Jump to content
apze

Zapraszamy na nowe forum

Recommended Posts

Przez godzinę próbowałem napisać nowy temat w "Domeny Polskie" z info o aukcji i średnio mi to szło (a nie mam 80 lat i starczej demencji), ale chciałbym pogratulować administracji nie tylko nowego skomplikowanego i odpychającego forum, ale i pomysłu, żeby zablokować mozliwość edycji po napisaniu tematu w "Domeny Polskie".

 

Świetny pomysł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy próbowałeś sprzedać domenę, którą dałeś do wyceny przed 90 dniami?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie, domena nie była w wycenie. Próbuje się przekonać do nowego forum, ale jakoś ciężko to idzie. Może w tym przypadku będzie to dłużej trwać, bo podejrzewam, że powrót do starego forum nie wchodzi w grę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez znajomości nazwy domeny, oraz działu nie jestem w stanie nic więcej wydedukować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W wersji mobilnej brak możliwości podbicia swojego ogłoszenia w Domeny polskie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

jak wygląda i gdzie można znaleźć ten specjalny przycisk?

Przycisk mam, ale podbić tematu za nic w świecie nie mogę. Najpierw (zaraz po napisaniu tematu) mam informację, że jeszcze nie mogę podbić (co jest dla mnie zrozumiałe - po co mam podbijać w 2 minuty po napisaniu) i odlicza np. 58:37 w dół, wchodzę po około godzince i znów nie mogę podbić, tym razem na liczniku jest np. 2040:51:24 i odlicza w dół.

 

Sebastian

alpine5

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oznacza to, że temat został już podbity.

Jednak na pewno nie przeze mnie :ph34r:

Już drugi (lub trzeci) raz zaobserwowałem taka sytuację i postanowiłem wreszcie o tym napisać.

Ponadto nawet jeśli temat byłby podbity przeze mnie (jakoś przypadkiem naciśnięty ten magiczny przycisk), to powinien pojawić się na górze listy tematów/wątków (ja sortuję poprzez "wyświetl nową zawartość" -> ostatnie 24 godziny), a to nie miało miejsca.

Dziś wieczorem będę zakładał temat w sprawie aukcji, która kończy się jutro, nic nie będę podbijał do dnia jutrzejszego, zobaczę czy sie uda np. na godzinę przed zakończeniem aukcji.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednak na pewno nie przeze mnie :ph34r:

Już drugi (lub trzeci) raz zaobserwowałem taka sytuację i postanowiłem wreszcie o tym napisać.

Ponadto nawet jeśli temat byłby podbity przeze mnie (jakoś przypadkiem naciśnięty ten magiczny przycisk), to powinien pojawić się na górze listy tematów/wątków (ja sortuję poprzez "wyświetl nową zawartość" -> ostatnie 24 godziny), a to nie miało miejsca.

Dziś wieczorem będę zakładał temat w sprawie aukcji, która kończy się jutro, nic nie będę podbijał do dnia jutrzejszego, zobaczę czy sie uda np. na godzinę przed zakończeniem aukcji.

 

Sebastian

alpine5

 

Od urodzenia do dziś wróżyć nie potrafię ;) I bez podania linku do tematu/postu nie jestem w stanie nic zaradzić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od urodzenia do dziś wróżyć nie potrafię ;) I bez podania linku do tematu/postu nie jestem w stanie nic zaradzić.

Wtedy chodziło mi o temat z domeną Alewo.pl

http://di.pl/topic/85567-alewopl/

 

Obecnie mam ten sam problem z tematem o domenie Allewo.pl

http://di.pl/topic/85601-allewopl/

 

Puściłem Ci szczegółowy opis problemu na PW kilka minut temu.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak zobaczyć wszystkie posty/tematy wybranego użytkownika ? Teraz jest podgląd na ostanie 5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak zobaczyć wszystkie posty/tematy wybranego użytkownika ? Teraz jest podgląd na ostanie 5.

