Skocz do zawartości
Kangur

Nigdy bym się nie spodziewał

Promowane odpowiedzi

alpine5    173

Widziałem dziś plakat reklamowy (formatu około A2) w Katowicach, jak szedłem do pracy ,długo musiałem się wczytywać, żeby połapać o co chodzi (czcionka taka jak w logo na stronie - moim zdaniem średnio czytelna, dodatkowo napis/nazwa na plakacie reklamowym bez polskich znaków)

http://pizzozercy.pl/

S.F.

alpine5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
los_bananos    0
Nie pamiętam czy był podobny temat ale trafiam czasami na serwisy, których nazw nie mogę zapamiętać i jeśli próbuję wpisać taki adres z głowy, to zazwyczaj trafiam na inną stronę. Nawet jeśli są krótkie.

W dziale wycen domeny takie najczęściej byłyby wyśmiane a jednak niektórzy - z braku wiedzy lub kasy - wykorzystują je do postawienia na nich swoich serwisów.

Dzisiaj trafiłem na newss.pl oraz izimany.pl .

a ta laska z plakatu ci się podobała ;D tez widziałem ten plakat ;) nawet z roboty zamawialismy tam pizze i sprytnie to zrobione ;)

Edytowane przez los_bananos

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kangur    1 076
a ta laska z plakatu ci się podobała ;D tez widziałem ten plakat ;) nawet z roboty zamawialismy tam pizze i sprytnie to zrobione ;)

Jeżeli cytujesz moją wypowiedź, to napisz chociaż o jakiej lasce piszesz bo ja piałem o izimany a nie o easy girl ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
513581    53
Z taką domeną powinni mieć w ofercie i język tuwalski, a nie mają. ;)

ta by byla fajna gdyby nie ten hyphen ;)

A swoja droga to mi sie plakac chce ze ta elita-polski nie jest nigdzie zaparkowana, musi byc calkiem niezly ruch.

Edytowane przez 513581

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
monty    153
ta by byla fajna gdyby nie ten hyphen ;)

A swoja droga to mi sie plakac chce ze ta elita-polski nie jest nigdzie zaparkowana, musi byc calkiem niezly ruch.

ciekawe jakie keywordy i layout dobralibyscie do elita-polski.. ;);)

moze cos z windykacja "wpisowego"..?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
los_bananos    0
Jeżeli cytujesz moją wypowiedź, to napisz chociaż o jakiej lasce piszesz bo ja piałem o izimany a nie o easy girl ;)

Sorki, przez przypadek nie ten post zacytowałem ;) chodziło mi o post o tych całych pizzozercach do postu ALPINE 5

zresztą na naszej klasie kumpel mial ich ulotkę w galerii ( dodaję ją jako załącznik ).

Moim zdaniem, plakat jest dość czytelny <---- to tak odnośnie uwag alpine5, aczkolwiek fakt, mogliby go mocno przerobić....

post-4589-1243966051_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
domenator    27
Właśnie zobaczyłem reklamę

help-eu.com

Gdybyś zobaczył reklamę 3 dni wcześniej i wziął na testy .pl to zarobiłbyś 30$ przez ten czas :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jonatan    28
Dzisiaj przypadkowo trafiłem na taki twór:

Sklep pod WSKą - www.skleppodwska.pl

:)

Ten sklep a co za tym idzie ta nazwa jest od bodaj od ponad 20 lat. Ciągle w tym samym i jednym miejscu sklep.

Więc ja bym tego nie nazwał tworem a przystosowaniem się właściciela , do nowego medium jaki jest internet. ;)

Kto ma motocykl we Wrocku ten wie co to za sklep.

Za komuny był tylko jeden sklep gdzie można było kupić oponę , dętkę...oczywiście jak się miało cynk kiedy jest dostawa. ;)

Dziwne aby teraz zmienić nazwę....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
blaugrana    0

W Krakowie, w którym mieszkam nie tak dawno zaczęły działać tzw. Icary, czyli konkurencja dla taksówek. Stawka jest ustalana przed rozpoczęciem kursu i jest taka sama niezależnie od pory dnia lub nocy. Wczoraj udało mi się zobaczyć pierwszy samochód sieci i muszę powiedzieć, że jestem w ciężkim szoku po zobaczeniu jaką domeną Icar promuje (na całym aucie są naklejki z adresem):

www.icar126535555.pl

Firma posiada też domenę

www.icarauto.pl

Szczerze powiedziawszy nie rozumiem, czemu nie promować tej domeny, którą da się przynajmniej zapamiętać. Inną kwestia jest, że można znaleźć z palca duże lepsze moim zdaniem adresy (Icarkrakow.pl, Icarkrk.pl, Icartaxi.pl - mniemam, że są wolne, nie sprawdzałem whois).

Edytowane przez blaugrana

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kangur    1 076
Twój nick to ma być literówka od Kangur? ;)

Wcale się nie zdziwię jeśli to nasz "wielo-nickowiec" , który ostatnio chyba nie przepada za mną :rolleyes:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta