Jump to content
apze

Zapraszamy na nowe forum

Recommended Posts

Tuz po pojawieniu sie nowej wersji forum, tez nie moglem sie przyzwyczaic. Strasznie meczylo mi to oczy. Totez sklecilem na szybko css.


body { color: #333 !important; }
#secondary_navigation a, .desc.lighter, .desc.lighter.blend_links a, .post_date, .signature, div.blockquote, .post_date, .pagination a, .pagination .page a,

.pagination .back a, .pagination .forward a { color: #666 !important; }


ul.post_controls a, .topic_buttons li a, .ipsButton { background-color: #E6E6E6 !important; color: #777777 !important; text-shadow: rgba(255, 255, 255,

0.898) 0px 1px 0px !important; }

ul.post_controls a:hover { background-color: #5C5C5C !important; color: #FFFFFF; }

.topic_buttons li a:hover, .ipsButton:hover { background-color: #5C5C5C !important; }

.edit { background-color: #FCFCFC !important; border: 1px solid #FDFDFD !important; }

.border, .statistics, .post_block, .ipsComment, .popupInner, .no_messages, .poll_question ol, .ipsBox_container, .ipsFloatingAction, .column_view .post_body { background: #F8F8F8 !important; }

 

Obsluguje go Opera. Powinien tez zadzialac w FF. Kazdy moze dostosowac dzieki takim wytrychom forum do kolorystyki, jakiej oczekuje.

 

Na miejscu administracji, oglosilbym jakis konkurs na nowy css dla forum ;-) Pozniej glosowanie. Po roztrzygnieciu konkursu, kilka styli, ktore dostalyby najwiecej glosow dolaczyc do wyboru...

 

A tu [link] jest Classic Blue Theme. Pewnie takich skinow jest ciutke wiecej, tylko nie chce mi sie szukac...

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę dodać w temacie na sprzedaż jednorazowo kilku domen.

 

Wpisuję pierwszą (docelowo chciałbym w jednym temacie 4 szt.), potem klikam "dodaj następną domenę" i przerzuca mnie do góry strony (ale nie pojawia się miejsce na wpisanie kolejnej domeny). Ktoś z Was też ma ten problem, czy ja coś źle robię ?

 

Sebastian

alpine5

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś z Was też ma ten problem, czy ja coś źle robię ?

 

Sebastian

alpine5

 

też tak miałam - puściło po ctrl+f5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

też tak miałam - puściło po ctrl+f5.

Spróbowałem, ale u mnie niestety nie puściło (dodatkowo wyczyściłem pamięć podręczną przeglądarki, której używam, t.j. Chrome), postanowiłem też spróbować na alternatywnej przeglądarce IE, ale tam mam identyczną sytuację. Koszmar...

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zrobiłem tak: dodałem jedną, kliknąłem podglad i potem juz dało radę

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktycznie jest problem z IDN, proszę o cierpliwość.

Takie zmiany jak zachodzący baner w małej rozdzielczości, czy nadto wyraziste info o edycji postów zostały już wdrożone. Pracujemy nadal...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie można edytować postów w dziale "Domeny Polskie" ?

W Wycenie tez jest coś nie tak. Niby edytowałem (za czwartym razem dopiero zatwierdziło) i było widać zmiany, ale po powrocie do topica znów bez mojej dokonanej edycji. Brak też info, że "był edytowany"

 

 

edit: Próba edycji.

edit: Tu się "normalnie" edytuje...

 

P.S. Czemu czasami cały post jest pogrubiony?

Edited by doggystyle4

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pogrubienie w tym temacie wyceny zostało użyte celowo?

Tutaj nie jest pogrubiony, ale tam, gdzie dałeś testowy wpis cały mój post jest wyboldowany mimo, że pogrubiłem wyłącznie jeden wyraz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mea Culpa :)

Proszę o usunięcie aukcji di.pl z działu "Domeny Polskie".

Edited by DM2009

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam,

przy próbie dodania tematu w "domeny polskie" pojawia się komunikat "za krótka nazwa domeny"

domena jest dwuczłonowa, więc co to oznacza ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam,

przy próbie dodania tematu w "domeny polskie" pojawia się komunikat "za krótka nazwa domeny"

domena jest dwuczłonowa, więc co to oznacza ?

 

Jak pisałeś na PW problemu już nie ma. Nic nie zmienialiśmy, więc musiałeś się pomylić przy wpisywaniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy w dziale handel i ogloszenia mozna podac link do wielu domen ktore wystawilem na aukcje (katalog - narzedzie w AM) i podac jedna nazwe tej domeny w tytule?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podaj je proszę osobno w formularzu. Na końcu możesz podać zbiorczy link do swoich wszystkich aukcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podaj je proszę osobno w formularzu. Na końcu możesz podać zbiorczy link do swoich wszystkich aukcji.

 

a nie mozna tego formularza tak przerobic aby dalo sie wkleic liste domen (pole memo), zamiast klepac nazwy 20 domen recznie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a powiedzcie mi, gdzie jest coś w stylu "zobacz nieprzeczytane posty/tematy" (czy coś w tym stylu co było w poprzedniej wersji)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a powiedzcie mi, gdzie jest coś w stylu "zobacz nieprzeczytane posty/tematy" (czy coś w tym stylu co było w poprzedniej wersji)?

 

W prawym górnym rogu masz opcję "Wyświetl nową zawartość", następnie po kliknięciu w nią otworzy Ci się nowa strona i tam z lewej strony masz do wyboru opcje, m.in.:

 

Według daty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Próbuję napisać temat z informacją o jednej ze swoich domen na aukcji i nie da rady, otrzymuję komunikat: "Wystąpiły błędy podczas dodawania domen: domena dodana mniej niż 90 dni temu."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chcesz ponownie wystawić taki adres do sprzedaży? Proszę o podawanie konkretów jaka domena, jaki dział za pierwszym razem i za drugim razem. Jeżeli nie tutaj to na PW. Domyślanie się sprawia, że problem rozwiązywany jest 3x dłużej :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chcesz ponownie wystawić taki adres do sprzedaży? Proszę o podawanie konkretów jaka domena, jaki dział za pierwszym razem i za drugim razem. Jeżeli nie tutaj to na PW. Domyślanie się sprawia, że problem rozwiązywany jest 3x dłużej :P

Domena DobryZlobek.pl, była przeze mnie jakiś czas temu dodawana tylko w dziale "Wycena i opinia", nigdy jeszcze nie próbowałem jej sprzedawać (i ogłaszać tego na forum w odpowiednim dziale). Udało mi się trochę oszukać formularz i w końcu napisać temat (zamiast DobryZlobek.pl wpisałem Dobryzlobek.pl i przeszło).

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×