Jump to content
NASK

NASK obniża ceny za WLS/Opcje

Recommended Posts

Opcje na wszystkie dwuliterówki przy cenie 30 zł to nieco ponad 20 tysięcy. Rocznie spada ich kilka, w porywach do parunastu. A więc nawet przy natychmiastowej sprzedaży, inwestycja zwraca się w kilka miesięcy. Są tylko dwa problemy – 1. opcje na większości dwuliterówek, które mają szanse spaść, już są; 2. o północy każdy rejestrator / kolega rejestratora / klient rejestratora będzie rzeźbił żeby założyć opcję na wszystkie dwuliterówki. Dlatego też ja do wyścigu nie staję, tylko dokupiłem do swojej kolekcji opcje na kilka interesujących mnie dwuliterówek jeszcze dziś w nocy, po 150 zł. A wszystkim pozostałym życzę powodzenia. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystkie zamówienia na opcje, zostaną przetworzone o północy. Nie będę dodawał żadnych opcji, ani zamówień na opcje, przed innymi użytkownikami.

 

Witam uprzejmie

 

i równie uprzejmie pragnę zwrócić uwagę , że "północ" to pojęcie względne w przypadku internetu ;) .

Ciekawe jak NASK ma ustawiony czas na swoich serwerach ;) ,

bo tutaj może okazać się , że 30 Pln = 150 Pln :) jak będzie o [ 0,001 ] s ] za wcześnie ,

i na dodatek netto :o ( czyt. + 22% VAT )

 

To tak dla zniecierpliwionych .

 

Pozdrawiam Wszystkich

********************************************************************************

" Naprawdę Nic nie jest do końca właśnie takie jak się Nam do tej pory wydawało "

- / ze zbiorów własnych /

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panie ossa niech się Pan nie martwi - nie Pana w tym głowa, jeśli ktoś będzie stratny to Dropped.pl, dlatego wszystko napewno jest już dogłębnie omówione z NASK-iem, w razie czego pozostaje reklamacja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś dziwna tu cisza przed burzą.

Wszyscy już złożyli rezerwacje czy nadal gorączkowo nad tym pracują ?

Wczoraj siedziałem prawie do drugiej.

Dzisiaj więc idę już spać.

Jestem ciekaw czy rano przeczytam o tym jak tuz po północy zawiesiły się serwery w NASK ? :)

Powodzenia opcjonariusze ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Coś dziwna tu cisza przed burzą.

Wszyscy już złożyli rezerwacje czy nadal gorączkowo nad tym pracują ?

Wczoraj siedziałem prawie do drugiej.

Dzisiaj więc idę już spać.

Jestem ciekaw czy rano przeczytam o tym jak tuz po północy zawiesiły się serwery w NASK ? :)

Powodzenia opcjonariusze ;)

 

A gdzie te rezerwacje zlozyles z ciekawosci pytam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

.... mam nadzieje, że moja dwuliterówka na którą złożyłem opcja ma tylko opóźnienie ;)

 

Jedna dwuliterówka, i jeszcze ktoś "o tak szybkim działaniu jak dropped" musiał mi ją "czmychnąć".

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie „poszła” ok połowa z tych, które dodałem. Zapewne na wiele została założona opcja jeszcze przed północą, po 150 zł (ja także tak robiłem dla wielu domen, które ktoś już na dropped zakolejkował), a resztę zwinęli rejestratorzy-domeniarze (oczywiście na ciocie, wujków, i żuli spod bloku, bo na siebie nie mogą...).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi weszlo wszystko poza 3 chcialem je pchnac w active24 ale chyba wiesz jak poszlo :) tak czy owak zlapalem kilkanascie ciekawych ;) zobaczymy jak zniosa okres 3 lat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym z tego miejsca serdecznie podziękować NASK za całą akcję z opcjami. Abstrahując od tego jak to wyszło i co z tego dalej wyniknie, zmusiła mnie ona do przeorania w końcu kilku list, które sobie kiedyś zrobiłem, a do których zabierałem się jak pies do jeża, w najlepszym razie robiąc to po kawałku co jakiś czas. Teraz mam to już za sobą i mogę przejść dalej. Dziękuję! :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i jak?

 

2/2, ale żałuję, że akurat nie miałem czasu przez ostatnie 2 dni, a wczoraj wieczorem niestety 95%, które chciałem sobie zaopcjonować były już w kolejce w Dropped :-(

 

i jeszcze dowcip, który dzisiaj wymyśliłem jadąc samochodem:

- jaki jest ulubiony samochód domeniarzy?

- renault trafic

Share this post


Link to post
Share on other sites

"1 lutego 2008 w godzinach 00:00 - 08:00 zostało zarejestrowanych 2410 opcji."

EDIT: za dns.pl

 

Chyba jednak burza w szklance wody :) Osobiscie spodziewalem sie wyniku XX.XXX.

Niektorzy odetchna z ulga ;)

 

Grzesiek

Share this post


Link to post
Share on other sites
"1 lutego 2008 w godzinach 00:00 - 08:00 zostało zarejestrowanych 2410 opcji."

EDIT: za dns.pl

 

Chyba jednak burza w szklance wody :) Osobiscie spodziewalem sie wyniku XX.XXX.

Niektorzy odetchna z ulga ;)

 

Rzeczywiście, bardzo mało w stosunku do przewidywań. Ciekawe, czy będą jakieś statystyki dla poszczególnych rejestratorów (szczególnie jestem ciekaw ile wzięli rejestratorzy-domeniarze). No ale to pozytywna wiadomość – wiele jeszcze zostało do założenia, nie można przestać czytać codziennych list. ;-)

 

Jeszcze by się przydała informacja ile opcji było założonych wczoraj – i jakieś porównanie do średniej z poprzednich dni. ;-)

 

@domena: Skąd masz takie informacje? Że dużo trzyliterówek i opcji na własne domeny poszło? Mnie się wydaje, że to drugie ludzie sobie zostawili na później, na spokojnie, a skupili się na tych najlepszych domenach. A co do trzyliterówek... ja widzę jeszcze całe mnóstwo dobrych 3l „nieobstawionych”...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×