Jump to content
domenator

Premium.pl - padł???

Recommended Posts

Dostrzegłem to na dwóch domenach, które "luźno sobie wisiały" bez propozycji sprzedaży.

Dzisiaj w nocy je wytransferowałem i chyba już się DNSy zmieniły.

Sprawdziłem na skanerze te domeny i są czyste.

(może to u mnie tylko taki problem występuje?)

 

Na przeglądarce Opera nie ma komunikatu o phishingu.

---

 

 

Opera

tychy.jpg

-------

 

-------

Chrome

parkingx.jpg

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie pod Chrome jest OK.

 

PS. Proszę zostawić domeny mojego miasta :-p

Wyczyściłem ciatseczka i inne tam historie i dalej to samo..

... wyłączyłem w zaawansowanych - "Włącz ochronę przed wyłudzaniem danych (phishingiem) i złośliwym oprogramowaniem" to oczywiście już nie pokazuje tego komunikatu..

Bartx może nie masz włączonej tej opcji? ;)

(Twoje miasto? jak coś za 5 złotych odsprzedam :P )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyczyściłem ciatseczka i inne tam historie i dalej to samo..

... wyłączyłem w zaawansowanych - "Włącz ochronę przed wyłudzaniem danych (phishingiem) i złośliwym oprogramowaniem" to oczywiście już nie pokazuje tego komunikatu..

Bartx może nie masz włączonej tej opcji? ;)

(Twoje miasto? jak coś za 5 złotych odsprzedam :P )

 

Mam włączoną tę ochronę

 

72367132187752727179.png

 

Nie dzięki, nie lubię subdomen :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podjęliśmy stanowcze kroki w celu wykrycia domen, których dotyczy problem oraz kompleksowo kontaktujemy się z podmiotami, które przekazują informacje o zagrożeniach do Google, jak i z samym Google. Po usunięciu problemu postaramy się również o wpisanie naszej strony parkingowej na "zieloną listę", dzięki czemu być może uda się "oczyszczać" domeny, które w przeszłości brały udział w nadużyciach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Działa Wam Premium?

Nie można było ustawić blokady na domenę. Spróbuj ponownie, a w razie dalszych problemów skontaktuj się z supportem.

Nie można było zmienić authinfo lub ustawić blokady na domenę noam.pl. Spróbuj ponownie, a w razie dalszych problemów skontaktuj się z supportem.

 

Sytuacja o tyle dziwna, że próbuję po prostu wystawić domenę na Giełdę...

Edited by doggystyle4

Share this post


Link to post
Share on other sites

To standardowy komunikat, pojawiający się przy trudnościach w połączeniu z NASK. W zasadzie instrukcja jest prawidłowa.. spróbuj za chwilę lub skontaktuj się z supportem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

od 30 min nie dzialaja przedluzenia domen, rejestracja domen i wystawianie domen na aukcje.

 

Tym razem w aftermarket.pl wszystko dziala;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

od 30 min nie dzialaja przedluzenia domen, rejestracja domen i wystawianie domen na aukcje.

 

Chwilowo coś się ruszyło (wykonały się operacje typu przedluzenie domeny, zmiana abonenta), ale teraz nadal sa jakies problemy z polaczeniem NASK, bo nie mozna nawet utworzyc nowego kontaktu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przedłużenia i rejestracje działają od ok. pół godziny (powinny też wykonać się wszystkie zakolejkowane wcześniej), niektóre inne operacje (np. sprawdzanie dostępności domen .pl) mogą jeszcze sprawiać problemy, pracujemy nad tym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chwilowo coś się ruszyło (wykonały się operacje typu przedluzenie domeny, zmiana abonenta), ale teraz nadal sa jakies problemy z polaczeniem NASK, bo nie mozna nawet utworzyc nowego kontaktu.

 

Ja z kolei próbuje od kilku godzin pobrać kod authinfo ale nadal są jakieś problemy z połączeniem z NASK. Przedwczoraj też był ten sam problem - w AM i premium czyli chyba wina leży po stronie NASK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przedłużenia i rejestracje działają od ok. pół godziny (powinny też wykonać się wszystkie zakolejkowane wcześniej), niektóre inne operacje (np. sprawdzanie dostępności domen .pl) mogą jeszcze sprawiać problemy, pracujemy nad tym.

 

niestety nadal nie wykonaly sie zakolejkowane przedluzenia (te z 8ej godziny)

ticket tez byl wyslany rano ok 8ej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy masz jakieś niewykonane operacje, za które pobrało kasę? Jeśli nie, to po prostu przedłuż domeny jeszcze raz, a tamte operacje się anulują, albo już to zrobiły.

[edit] aktualnie nie widzę na Twoim koncie żadnych wiszących operacji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Statystyki zostaną zaoptymalizowane i ponownie udostępnione w poniedziałek.

 

Dzięki za info

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważaj na tę wiadomość. Konto nadawcy mogło zostać przejęte, więc może być ona próbą kradzieży informacji osobistych. Ignoruj, ufam tej wiadomości Dowiedz się więcej

Gmail właśnie taką wiadomość dorzucił przy newsletterze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vardess: był to prawdopodobnie wynik problemów z kolejką, jaka się utworzyła w nocy. Zabezpieczyliśmy już system przed podobnym dublowaniem wiadomości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×