Jump to content
mikepolarny

obuwieonline.pl

Recommended Posts

Opinia "Nie" nie jest zadna opinia tylko negacja.

 

Oczywiście. Jest negacją i odpowiedzią na Twoje pytanie postawione w pierwszym poście. O nic więcej nie prosiłeś.

 

Uzupełnię bo widzę, że chciałbyś aby opinie raczej były Tobie przychylne.

 

Otóż skoro upierasz się, że onLine oznacza zakup butów w sieci to przy odrobinie wysiłku zarejestrowałbyś domenę typu:

ButyWnecie.pl (buty kupowane w internecie)

lub

ButyWnet.pl (buty kupowane szybko "wnet" w internecie)

lub inne dowolnie wymyślone. Za 70 złotych mógłbyś zarejestrować podobnych tworów 7 sztuk.

 

Obie domeny przy odrobinie "ideologii" również byłoby odpowiednikiem procederu sprzedaży butów w internecie. Przynajmniej domeny odróżniałaby się od innych zaOnlinowanych domen.

 

Dlatego powtórzę NIE

 

P.S.

Domeny to obecnie marketing i sposób komunikowania nie tylko stron www ale też sprytnych, wiralnych haseł. Więc... więcej kreatywności...

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo sie mylisz ze interesuja mnie opinie tylko i wylacznie takie ktore potwierdzaja zasadnosc mojego zakupu.Nie jestem taka osoba i nie zamierzam byc madrzejszy od wszystkich.

 

Upieram sie jednak iz slowo obuwie wystepuje w uzyciu co potwierdzily przytoczone przeze mnie wyniki z google keyword tool.

 

Dodatkowo upieram sie iz ta domena ma napewno wieksza wartosc niz twory typu zdroweobuwie.pl czy nieprawidlowe sportoweobuwie.pl.

 

Jesli to jest dla Ciebie wyznacznik jakich opinii oczekuje to zastanawiam sie co jeszcze mozna wywnioskowac po tej rozmowie.Pewnie to ze zaplacilem Kangurowi zeby popieral moj zakup...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jesli to jest dla Ciebie wyznacznik jakich opinii oczekuje to zastanawiam sie co jeszcze mozna wywnioskowac po tej rozmowie.Pewnie to ze zaplacilem Kangurowi zeby popieral moj zakup...

 

Nie, tego nie wnioskuję. Kangur również uczestniczył w licytacji - chciał domenę kupić z powodu podobnego zdania o wartości domeny. Głos Kangura nie może być przecież inny.

 

Ot wszysko... The End.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te buty (to obuwie) są prawie 4 razy tańsze od kwoty, którą wydałeś na domenę obuwieonline.pl :lol:

 

Link do artykułu

 

A tak na poważnie, to mi się obuwieonline.pl nawet podoba, obuwie-online.pl zarezerwowana (czyżby pod wpływem tej gorącej dyskusji ?), a moim zdaniem też nienajgorsza. Chociaż na tym forum za kreskę można zostać prawie zlinczowanym podobnie jak za com.pl :lol:

 

Proponuję do kompletu: gumowebuty.pl / gumboots.pl (gum-boots.pl) / skiboots.pl (ski-boots.pl) - butynarciarskie.pl zajęte / czułenka.pl - czulenka.pl też wolne (ale jakoś dziwnie wygląda) / sztifle.pl / bambosze.eu :lol: etc.

 

Ja może i sam bym jakąś z powyższych zarejestrował, ale obraziłem się na domeny na kilka dni :)

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obuwie potocznie nie wystepuje w uzyciu. Wystepuje na pewno w sprawach formalnych, na fakturach czy umowach, szyldach sklepow, ale nikt nie idzie do sklepu po obuwie, tylko buty.

 

W tym dziale dyskusje budza dwa rodzaje domen: kiepskie i dobre. Ta wg mnie jest niestety ta pierwsza.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obuwie potocznie nie wystepuje w uzyciu. Wystepuje na pewno w sprawach formalnych, na fakturach czy umowach, szyldach sklepow, ...

Ta domena nie ma służyć do rozmawiania o butach/obuwiu tylko jako szyld sklepu ( internetowego ).

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jesli dla Ciebie wynik ktory przedstawilem oznacza raczej sie uzywa buty to trudno mi dalej dyskutowac.owszem buty sa szerzej uzywane ale obuwie ma rowniez swoich sympatykow.

 

Zapewne trudno ci dyskutować jeśli przeczysz sam sobie i to w jednym zdaniu :lol:

Nie wspomnę ze wyniki które przytoczyłeś potwierdzają tylko to co wcześniej napisałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zapewne trudno ci dyskutować jeśli przeczysz sam sobie i to w jednym zdaniu :lol:

Nie wspomnę ze wyniki które przytoczyłeś potwierdzają tylko to co wcześniej napisałem.

 

 

Przytoczone przeze mnie wyniki pokazuja ze baaaaaaaaaaaaaaaardzo duza ilosc osob uzywa slowa obuwie.Tu nawet nie chodzi juz o procentowy podzial ale o ilosc.

