Jump to content
kamcio99

nasze serwisy

Recommended Posts

Chciałem się tym pochwalić: rymowanki.

Niestety na razie mało aktywności ze strony odwiedzających (w sensie dodawania nowych tekstów).

 

super stronka pb ;-)

na pewno cos tam dodam, a czytajac zawartosc przypomnialy mi sie dzieciece lata :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
super stronka pb ;-)

 

A dziękuję. ;-) Pomysł i specyfikacja moja, porządne wykonanie Intersona, a domena kupiona kiedyś od Grzegorza. Składak, jednym słowem. :(

 

na pewno cos tam dodam, a czytajac zawartosc przypomnialy mi sie dzieciece lata :-)

 

Mnie się trochę przypomniało (i powpisywałem do bazy), ale z resztą ciężko. Dziecko mi rośnie jak na drożdżach (już ósmy miesiąc!) i rymowanki się na pewno przydadzą, stąd pomysł na tę stronę. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnie rewelacja, bardzo pozytywna strona, gratulację :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kto robił grafikę?

 

Rysownik z Intersona. Miała robić moja znajoma, ale już nie chciałem rozdzielać zlecenia na kilka i ostatecznie jestem zadowolony z efektu. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pb, mógłbym wiedzieć ile zaplaciles za projekt? przynajmniej na PW ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi też ta strona bardzo się podoba ( pomysł i grafika ) choć nie mam dzieci ( przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo :( ).

Mam jednak pytanie: odpaliłeś ją w celach komercyjnych czy raczej dla własnej satysfakcji ?

 

I jeszcze jedno pytanie: czy będzie tu miejsce tylko na rymowanki dla dzieci czy także dla dorosłych , po zalogowaniu ? ;)

Przyśpiewek weselnych i zbereźnych rymów częstochowskich pewnie więcej by się pojawiło ;)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi też ta strona bardzo się podoba ( pomysł i grafika ) choć nie mam dzieci ( przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo :( ).

Mam jednak pytanie: odpaliłeś ją w celach komercyjnych czy raczej dla własnej satysfakcji ?

 

W celach niekomercyjnych, ale egoistycznych – chcę poznać jak najwięcej rymowanek i opowiadać je dziecku. :-P

W kodzie mam miejsce na banner/reklamę, ale nie wiem czy będę go wstawiał. Aktualnie chyba wstawię banner charytatywny. Dzięki za przypomnienie.

 

I jeszcze jedno pytanie: czy będzie tu miejsce tylko na rymowanki dla dzieci czy także dla dorosłych , po zalogowaniu ? ;)

Przyśpiewek weselnych i zbereźnych rymów częstochowskich pewnie więcej by się pojawiło ;)

 

Dobry pomysł, skrypt już jest, zaraz zamówię grafikę i stawiam przyśpiewki.pl. ;-)

W tym serwisie będą tylko rymowanki dla dzieci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mialem kiedys podobny pomysl tyle, ze z kołysankami - z pomyslu została mi domena:) i czeka az ktos ten pomysl bedzie chcial wcielic w zycie

Edited by aaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pędzel niczym bez malarza, który z barw wizje wyraża,

Jednak malarz i bez niego nie utworzy nic dobrego.

 

Dziękuję za słowa pochwały. Oby więcej takich pomysłów PB, który tak kurczliwie trzymał się tego sposobu wykonania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
proszę o oceny 4phones.pl - stronka nowa, ma parę dni, więc i content niewielki...

a co tu oceniac...

 

design nijaki, kontent zerżnięty skądś (ciekawe jak z licencjami do rozpowszechniania np. zdjęć). serwis jakich w sieci tysiące i w dodatku żadnej innowacyjności, niczym się nie wyróznia, więc przyszłości dla niego nie widze...no i oczywiscie nie sadze, abys znalazl inwestora na taki serwis. ale powodzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rymowanki - bardzo przyjazny serwis. :( Starałem się przypomnieć kilka swoich rymowanek z dzieciństwa no i trochę inaczej u mnie "to leciało", ale na prawdę jestem pod wrażeniem. Super sprawa.

 

4phones - strasznie nie lubię i unikam takich serwisów, gdzie wszystko wszędzie jest nakićkane i w zasadzie niczego nie można znaleźć. Oczywiście najważniejszy banner - kto w niego klika?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pb, zaskoczyłeś mnie, pozytywnie oczywiście ;) Jeśli kiedyś miałaby miejsce akcja promowania bezpiecznego Internetu dla dzieci to Twoja strona nadaje się ku temu idealnie. Design pierwsza klasa.

