Jump to content
apze

Temat w którym opisujemy sprzedaże poniżej 1000zł

Recommended Posts

Nie piszcie tylko, że mogłem wyciągnąć więcej. Forma wyprzedaży.

 

- naturalnearomaty.pl 80zł właścicielka z rozszerzenia .com

- erotynka.pl 90zł jakiś młody chłopak, bo pisał ze mną, że chce coś tam postawić

- ubrana.pl 60zł właściciel jakiejś firmy

- topjewel.pl 100zł, chyba firma spod .eu komuś zleciła, miałem odwołać przechwycenie, ale zapomniałem, żałowałem, że trafiła do mnie, ale chociaż 40zł do przodu w tym nieszczęściu;)

 

Ceny były z góry ustalone więc akceptowali tą co jest. Nie jestem smutny, nie żałuję, bo wolałem puścić teraz, bo to rodzaj domen na które drugi klient może się nie trafić:) Lepsze trzymam na lepsze czasy;)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie piszcie tylko, że mogłem wyciągnąć więcej. Forma wyprzedaży.

 

- naturalnearomaty.pl 80zł właścicielka z rozszerzenia .com

- erotynka.pl 90zł jakiś młody chłopak, bo pisał ze mną, że chce coś tam postawić

- ubrana.pl 60zł właściciel jakiejś firmy

- topjewel.pl 100zł, chyba firma spod .eu komuś zleciła, miałem odwołać przechwycenie, ale zapomniałem, żałowałem, że trafiła do mnie, ale chociaż 40zł do przodu w tym nieszczęściu;)

 

Ceny były z góry ustalone więc akceptowali tą co jest. Nie jestem smutny, nie żałuję, bo wolałem puścić teraz, bo to rodzaj domen na które drugi klient może się nie trafić :) Lepsze trzymam na lepsze czasy;)

 

Pozdrawiam

 

Takimi cenami tylko psujesz rynek... Osobiście wolałbym spuścić niż sprzedawać po XX PLN do KK ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takimi cenami tylko psujesz rynek... Osobiście wolałbym spuścić niż sprzedawać po XX PLN do KK ;)

 

To tak trochę jak tłumaczył mi jeden właściciel bardzo taniego lokalu przydrożnego, ale gustownego, który posiadał b.małe ceny za posiłki, a w dodatku do bólu sałatki i własny kompot(jak nie smakował to można było wziąć sztuczną colę). Stwierdził, że jeśli da za dużą cenę to nikt nie kupi, mięso będzie do wyrzucenia więc straci, woli sprzedać za mniej, a więcej. U mnie była ta różnica, że nie szedłem na ilość, a chciałem je sprzedać, żeby nie stracić. Udało się, Twoje zamiary są słuszne, ale nie zawsze się tak da co widać po sprzedażach wielu uznanych jegomościów świadka domenowego.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

autokomiswroclaw.pl 900 zł

jakoś nie dało rady dociągnąć do 1k ;-)

za to idn nadal u mnie. ;-)

 

Jakbyś mi odpowiedział zaraz po tym jak zapytałem o cenę ( a było tochyba ładnych kilka miesięcy temu) to dałbym Ci więcej. ;):D

To była bardzo mocna domena swego czasu. Pamiętam nawet jak ta strona działała i pamiętam jak się rozwijali, a potem padli.

Ta domena dłuuugo była w TOP 10, na "autokomis wrocław".

Mam zamiar przywrócić ją do top10. W przyszłym tygodniu powinno coś pod nią już się wyświetlać. Chciałem ją przechwycić, ale Tobie się udało :) .

 

mimo wszystko dzięki za transakcje, jestem zadowolony :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

spekulant.pl - 999 zł

kup teraz na am.

domena przechwycona kilka miesięcy temu za 50zł.

 

pierwsza moja myśl to "dlaczego tak tanio ?!! "

ale w sumie co pod taką domeną mogło by stanąć ?

pomijając już fakt ze to słowo nie jest za bardzo lubiane w naszym społeczeństwie - nie wiedzieć czemu :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

tanijubiler*pl poszła za średnie xxx, jest pewien niedosyt ale domena rejestrowana z palucha, przez pół roku nie było żadnego zapytania więc zdecydowałem się sprzedać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tanijubiler*pl poszła za średnie xxx, jest pewien niedosyt ale domena rejestrowana z palucha, przez pół roku nie było żadnego zapytania więc zdecydowałem się sprzedać.

 

Gratulacje

Share this post


Link to post
Share on other sites

kortownia*pl 31PLN na aukcji premium od 1PLN

 

Komentarz. Domena ta została zlicytowana już wcześniej, a dokładnie 16 maja br. Ogłaszałem jak mogłem, że jest to domena po serwisie --> klik

Mimo to zainteresowanie było bardzo znikome. Jak mi się wydaje została odkupiona przez poprzedniego właściciela.

 

Zamieszczam ten wpis, żeby ustrzec innych przed pochopnym wystawianiem/sprzedawaniem domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kortownia.pl - nie dziwne, że tylko za tyle poszła, jak domena z nazwy szmelcowa po prostu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jidysz.pl w d2d za 150zł (4 dni po rejestracji z palca)

 

Mogłeś więcej ugrać, za mało czytujesz forum ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba było pisać na adam.michnik@wyborcza.pl :D Choć z drugiej storny, pewnie jeszcze musiałbyś dopłacać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogłeś więcej ugrać, za mało czytujesz forum ;-)

 

spekulujesz; zawsze można napisać że mało, ale nie da się sprawdzić tego empirycznie. tymbardziej że poprzedni abonent nie sprzedał jej przez x lat + że to sprzedaż w D2D myślę że sprzedaż OK, pozdro, czytam ile czas pozwala:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kortownia.pl - nie dziwne, że tylko za tyle poszła, jak domena z nazwy szmelcowa po prostu.

Kwestia gustu. IMHO 200-300PLN było do wzięcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zakopaneapartamenty.com.pl

 

Kupiona w marcu za 10 zł - poszła dziś za 300 zł.

 

Pozdrawiam

 

W jaki sposób sprzedana ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zakopaneapartamenty.com.pl

 

Kupiona w marcu za 10 zł - poszła dziś za 300 zł.

 

Pozdrawiam

 

gratki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×