 

Istnieja nawet roznice na korzysc obuwie

 

obuwie damskie maj wyszukiwanie-dokladna fraza 33 100

buty damskie maj wyszukiwanie-dokladna fraza 27 100

Share this post


Link to post
Share on other sites

ObuwieOnline.pl

:lol:

 

 

TalerzeOnline.pl

SpodnieOnline.pl

SzklankiOnline.pl

ChlebOnline.pl

TwarożkiOnline.pl

PierogiOnline.pl

 

WOLNE! :lol:

 

Znalazlem zarejestrowaną BieliznaOnline.pl .. lezy sobie na parkingu.. i pewnie tam juz pozostanie. :lol:

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przytoczone przeze mnie wyniki pokazuja ze baaaaaaaaaaaaaaaardzo duza ilosc osob uzywa slowa obuwie.Tu nawet nie chodzi juz o procentowy podzial ale o ilosc.

 

Istnieja nawet roznice na korzysc obuwie

 

obuwie damskie maj wyszukiwanie-dokladna fraza 33 100

buty damskie maj wyszukiwanie-dokladna fraza 27 100

 

na korzyść obuwie powiadasz....hmmm...

 

obuwie - 11,200,000

buty - 19,400,000

 

 

a to co pokazują przytoczone przez ciebie wyniki, ....no przynajmniej ten tool do którego dałeś link

 

buty.jpg

 

.....jeżeli tak jak napisałeś ...cytuje: "Istnieja nawet roznice na korzysc obuwie"

to najwyraźniej używasz jakiegos specjalnego internetu albo uczyliśmy się innej matematyki.

Edited by MisUszatek

Share this post


Link to post
Share on other sites
na korzyść obuwie powiadasz....hmmm...

 

obuwie - 11,200,000

buty - 19,400,000

 

 

a to co pokazują przytoczone przez ciebie wyniki, ....no przynajmniej ten tool do którego dałeś link

 

buty.jpg

 

.....jeżeli tak jak napisałeś ...cytuje: "Istnieja nawet roznice na korzysc obuwie"

to najwyraźniej używasz jakiegos specjalnego internetu albo uczyliśmy się innej matematyki.

 

Widze ze juz sie zaczynaja zlosliwosci w strone pisowni.Szkoda ze Ty taki Hamerykanski Supa-dupa cool domainer nie pomyslisz ze e jest calkiem niedaleko a na klawiaturze.

 

Matematyki uczyli mnie bardzo dobrze a Internet chyba tez normalny.

 

http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0609/obuwieonlinefe4b.jpg

 

ObuwieOnline.pl

:lol:

 

 

TalerzeOnline.pl

SpodnieOnline.pl

SzklankiOnline.pl

ChlebOnline.pl

TwarożkiOnline.pl

PierogiOnline.pl

 

WOLNE! :lol:

 

Znalazlem zarejestrowaną BieliznaOnline.pl .. lezy sobie na parkingu.. i pewnie tam juz pozostanie. :)

 

 

Zawsze mozesz pomyslec o tym co lubisz.

 

kałonline.pl czeka na Ciebie :lol:

Edited by mikepolarny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na marginesie zapytam. Jak można kupować buty (czy tam obuwie :lol: ) online? Nawet kupując sportowe buty samego Adidasa, rozbieżność rozmiarów w moim przypadku wynosi od 8 do 10,5. Nie wyobrażam sobie kupić buty bez przymierzenia. Raz przymierzam 8,5 i są luźne a innym razem 10,5 ledwo wchodzą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zawsze mozesz pomyslec o tym co lubisz.

 

kałonline.pl czeka na Ciebie :lol:

 

Po co ta złośliwość? :)

(kał.pl przynajmniej sprzedałem :lol: )

 

ObuwieOnline.pl ... Nazwa zupełnie nie pasuje do siebie... Nie podoba mi sie

To tylko moje zdanie ;)

 

( do parki zarejestruj ObuwieOffline.pl to bedzie taki IDN :lol: )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na marginesie zapytam. Jak można kupować buty (czy tam obuwie :lol: ) online? Nawet kupując sportowe buty samego Adidasa, rozbieżność rozmiarów w moim przypadku wynosi od 8 do 10,5. Nie wyobrażam sobie kupić buty bez przymierzenia. Raz przymierzam 8,5 i są luźne a innym razem 10,5 ledwo wchodzą.

 

miałem to samo pisać, ale mimo to wielu moich znajomych kupuje buty w internecie - bo taniej. To nic, że czasem trzeba zapłacić 3x za przesyłkę czy buty 2x zakupić bo rozmiar się nie zgadzał...

Share this post


Link to post
Share on other sites
kał.pl przynajmniej sprzedałem :P ...