 

Ja wrzucę od siebie: tatuaże (tatuaze.net.pl) - domenę kupiłem z planem na odsprzedaż, jednak póki co, plan spalił na panewce i postawiłem tam mały serwis oparty na Wordpressie (trochę zmodyfikowałem kod). Ogólnie to szału nie robi, mało galerii, głównie ze wzlędu na brak czasu. I kurde... coś słabo stoi w wynikach :/ Odwiedziny są i kliki też, to ważne. Jakbyście mieli jakieś sugestie to śmiało, piszcie. W końcu serwis robi się dla ludzi, a nie pod siebie i AdSense ;)

 

BTW: Czekam do zimy: projekt na łydkę już jest :(

Edited by p0zer

Share this post


Link to post
Share on other sites

p0zer mam niesmak po otwarciu linka, moze ocenzuruj troche foty :(

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
a co tu oceniac...

 

design nijaki, kontent zerżnięty skądś (ciekawe jak z licencjami do rozpowszechniania np. zdjęć). serwis jakich w sieci tysiące i w dodatku żadnej innowacyjności, niczym się nie wyróznia, więc przyszłości dla niego nie widze...no i oczywiscie nie sadze, abys znalazl inwestora na taki serwis. ale powodzenia

 

nie oskarżaj mnie o zerżnięcie contentu, gdy nie wiesz o czym mówisz. Deep linking w Polsce jest legalny :( a serwisów oferujących ZA DARMO gadżety na komórkę jest baaardzo mało w Polsce.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja wrzucę od siebie: Tatuaze.net.pl

 

mam rozumiec, ze serwis ten sklada sie z Adsensa i paru tekstow, tak?

 

Tak prezentuje sie strona na moim 19''calowym po wyatowaniu stref z reklamami:

 

01aza0.jpg

 

z obliczen mi wyszlo, ze prawie 30% widocznej na pierwszy rzut oka powierzchni to reklamy...

 

niestety, nie znajduje innego okreslenia niz ze jest strona REKLAMA z kilkoma linijkami tekstu...no bo template tez z WP (ta grafika), wiec wlasny wysilek, to kilka linijek tekstu...

 

**

 

www.ikreskowki.pl

 

iKreskowki.pl

 

bardzo ladny prosty (minimalistyczny) design, do tego przejrzysta nawigacja, symbolicznie wstawiony nie rzucajacy sie w oczy adsense, ..no ale podstawowe jak zawsze przy filmikach pytanie: "prawa autorskie do wyswietlania filmikow" ;) Nie wiem tylko, po co komu login i rejestracja? Czy przez to mozna tworzyc swoje playlisty filmikow? Brak tez podstawowej informacji typu "O stronie", czyli co mozna zrobic na stronie (bo ze sobie jest, to kazdy widzi, ze ogladac mozna, to kazdy widzi, ale moze sa jakies dodatkowe funkcje, ktore sprawia, ze warto tu pozostac, a nie wyemigrowac do innej podobnej strony - no to tej informacji juz brak)

 

***

 

Deep linking w Polsce jest legalny :(

na podstawie jakich przepisów? czy też wziąłeś sobie tę regulacje z głowy?

 

***

 

Rymowanki.pl

 

Ciekawy pomysl, zaslugujacy na uwage, oczywiscie konieczny liczniejszy kontent.

 

grafika jest super, troche mnie razi uklad strony (do lewej), stad po prawej duzo niepotrzebnego, niezagospodarowanego miejsca (zaznaczone na czarno ponizej). A gdyby to wszystko powiekszyc i troche wysrodkowac?

 

01bra5.jpg

 

Plus ramki w formularzu zrobic w takim stylu webdwazerowym, lekko zaaokraglone, a nie tylko zwykle prostokaty

 

tekst wyliczanek, rymowanek itd. zrobilbym albo po prawej stronie w tej glownej ramce i nieco wiekszy, albo dodal tak jak teraz sie wyswietla po prawej stronie jakies grafiki do kazdego wierszyka. Po prostu znow mam wrazenie, ze jest nadal za duzo niezagospodarowanego miejsca, w ktore pada po raz pierwszy wzrok czytelnika, a tam nic niema...

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
niestety, nie znajduje innego okreslenia niz ze jest strona REKLAMA z kilkoma linijkami tekstu...no bo template tez z WP (ta grafika), wiec wlasny wysilek, to kilka linijek tekstu...

Tekstów jest więcej. Z boku masz kategorie, działy i galerie. Reklamy zawsze można zmniejszyć (30% ekranu? przesadziłeś chyba z lekka). U mnie ta sama strona wygląda tak (efekt Highslide):

 

 

Wcześniej napisałem przecież:

domenę kupiłem z planem na odsprzedaż, jednak póki co, plan spalił na panewce i postawiłem tam mały serwis oparty na Wordpressie

 

Lepsze to niż domena miałaby leżeć odłogiem. BTW: Możesz pochwalić się czymś swoim?

Share this post


Link to post
Share on other sites
grafika jest super, troche mnie razi uklad strony (do lewej), stad po prawej duzo niepotrzebnego, niezagospodarowanego miejsca (zaznaczone na czarno ponizej). A gdyby to wszystko powiekszyc i troche wysrodkowac?

 

13982_rymowanki.gif

Edited by bartol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×