucać, bo Ci się modem neostrady zagotuje.

 

Pozdrawiam,

Właściciel strony

Share this post


Link to post
Share on other sites
com.pl samo w sobie nie jest takie złe. Patrz: pekao.com.pl, neckermann.com.pl, brw.com.pl itp.

Pewnie ze nie jest ale tylko raczej w przypadku dobrych keywordow

 

 

Na bilbordzie: WorldPromocja.pl - i kto by pomyślał, że takiego angielsko-polskiego dziwoląga odpali MasterCard

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj widziałem na samochodzie:

 

501laptop.pl (mają tez 501-laptop.pl) - cokolwiek to oznacza to "501", z czymkolwiek się to kojarzy, gdyż nie sposób się tego dowiedzieć, gdyż:

 

501-laptop.pl - wygasa: 2011.04.24 14:30:27

501laptop.pl - wygasa: 2011.04.24 14:30:31

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzisiaj widziałem na samochodzie:

 

501laptop.pl (mają tez 501-laptop.pl) - cokolwiek to oznacza to "501", z czymkolwiek się to kojarzy, gdyż nie sposób się tego dowiedzieć, gdyż:

 

501-laptop.pl - wygasa: 2011.04.24 14:30:27

501laptop.pl - wygasa: 2011.04.24 14:30:31

 

:)

 

Przez chwilę myślałem, że może to numer telefonu: 501 i później cyfry odpowiadające literom z wyrazu "laptopy", jednak odpada bo jest jedna litera za dużo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
700 pln za 1m2 w stanie surowym. Obejmuje to wykonawstwo i materiały.

wiem, ale domena sugeruje co innego :) poza tym to nie drogo nawet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×