 

Po wejściu na profil użytkownika kliknij sobie "Moja zawartość" i po lewej masz opcję wyboru jak ma Ci sortować - posty/tematy lub to i to ;-)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Wycenie jest domena soju*pl. Opinie dodało dwóch Forumowiczów, a w "Nieczytanej zawartości" ostatni post jest jakby napisany przez Autora - tu: ukryty-na-24h. Tak było zarówno po pierwszej dodanej opinii jak i po drugiej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Wycenie jest domena soju*pl. Opinie dodało dwóch Forumowiczów, a w "Nieczytanej zawartości" ostatni post jest jakby napisany przez Autora - tu: ukryty-na-24h. Tak było zarówno po pierwszej dodanej opinii jak i po drugiej.

 

Fakt, zamiast ostatniego użytkownika pokazuje autora. Dziękuję za info.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pb, za 83 dni będziesz mógł podbić tamten wątek. IMHO warto sobie zanotować żeby nie zapomnieć w połowie września ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pb, za 83 dni będziesz mógł podbić tamten wątek. IMHO warto sobie zanotować żeby nie zapomnieć w połowie września ;)

 

Ok, dzięki za info. Będę musiał pamiętać, by odkupić domeny od nowych właścicieli i ponownie wystawić je na aukcję. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

po instalacji okazało się, że ta modyfikacja jest trudna w konfiguracji w połączeniu z forum di.pl i innymi wtyczkami.

Ponadto wielu z Was prosiło o przywrócenie możliwość komentowania w dziale handel (np: gdy ruch jest sztuczny, lub kradziona domena), tak więc modyfikacja ta prawdopodobnie zostanie usunięta i wrócimy do starej metody podbijania, o którą zabiega wiele osób.

 

Proszę zatem o wyrozumiałość, gdy podbijanie przez najbliższe 48h nie będzie działało poprawnie.

 

Rafał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie zmieniłem system podbijania - jest taki jak dawniej. Można odpowiadać w swoich tematach po to, by podbić. Można podbić kiedy się chce, niezależnie od tego czy jest to oferta czy aukcja. Jednak tylko na jedno podbicie zezwalał będzie regulamin.

 

Nie należy komentować innych ofert sprzedaży - to nie działy wycen. Posty poddające wątpliwości np: wielkość ruchu czy legalność oferty są mile widziane, o ile poparte są dowodami lub poszlakami.

 

Na całym forum można edytować posty i tematy do 60 minut - na poprawę linków i literówek wystarczy.

 

Mam też informacje, że pojawia się czasem problem z odpowiedzią np: w tym temacie. Jeżeli macie zablokowaną taką możliwość proszę o PW, co pomoże w ustaleniu przyczyny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś ktoś pyta o wycenę jako "-ukryty-na-24h-", a pod awatarem "Rejestracja: 03-czerwiec 12". Przy takiej informacji ukrywanie się w wycenie traci chyba sens... Może da się to skorygować.

Edited by doggystyle4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyszukiwanie po postach napisanych przez użytkowników możliwe jest tylko do roku wstecz w większości przypadków :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak już jest tak dobrze, to jeszcze wprowadźcie możliwość kasowania postów przez jego twórcę,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na całym forum można edytować posty i tematy do 60 minut - na poprawę linków i literówek wystarczy.

Nie można by dać więcej czasu, np. ze 12h? Tak żeby np. można było rano edytować posta napisanego w nocy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś ktoś pyta o wycenę jako "-ukryty-na-24h-", a pod awatarem "Rejestracja: 03-czerwiec 12". Przy takiej informacji ukrywanie się w wycenie traci chyba sens... Może da się to skorygować.

 

Jest jeszcze jedna kwestia, kiedy mimo "doboukrycia" nicku zdradzone jest, kto dodał domenę do wyceny - edytowanie. Jeśli nastąpi, to zawsze po nim jest podpis w formie "Użytkownik nazwaużytkownika edytował ten post dziś, 00:00", nawet jeśli to nastąpi zanim doba upłynie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×