 

...do parki zarejestruj ObuwieOffline.pl to bedzie taki IDN :P

 

Niewiarygodne, że można sprzedać (jakby to powiedzieć) internetowy kał ;) za ile poszedł (na wagę?) ? ;)

 

Z tym offline, to jest super pomysł (no może nie w przypadku obuwia/butów), ale często się słyszy, jak komuś się urwie film, że jest wylogowany, można by to spożytkować zastępując słówkiem offline ;) i tworzyć z takich połączeń (słowo+offline.pl) nazwy domen (?)

 

S.F.

alpine5

 

p.s. może powinienem odpocząć/przewietrzyć się ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

miałem nic nie pisać w tym topiku wychodząc z założenia, że lepiej nic nie pisać niż wydawać opinię negatywną, ale skoro się dopraszasz w innym temacie to masz. ;)

 

ButyOnline.pl Tak

ObuwieOnline.pl Nie

 

Bo.. obuwie to określenie branży obuwniczej, producentów obuwia różnego rodzaju ( począwszy od klapek, chodaków poprzez buty sportowe, skórzane, specjalistyczne..) używane w formalnych sformułowaniach, w języku ekonomicznym a nie potocznym. Przeciętny człowiek chodzi w butach, kupuje buty. Nikgdy się nie spotkałem ze stwierdzeniem aby ktos sobie kupił obuwie, spotkałem się natomiast z raportami na temat rynku obuwia, producentów obuwia.

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites

ani butyonline ani obuwieonline bo i głupio brzmi i nie widzi mi się kupownie butów bez przymiarki - to absurd

Share this post


Link to post
Share on other sites
ani butyonline ani obuwieonline bo i głupio brzmi i nie widzi mi się kupownie butów bez przymiarki - to absurd

 

 

teraz to lekko przesadziles z ta "przymiarka"

A nie slyszales o numeracji obuwia ? Te liczby z ebay.com (kolo 350 tys para obuwia na sprzedaz ) i innych akukcji, sklepow sprzedazy online nie dalo ci nic do myslenia ? Myslisz ze oni wszyscy (kupujacy w necie ) stosuja "przymiarke" przed kupnem ;)? Rynek hadlu netowego w (usa) odziezy i obuwia przescignol w 2008 r sprzedaz ksiazek i plyt .A ksiazek jakos przed kupieniem w necie tez nikt nie czyta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
teraz to lekko przesadziles z ta "przymiarka"

Mogę tylko dodać, że znam osoby, które kupują buty/obuwie głównie przez internet - przede wszystkim sportowe.

Dotyczy to zwłaszcza produktów znanych marek, które w tradycyjnych polskich sklepach są znacznie droższe niż w internecie.

 

Pozwolę sobie jeszcze dodać, że nie dziwię się osobom, którym nie podoba się dodatek 'online'.

Bez wątpienia taka domena nie leży na najwyższej półce.

Lecz podważanie słowa 'obuwie' jako nieodpowiedniego w przypadku sklepu lub serwisu internetowego, jest dla mnie niezrozumiałe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
teraz to lekko przesadziles z ta "przymiarka"

A nie slyszales o numeracji obuwia ?

 

 

Mogę tylko dodać, że znam osoby, które kupują buty/obuwie głównie przez internet - przede wszystkim sportowe.

 

Ja buty tylko bym kupił online jeżeli bym już znał daną markę i wiedział który rozmiar u niej potrzebuję. Niestety często się zdarza że dany but mi akurat nie pasuje do nogi albo potrzebuję inny numer niż u innej marki. Dotychczas buty kupowałem zawsze tylko w sklepach właśnie po przymiarce (odzież tylko jeden raz w internecie, ogólnie również tylko w sklepach) aczkolwiek produkty takie jak książki etc. lubię kupować online.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja buty tylko bym kupił online jeżeli bym już znał daną markę i wiedział który rozmiar u niej potrzebuję.

Jako ciekawostkę dla Ciebie podam, że ci znajomi, którzy kupują obuwie sportowe na eBay, zamawiają buty u jakiegoś dostawcy w Monachium ;)

Uprawiają sport bardzo intensywnie, markę znają i nie mają problemów z rozmiarem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
t.A ksiazek jakos przed kupieniem w necie tez nikt nie czyta ;)

Bardzo slabe porowanie. Nie porownuj ksiazek i plyt do do czesci garderoby kupowanej przez net. ;) To jest inny wymiar kupowanych produktow. Aco do do domeny to jest warta 100 zł, bo tyle za nia zaoferował kangur, czyli dla niego tez nie ma wiekszej wartosci. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aco do do domeny to jest warta 100 zł, bo tyle za nia zaoferował kangur, czyli dla niego tez nie ma wiekszej wartosci. ;)

Lubię tanio kupować więc proszę nie wyciągać pochopnych wniosków i nie wypowiadać się w moim imieniu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lubię tanio kupować więc proszę nie wyciągać pochopnych wniosków i nie wypowiadać się w moim imieniu ;)

To proponuj ceny na PW a nie na otwartym forum. ;) Wtedy nikt nie bedzie wyciagal pochopnych wnioskow. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×